|
Бөлім |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тіршілік көзі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.3.1 шығарманың тақырыбы және қорытынды бөлімі негізінде сюжеттің дамуын болжау, оның себебін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ тың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Баға лау |
Ресурс тар |
||
|
Сабақ тың басы 8 минут |
Үй тапсырмасын сұрау «Фортуна» арқылы өткен тақырыпқа шолу жасайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. |
Баланың назарын сабаққа аудару Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
|
Оқулық 78 бет |
||
|
Сабақ тың ортасы 8 минут 6 минут 5 минут 5 минут 6 минут |
1- тапсырма Өсімдіктердің табиғаттағы өсіп-өнуін ретімен оқы. Әңгімелеу кезінде жыл маусымын тіркестіріп айт. Мұғалім мысал анықтамасын түсіндіреді.
Б Ендеше мысалды оқиық. Мысалды әр оқушы екі жолдан оқиды. Оқулықта берілген сұрақтарға жауап беріңіздер. Сергіту сәті «Күн! Тас! Қоршау!» «Ішкі және сыртқы» кесте Мысал мазмұны бойынша, кестенің «Ішкі» бөлігіне өзініздің келісетін, ұнаған тұстары, «сыртқы» бөлігіне өзіне ұнамаған, қарсы пікірілеріңді жазасыздар. |
Мұғалімді тыңдайды. Мысалды оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ойын арқылы сергиды. Кестеге алған білімдерін түсіреді. |
Дескриптор: Мысал анықтамасын айтады-1балл Дескриптор: Мысалды мәнерлеп, ережелерді сақтап оқиды-1балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1балл Дескриптор: Кестені дәлелмен толтырады-1балл |
Оқулық 79– Оқулық 79 жаттығу Таратпа |
||
|
Сабақ тың соңы Кері байланыс 7 минут |
«INSERT» стратегиясы арқылы кері байланыс береді Үйге тапсырма 78-79 бет оқу |
Оқушы мұғалім берген сұрақтарға жауап береді |
«Смайл» арқылы |
Таратпа |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу.59 сабақ 4 сынып
Әдебиеттік оқу.59 сабақ 4 сынып
|
Бөлім |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып:4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Тіршілік көзі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.1.3.1 шығарманың тақырыбы және қорытынды бөлімі негізінде сюжеттің дамуын болжау, оның себебін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ тың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Баға лау |
Ресурс тар |
||
|
Сабақ тың басы 8 минут |
Үй тапсырмасын сұрау «Фортуна» арқылы өткен тақырыпқа шолу жасайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. |
Баланың назарын сабаққа аудару Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
|
Оқулық 78 бет |
||
|
Сабақ тың ортасы 8 минут 6 минут 5 минут 5 минут 6 минут |
1- тапсырма Өсімдіктердің табиғаттағы өсіп-өнуін ретімен оқы. Әңгімелеу кезінде жыл маусымын тіркестіріп айт. Мұғалім мысал анықтамасын түсіндіреді.
Б Ендеше мысалды оқиық. Мысалды әр оқушы екі жолдан оқиды. Оқулықта берілген сұрақтарға жауап беріңіздер. Сергіту сәті «Күн! Тас! Қоршау!» «Ішкі және сыртқы» кесте Мысал мазмұны бойынша, кестенің «Ішкі» бөлігіне өзініздің келісетін, ұнаған тұстары, «сыртқы» бөлігіне өзіне ұнамаған, қарсы пікірілеріңді жазасыздар. |
Мұғалімді тыңдайды. Мысалды оқиды. Сұрақтарға жауап береді. Ойын арқылы сергиды. Кестеге алған білімдерін түсіреді. |
Дескриптор: Мысал анықтамасын айтады-1балл Дескриптор: Мысалды мәнерлеп, ережелерді сақтап оқиды-1балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1балл Дескриптор: Кестені дәлелмен толтырады-1балл |
Оқулық 79– Оқулық 79 жаттығу Таратпа |
||
|
Сабақ тың соңы Кері байланыс 7 минут |
«INSERT» стратегиясы арқылы кері байланыс береді Үйге тапсырма 78-79 бет оқу |
Оқушы мұғалім берген сұрақтарға жауап береді |
«Смайл» арқылы |
Таратпа |
||
шағым қалдыра аласыз

үгінгі сабақта біз
«Жапырақтар мен тамырлар» мысалын оқимыз. Авторы: И.А
Крылов












