Сабақ жоспары №29
|
Сабақ тақырыбы |
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) |
|
Модуль /пән атауы |
ІІ Модуль. Іскерлік әдеп ережелері |
|
Дайындаған педагог |
Джумабекова А,Ө |
|
Күні, айы, жылы |
09.01.2023ж |
|
1.Жалпы мәліметтер |
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) |
|
Курс |
3 |
|
Оқу жылы |
2022-2023 |
|
Топ |
3 ПВ-20 – 1 |
|
Сабақ типі |
Теориялык сабақ, Аралас сабақ |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) отырып қағидалардың түрлерімен таныстыру арқылы білімділіктерін арттыру. Дамытушылық: Студенттердің тақырыпты түсініп оқуға деген ынтасы мен ықыласын арттыру, сөздiк қорын, логикалық ойлау, дұрыс сөйлеу дағдыларын дамыту Тәрбиелілік: Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) жақсылықа өз халқының заңдарын, мәдениетін дәріптеуге тәрбиелеу, ұлттық сананы қалыптастыру, табиғатты сүюге аялауға тәрбилеу. |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
Эмлатияны Аттракция |
|
3. Сабақты жабдықтау |
Лекция материалдары, дәптер, қаламсап және, т.б. : ізденіс, проблемалық сұрақ, сұрақ – жауап. Құқық салалары жеке және ұжымдық. |
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
Психологиялық жаттығулар |
|
3.2 Техникалық құралдар, материалдар |
Интерактивтік такта, |
|
Кезеңдері |
Уақыты |
Мазмұны |
|
4. Сабақтың барысы |
|
Сабак барысымен таныстыру |
|
4.1. Ұйымдастыру кезеңі |
3 мин |
Білімгерлердің сабаққа деген қатысуын қадағалау, зейінін сабаққа аудару. Аудиторияның жаңа сабаққа дайындығын тексеру. |
|
4.2. Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 мин |
Ұжымдағы алуан түрлі мінездегі адамдар (сангвинник, холерик, мелонхолик,флегматик)
Меланхолик - Бұл темперамент өкілінде психикалық процесстер өте баяу жүреді. Қатты тітіркендіргіштерге жауап бере алмайды, ұзақ және қатты күш түсірсе, олар жұмыс істей алмайды. Олар өте тез шаршайды. сұрақ- жауап |
|
4.3. Жаңа білімді баяндау |
45 мин |
Тақырып бойынша түсіндіру |
|
4.4. Жаңа материалды бекіту |
10 мин |
Өтілген тақырып арқылы Сұрақ –жауап |
|
5. Сабақ бойынша рефлексия |
2мин |
Ойларын накты жеткізу, кері байланыс алу, тақырып бойынша жалпылама сипаттама беріп өту |
|
6. Бағалау |
3 мин |
Білімгерлердің білімін бағалау, сұрақ - жауап |
|
7.Үй тапсырмасы |
2 мин |
Тақырыпқа байланысты тапсырмалар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу)
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу)
Сабақ жоспары №29
|
Сабақ тақырыбы |
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) |
|
Модуль /пән атауы |
ІІ Модуль. Іскерлік әдеп ережелері |
|
Дайындаған педагог |
Джумабекова А,Ө |
|
Күні, айы, жылы |
09.01.2023ж |
|
1.Жалпы мәліметтер |
Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) |
|
Курс |
3 |
|
Оқу жылы |
2022-2023 |
|
Топ |
3 ПВ-20 – 1 |
|
Сабақ типі |
Теориялык сабақ, Аралас сабақ |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) отырып қағидалардың түрлерімен таныстыру арқылы білімділіктерін арттыру. Дамытушылық: Студенттердің тақырыпты түсініп оқуға деген ынтасы мен ықыласын арттыру, сөздiк қорын, логикалық ойлау, дұрыс сөйлеу дағдыларын дамыту Тәрбиелілік: Адаптация (бейімделу жерсіну), идентификация (сезім,елестету), интеграция (шоғырлану,бірігу) жақсылықа өз халқының заңдарын, мәдениетін дәріптеуге тәрбиелеу, ұлттық сананы қалыптастыру, табиғатты сүюге аялауға тәрбилеу. |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
Эмлатияны Аттракция |
|
3. Сабақты жабдықтау |
Лекция материалдары, дәптер, қаламсап және, т.б. : ізденіс, проблемалық сұрақ, сұрақ – жауап. Құқық салалары жеке және ұжымдық. |
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
Психологиялық жаттығулар |
|
3.2 Техникалық құралдар, материалдар |
Интерактивтік такта, |
|
Кезеңдері |
Уақыты |
Мазмұны |
|
4. Сабақтың барысы |
|
Сабак барысымен таныстыру |
|
4.1. Ұйымдастыру кезеңі |
3 мин |
Білімгерлердің сабаққа деген қатысуын қадағалау, зейінін сабаққа аудару. Аудиторияның жаңа сабаққа дайындығын тексеру. |
|
4.2. Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 мин |
Ұжымдағы алуан түрлі мінездегі адамдар (сангвинник, холерик, мелонхолик,флегматик)
Меланхолик - Бұл темперамент өкілінде психикалық процесстер өте баяу жүреді. Қатты тітіркендіргіштерге жауап бере алмайды, ұзақ және қатты күш түсірсе, олар жұмыс істей алмайды. Олар өте тез шаршайды. сұрақ- жауап |
|
4.3. Жаңа білімді баяндау |
45 мин |
Тақырып бойынша түсіндіру |
|
4.4. Жаңа материалды бекіту |
10 мин |
Өтілген тақырып арқылы Сұрақ –жауап |
|
5. Сабақ бойынша рефлексия |
2мин |
Ойларын накты жеткізу, кері байланыс алу, тақырып бойынша жалпылама сипаттама беріп өту |
|
6. Бағалау |
3 мин |
Білімгерлердің білімін бағалау, сұрақ - жауап |
|
7.Үй тапсырмасы |
2 мин |
Тақырыпқа байланысты тапсырмалар |
шағым қалдыра аласыз













