|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№94. Тәуелсіздік күні. Бостандық таңы атты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.3.1 шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді анықтау 3.2.1.2 Шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сабақты қорыту 3минут Сергіту сәті 2 минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасы «Жүрек» әдісі « Нені үйрендім?» мәтінін оқу Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1. Түсініп оқы. Пікір білдір. Халықтың кемеліне келіп өркендеуі үшін, ең алдымен, азаттық пен білім керек. Шоқан Уәлиханов 2. Сабақтың атауына мән бер. Бұл қандай күн? Ой бөліс. 3. Өлеңді түсініп оқы. Бостандық таңы атты
Жұптық жұмыс « Баскетбол»әдісі Ақын тәуелсiз елдiң балалары қандай болуы керек дейдi? Нелерден аулақ бол дейдi? Өлеңдегi жақсы-жаман әдеттердi екi бағанға бөлiп жаз, сөздерден үш сөйлем құра. Тәуелсіз Қазақстанның болашағын қалай елестетесің? Ой бөліс.
ЕБҚ және ЕҚБ Бостандық таңы атты, Қазағым, көрiңдер. Арға ие басшының Соңынан ерiңдер. Таң артынан ақиқат Күн шығады, Ерiншек, жалқаулық Әдеттен безiңдер.
ҚЖ: «Тәуелсіз елдің балалары»
|
Қимылдар жасайды Сұраққа жауап береді Жаңа тақырыпты меңгереді Жұптық жұмыс жасап, Дұрыс жауап айтады Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс Бірге қимыл жасаймыз Үй тапсырмасын алады Қорытынды жасайды Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ «Смайликтер» арқылы бағалау Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1Б Мәтін қалай аталады-1б ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Оқулықпен жұмыс жасайды-1б Түсініп оқиды-1б Жарайсың! Тамаша жұмыс! ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Ақын тәуелсiз елдiң балалары қандай болуы керек екенін айтады-1б Тәуелсіз Қазақстанның болашағы туралы айтады-1б ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп жатқа айтады-1б Өлеңнің мазмұнын түсінеді-1б Жарайсың!
«Білім қоржыны.» әдісі |
суреттер Дәптерлер
слайдтар Суреттер Дәптерлер суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар Оқулық суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар
суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар Оқулық Кері байланыс парақтары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу 3-сынып 94-96 сабактар
Әдебиеттік оқу 3-сынып 94-96 сабактар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Су – тіршілік көзі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№94. Тәуелсіздік күні. Бостандық таңы атты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.3.1 шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді анықтау 3.2.1.2 Шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың тақырыбын анықтау және негізгі ойды білдіріп тұрған мәтін бөлігін, сөйлемді анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: қазақ тілінің аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сабақты қорыту 3минут Сергіту сәті 2 минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасы «Жүрек» әдісі « Нені үйрендім?» мәтінін оқу Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1. Түсініп оқы. Пікір білдір. Халықтың кемеліне келіп өркендеуі үшін, ең алдымен, азаттық пен білім керек. Шоқан Уәлиханов 2. Сабақтың атауына мән бер. Бұл қандай күн? Ой бөліс. 3. Өлеңді түсініп оқы. Бостандық таңы атты
Жұптық жұмыс « Баскетбол»әдісі Ақын тәуелсiз елдiң балалары қандай болуы керек дейдi? Нелерден аулақ бол дейдi? Өлеңдегi жақсы-жаман әдеттердi екi бағанға бөлiп жаз, сөздерден үш сөйлем құра. Тәуелсіз Қазақстанның болашағын қалай елестетесің? Ой бөліс.
ЕБҚ және ЕҚБ Бостандық таңы атты, Қазағым, көрiңдер. Арға ие басшының Соңынан ерiңдер. Таң артынан ақиқат Күн шығады, Ерiншек, жалқаулық Әдеттен безiңдер.
ҚЖ: «Тәуелсіз елдің балалары»
|
Қимылдар жасайды Сұраққа жауап береді Жаңа тақырыпты меңгереді Жұптық жұмыс жасап, Дұрыс жауап айтады Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс Бірге қимыл жасаймыз Үй тапсырмасын алады Қорытынды жасайды Кері байланыс жасайды. . |
Мадақтау арқылы бағалау
ҚБ «Смайликтер» арқылы бағалау Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1Б Мәтін қалай аталады-1б ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Оқулықпен жұмыс жасайды-1б Түсініп оқиды-1б Жарайсың! Тамаша жұмыс! ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Ақын тәуелсiз елдiң балалары қандай болуы керек екенін айтады-1б Тәуелсіз Қазақстанның болашағы туралы айтады-1б ҚБ: «Сиқырлы пенал» Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп жатқа айтады-1б Өлеңнің мазмұнын түсінеді-1б Жарайсың!
«Білім қоржыны.» әдісі |
суреттер Дәптерлер
слайдтар Суреттер Дәптерлер суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар Оқулық суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар
суреттер Дәптерлер Суреттер Қималар Оқулық Кері байланыс парақтары |
||
шағым қалдыра аласыз



















