|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№95 сабақ. Балық аулау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. 4-тапсырма (2) «Ғарышкер-ең батыл адам» тақырыбына өз ойыңды жаз. Жаңа тақырып 1-тапсырма ФС тапсырмасы Суреттегі балық атауларын есіңе түсір «Шортан» әңгімесін түсініп оқы және сұрақтарға жауап бер ЕБҚ Қандай балық түрлерін көрдің? ЕҚБ Шортанға сипаттама жаз 2-тапсырма Ақпаратпен танысып,сұрақтарға жауап бер Ө.Қанахиннің әңгімелерін ата
Топтық жұмыс 3-тапсырма Синонимдерді сәйкестендіріп жаз. Тынышталу – бірдемделу Серуендеу – сейіл құру Таяу қалған кез – тармасқан шақ Үй тапсырмасы Мәтінді оқып,мазмұнын айт ҚЖ: «Балық аулау» ойыны Балықты таңдап, онда жазылған тапсырмаларды орында.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Өткенді пысықтайды Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырмалар ды орындайды Мәтіннің мазмұнын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Чупа чупс» әдісі
Дескриптор: «Ғарышкер-ең батыл адам» тақырыбына өз ойын жазады-1б Дескриптор: Суреттер және мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша!
ДескриптоР: Ақпаратпен танысып,сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша жаттығулар жасадық! Дескриптор: Синонимдерді сәйкестендіріп жазады-2б
«Алтын көмбе» әдісі |
Суреттер оқулық Сызба Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиет 95 сабақ Алматымектеп
Әдебиет 95 сабақ Алматымектеп
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№95 сабақ. Балық аулау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.2.3.1- мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақстан мемлекеттілігін нығайтуға атсалысу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. 4-тапсырма (2) «Ғарышкер-ең батыл адам» тақырыбына өз ойыңды жаз. Жаңа тақырып 1-тапсырма ФС тапсырмасы Суреттегі балық атауларын есіңе түсір «Шортан» әңгімесін түсініп оқы және сұрақтарға жауап бер ЕБҚ Қандай балық түрлерін көрдің? ЕҚБ Шортанға сипаттама жаз 2-тапсырма Ақпаратпен танысып,сұрақтарға жауап бер Ө.Қанахиннің әңгімелерін ата
Топтық жұмыс 3-тапсырма Синонимдерді сәйкестендіріп жаз. Тынышталу – бірдемделу Серуендеу – сейіл құру Таяу қалған кез – тармасқан шақ Үй тапсырмасы Мәтінді оқып,мазмұнын айт ҚЖ: «Балық аулау» ойыны Балықты таңдап, онда жазылған тапсырмаларды орында.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Өткенді пысықтайды Жаңа тақырыпты түсініп алады Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырмалар ды орындайды Мәтіннің мазмұнын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Чупа чупс» әдісі
Дескриптор: «Ғарышкер-ең батыл адам» тақырыбына өз ойын жазады-1б Дескриптор: Суреттер және мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша!
ДескриптоР: Ақпаратпен танысып,сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша жаттығулар жасадық! Дескриптор: Синонимдерді сәйкестендіріп жазады-2б
«Алтын көмбе» әдісі |
Суреттер оқулық Сызба Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















