|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Саяхат |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№99 сабақ. Демалыста жайлауда. |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау 2.3.1.1 мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырма «Алатау» өлеңін жаттау |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Өлеңді жатқа айтады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ Фс тапсырма 1-тапсырма Жайлауда болып көрдің бе? Жайлау туралы әңгімеле. Жайлау туралы әңгімелейді. Жайлау-жазғы қоныс. Жайлаудың суы мол, шөбі шүйгін, маса-сона, шыбын-шіркей аз жерлерден таңдайды. Қазақ елінің дәстүрлі жайлауы Сарыарқа атырабы мен орманды, желді өлкелерде, Қазақстанның солтүстік-батысында, оңтүстік-шығысында Жетісу Алатауы, Іле Алатауы және Тянь-шань тауының солтүстік оңтүстігінде болды. |
Жазады |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Сурет бойынша әңгімелейді-1б Мағыналық байланысы бар сөйлем құрастырады-1б Сауатты жазады-1б |
|
|
||
|
|
2-тапсырма Өлеңді түсініп оқы. Демалысты жайлауды Демалыста жайлауда Жүрдік інім екеуіміз, Мезгілді тек ойнауда Өткізбедік бекер біз. |
Өлеңді түсініп оқиды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп, түсініп оқиды-1б |
|
|
||
|
|
ЕБҚ және ЕҚБ 3-тапсырма Өлеңге сүйеніп, ақын ойын жалғастырып әңгімелеңдер.
Сипатта.
Сипатта.
Оқиға ойластыр. Біз жазғы демалыста жайлауға бардық. Жайлауда көл бар. Көлдің толқындары қатты. Күнде көлге барып шомылдық, балық ауладық. Жайлаудың гүлдері өте әдемі, хош иісті, жұпар шашып тұрады, алуан түсті. Жайлаудағы жылқылар әдемі, күшті, қоңыр, қайратты. Жайлаудың жанында ну орман бар. Орман өте әдемі, ішінде алуан түрлі құстар көп. Жанынан өткенде бұлбұлдың дауысын естуге болады. Дауысы өте жағымды. |
Ауызша әңгімелейді |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Не көрдік? Әңгімелейді-1б Жайлауды сипаттайды-1б Оқиға ойластырады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Мағынасы бар, байланысқан әңгіме құрастырады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Үйге тапсырма Өлеңнен өзіңе ұнаған шумағын жаттап ал. Кері байланыс
|
Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
жарайсыңдар |
|
|
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Саяхат |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№100 сабақ. Жазғы саяхатқа дайындаламын. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау 2.3.1.1 мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үйге тапсырма Өлеңнен өзіңе ұнаған шумағын жаттап ал. |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Өлеңнен ұнаған шумағын жатқа айтады-1б |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ Фс тапсырма 1-тапсырма Жазғы демалыс жақындап келеді. Қайда, қалай демалатыныңды жоспарладың ба? |
Ауызша орындайды |
ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: < Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Әдебиеттік
оқу
Бөлім:
Саяхат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып:
2
Қатысушылар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы: №99 сабақ.
Демалыста жайлауда.
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаты: 2.2.6.1
кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін
бағалау 2.3.1.1
мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар
құру
Сабақтың
мақсаты кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы
мен іс-әрекетін бағалау
мұғалім көмегімен
оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар
құру
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңдері
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар Сабақтың басы
10 мин Ұйымдастыру
кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үй
тапсырма «Алатау» өлеңін жаттау Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үй
тапсырмасын Оқиды ҚБ: 1-10
балл Дескриптор: Өлеңді жатқа
айтады-1б Сабақтың ортасы
25мин Жаңа
сабақ Фс
тапсырма 1-тапсырма Жайлауда
болып көрдің бе? Жайлау туралы әңгімеле. Жайлау
туралы әңгімелейді. Жайлау-жазғы қоныс. Жайлаудың суы мол, шөбі
шүйгін, маса-сона, шыбын-шіркей аз жерлерден таңдайды. Қазақ елінің
дәстүрлі жайлауы Сарыарқа атырабы мен орманды, желді өлкелерде,
Қазақстанның солтүстік-батысында, оңтүстік-шығысында Жетісу
Алатауы, Іле Алатауы және Тянь-шань тауының солтүстік оңтүстігінде
болды.
Жазады ҚБ: 1-10
балл Дескриптор: Сурет бойынша
әңгімелейді-1б Мағыналық байланысы бар сөйлем
құрастырады-1б
Сауатты
жазады-1б 2-тапсырма Өлеңді
түсініп оқы. Демалысты
жайлауды Демалыста
жайлауда Жүрдік
інім екеуіміз, Мезгілді
тек ойнауда Өткізбедік
бекер біз.
Өлеңді түсініп
оқиды ҚБ: 1-10
балл Дескриптор:
Өлеңді мәнерлеп,
түсініп оқиды-1б ЕБҚ және
ЕҚБ 3-тапсырма Өлеңге
сүйеніп, ақын ойын жалғастырып әңгімелеңдер. Жаңа орман-ну көрдік. Не
көрдік? Жал толқынға жармастық. Оқиға
ойластыр. Жазғы жайлауда көлге бардық. Көлдің
толқындары Қызыл-жасыл гүл тердік. Сипатта. Құзға өрмелеп, тау астық. Сипатта. Бұлбұл үнін тыңдадық. Қалайша? Оқиға
ойластыр. Біз жазғы
демалыста жайлауға бардық. Жайлауда көл бар. Көлдің толқындары
қатты. Күнде көлге барып шомылдық, балық ауладық. Жайлаудың гүлдері өте әдемі,
хош иісті, жұпар шашып тұрады, алуан
түсті. Жайлаудағы жылқылар әдемі,
күшті, қоңыр, қайратты. Жайлаудың
жанында ну орман бар. Орман өте әдемі, ішінде алуан түрлі құстар
көп. Жанынан өткенде бұлбұлдың дауысын естуге болады. Дауысы өте
жағымды.
Ауызша
әңгімелейді ҚБ: 1-10
балл Дескриптор: Не көрдік?
Әңгімелейді-1б Жайлауды
сипаттайды-1б Оқиға
ойластырады-1б Сұрақтарға жауап
береді-1б Мағынасы бар, байланысқан
әңгіме құрастырады-1б
Сабақтың
соңы
10
мин Үйге
тапсырма Өлеңнен
өзіңе ұнаған шумағын жаттап ал. Кері
байланыс Үй тапсырмасын
алады
Кері байланыс
жасайды
жарайсыңдар
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Әдебиеттік
оқу
Бөлім:
Саяхат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып:
2
Қатысушылар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы: №100 сабақ. Жазғы
саяхатқа дайындаламын.
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаты: 2.2.6.1
кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін
бағалау 2.3.1.1
мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар
құру
Сабақтың
мақсаты кейіпкердің сыртқы келбетін
сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін
бағалау
мұғалім көмегімен
оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар
құру
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңдері
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар Сабақтың басы
10 мин Ұйымдастыру
кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үйге
тапсырма Өлеңнен өзіңе ұнаған шумағын жаттап
ал. Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үй
тапсырмасын
Оқиды ҚБ: 1-10
балл Дескриптор:
Өлеңнен ұнаған
шумағын жатқа айтады-1б Сабақтың ортасы
25мин Жаңа
сабақ Фс
тапсырма 1-тапсырма Жазғы
демалыс жақындап келеді. Қайда,
қалай демалатыныңды жоспарладың ба?
Ауызша
орындайды ҚБ: 1-10
балл Дескриптор: < | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||





















