|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 83 сабақ. Кемпірқосақ. |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған орта тазалығын сақтау |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасы Құстар туралы қызықты мәлімет тауып,жазып келу |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
Дескриптор: Құстар туралы қызықты мәлімет айтады -1б |
Суреттер |
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма Ойқозғау 1-тапсырма. Жұмбақты шеш. Алдым да әр түрінен жібек жіптің, Аспанға әшекейлеп кесте тіктім.
Оқылым. 2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқы. М. Әлімбай. Кемпірқосақ Жаңбыр жауып басылды, Аспан шайдай ашылды. Көкте қызыл-жасылды, Кемпірқосақ асылды. Мектебімнің тойдағы Қақпасындай әдемі, Мың құбылып жайнады, Қызықтырып әдейі... «Кемпірқосақ» – Өлеңді оқығаннан кейін қандай сезімде болдың?
ЕБҚ және ЕҚБ 3-тапсырма Суретке сай өлең жолдарын тап. Түсіндір
4-тапсырма. Өлеңнен кемпірқосаққа қатысты көркем сөздерді тауып айт.
Жеке жұмыс 5-тапсырма Дәптермен жұмыс Үйренген сөздеріңді пайдаланып, «кемпірқосақ» деген әңгіме жаз. Жаңбар жауып басылды. Аспанда бұлт тарады. Кемпірқосақ созылып шықты. Ол жеті түстен тұрады. |
Жұмбақты шешеді Өлеңді мәнерлеп оқиды Суретке сай өлең жолдарын табады Көркем сөзді табады Дәптерге жазады |
Дескриптор: Жұмбақты шешеді-1б ҚБ: «Әмиян» әдісі
Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Сұраққа жауап береді-1б Дескриптор: Суретке сай өлең жолдарын табады-1б Дескриптор: Өлеңнен кемпірқосаққа қатысты көркемсөздерді тауып айтады-1б
Дескриптор: Көп нүстенің орнына тиісті сөзді қояды-1б |
Оқулық Суреттер Кемпірқосақ суреті Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту – Сабақ барысында көңіл күйің қандай болды? – Неліктен? – Бүгін не білдің? – Сен үшін жаңалық не болды? – Сабаққа қатысуыңызды қалай бағалайсың? – Сабақта қандай қиындықтар туындады? – Сабақ аяқталғанда көңіл күйің қандай болды? Үй тапсырмасы Кемпірқосақ туралы мәлімет жинау Кері байланыс
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
«Медаль» әдісі |
Кері байланыс парақтары |
|
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиет 83-сабақ
Әдебиет 83-сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 83 сабақ. Кемпірқосақ. |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: қоршаған орта тазалығын сақтау |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасы Құстар туралы қызықты мәлімет тауып,жазып келу |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
Дескриптор: Құстар туралы қызықты мәлімет айтады -1б |
Суреттер |
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма Ойқозғау 1-тапсырма. Жұмбақты шеш. Алдым да әр түрінен жібек жіптің, Аспанға әшекейлеп кесте тіктім.
Оқылым. 2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқы. М. Әлімбай. Кемпірқосақ Жаңбыр жауып басылды, Аспан шайдай ашылды. Көкте қызыл-жасылды, Кемпірқосақ асылды. Мектебімнің тойдағы Қақпасындай әдемі, Мың құбылып жайнады, Қызықтырып әдейі... «Кемпірқосақ» – Өлеңді оқығаннан кейін қандай сезімде болдың?
ЕБҚ және ЕҚБ 3-тапсырма Суретке сай өлең жолдарын тап. Түсіндір
4-тапсырма. Өлеңнен кемпірқосаққа қатысты көркем сөздерді тауып айт.
Жеке жұмыс 5-тапсырма Дәптермен жұмыс Үйренген сөздеріңді пайдаланып, «кемпірқосақ» деген әңгіме жаз. Жаңбар жауып басылды. Аспанда бұлт тарады. Кемпірқосақ созылып шықты. Ол жеті түстен тұрады. |
Жұмбақты шешеді Өлеңді мәнерлеп оқиды Суретке сай өлең жолдарын табады Көркем сөзді табады Дәптерге жазады |
Дескриптор: Жұмбақты шешеді-1б ҚБ: «Әмиян» әдісі
Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Сұраққа жауап береді-1б Дескриптор: Суретке сай өлең жолдарын табады-1б Дескриптор: Өлеңнен кемпірқосаққа қатысты көркемсөздерді тауып айтады-1б
Дескриптор: Көп нүстенің орнына тиісті сөзді қояды-1б |
Оқулық Суреттер Кемпірқосақ суреті Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту – Сабақ барысында көңіл күйің қандай болды? – Неліктен? – Бүгін не білдің? – Сен үшін жаңалық не болды? – Сабаққа қатысуыңызды қалай бағалайсың? – Сабақта қандай қиындықтар туындады? – Сабақ аяқталғанда көңіл күйің қандай болды? Үй тапсырмасы Кемпірқосақ туралы мәлімет жинау Кері байланыс
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
«Медаль» әдісі |
Кері байланыс парақтары |
|
||

шағым қалдыра аласыз
















