№40 жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу
|
Бөлім |
Мамандықтар әлемі. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бекетаева Әсем Ильясқызы. |
|||||
|
Күні: |
5.12.2024ж |
|||||
|
Сынып:4ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ата кәсіп. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.5.1 Мұғалімнің көмегімен шығарманың композициялық құрылымы( сюжеттің басталуы, дамуы шиеленісуі, шарықтау шегі,шешім) анықтау. 4.2.6.1 Кейіпкердің кейіпкерлердің іс-әрекеті,мінез құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып,салыстырып бағалау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Біліп, қолдану және үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Жұмыс дәптерлерін түгендеу. Шаттық шеңбер. Оқушылар шеңбер құрып, өлеңді хормен айту арқылы бір- бірлеріне сəттілік тілейді: Қайырлы таң, досым! Қайырлы күн болсын. Бүгінгі күн біз үшін Сəттілікке толсын! |
Оқушылар шеңбер құрып, өлеңді хормен айту арқылы бір-бірлеріне сəттілік тілейді. Оқу құралдарын шығарады. |
Жарайсыңдар! |
Интерактивті тақта,көрнекіліктер,жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1- жаттығу
Оқылым
2-
жаттығу
Ыбырай Жақаев пен
танысу
3-
жаттығу |
Жаттығуларды орындайды.Мәтінмен жұмыс жасайды.Сергіту жаттығулар жасайды.Сабаққа белсенді қатысады.Сұрақтарға жауап береді. |
Оқып сұрақтарға жауап бергені үшін 3 балл.
Мәтінді тізбектеп оқыған үшін 3 балл.
Танысып сұрақтарға жауап бергені үшін 1 балл.
Тапсырманы орындағаны үшін 3 балл. |
Интерактивті тақта,көрнекіліктер,жұмыс дәптері |
||
|
Қорытынды 5 мин |
Үйге тапсырма. Біліп келу күріш туралы қайдан алынады.Не үшін пайдаланылады. |
Үйге тапсырма алады.Сабақты қорытындылайды. |
Жарайсыңдар! |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу / Ата кәсіп
Әдебиеттік оқу / Ата кәсіп
№40 жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу
|
Бөлім |
Мамандықтар әлемі. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бекетаева Әсем Ильясқызы. |
|||||
|
Күні: |
5.12.2024ж |
|||||
|
Сынып:4ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ата кәсіп. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.5.1 Мұғалімнің көмегімен шығарманың композициялық құрылымы( сюжеттің басталуы, дамуы шиеленісуі, шарықтау шегі,шешім) анықтау. 4.2.6.1 Кейіпкердің кейіпкерлердің іс-әрекеті,мінез құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып,салыстырып бағалау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Біліп, қолдану және үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Жұмыс дәптерлерін түгендеу. Шаттық шеңбер. Оқушылар шеңбер құрып, өлеңді хормен айту арқылы бір- бірлеріне сəттілік тілейді: Қайырлы таң, досым! Қайырлы күн болсын. Бүгінгі күн біз үшін Сəттілікке толсын! |
Оқушылар шеңбер құрып, өлеңді хормен айту арқылы бір-бірлеріне сəттілік тілейді. Оқу құралдарын шығарады. |
Жарайсыңдар! |
Интерактивті тақта,көрнекіліктер,жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1- жаттығу
Оқылым
2-
жаттығу
Ыбырай Жақаев пен
танысу
3-
жаттығу |
Жаттығуларды орындайды.Мәтінмен жұмыс жасайды.Сергіту жаттығулар жасайды.Сабаққа белсенді қатысады.Сұрақтарға жауап береді. |
Оқып сұрақтарға жауап бергені үшін 3 балл.
Мәтінді тізбектеп оқыған үшін 3 балл.
Танысып сұрақтарға жауап бергені үшін 1 балл.
Тапсырманы орындағаны үшін 3 балл. |
Интерактивті тақта,көрнекіліктер,жұмыс дәптері |
||
|
Қорытынды 5 мин |
Үйге тапсырма. Біліп келу күріш туралы қайдан алынады.Не үшін пайдаланылады. |
Үйге тапсырма алады.Сабақты қорытындылайды. |
Жарайсыңдар! |
|
||
шағым қалдыра аласыз


















