|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
||||
|
Күні: |
12.03.2025 |
||||
|
Сынып: |
2 сынып |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 Жаңылтпаш. БЖБ |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтайды |
||||
|
|
|
||||
|
Құндылықтар |
Жан мен тән тазалығын сақтайды |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 2 минут Сабақ тың ортасы 10 минут Сергіту сәті 2 м Сабақты қорыту 3 минут Кері байланыс 5 минут
20 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Тілек айту.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау»әдісі 1. Әр жаңылтпашты үш рет тез қайталап оқы. Нені байқадың? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ЖЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. 2. Түсініп оқы. Жаңылтпаш деген не? 3. Жаңылтпаштарды жаңылмай оқы. ЕБҚ оқиды Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Сергіту сәті
4. Соңғы жаңылтпаштың мазмұнын қимылмен көрсет. 5. Жаңылтпашты оқып, сұрағына жауап бер. Теңеу сөздерді тап. 6. Ұнаған жаңылтпашты көшіріп жаз. Қорытындыла 7. Жаңылтпашты жаңылмай айтуды қалай үйрендің?
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету БЖБ Үй тапсырма. Бір жаңылтпашты жатта. Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын айтады Әңгімелейді Өлеңді оқиды Сергіту сәтін жасайды. Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
ҚБ
Дескриптор: жаңылтпаштарды жылдамдықты арттыра оқиды-2б мәтінді оқиды, өзінің сөзімен айтып жеткізеді-1б Жаңылтпаштарды жаңылмай оқиды-1б
Дескриптор жаңылтпаш мазмұнын қимыл, ым-ишарамен көрсетеді-2б Жаңылтпашты оқып, сұрағына жауап береді-1б Теңеу сөздерді табады-1б Ұнаған жаңылтпашты көшіріп жазады-1б жаңылтпашты жаңылмай айтуды қалай үйренгенін айтып, ой бөліседі-1б.
ҚБ
Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар смайликтер Оқулық Жұмыс дәптері Оқушы жұмысы Оқулық Кері байланыс тақтасы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу. Жаңылтпаш. БЖБ. 2 сынып
Әдебиеттік оқу. Жаңылтпаш. БЖБ. 2 сынып
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
||||
|
Күні: |
12.03.2025 |
||||
|
Сынып: |
2 сынып |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 Жаңылтпаш. БЖБ |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтайды |
||||
|
|
|
||||
|
Құндылықтар |
Жан мен тән тазалығын сақтайды |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 2 минут Сабақ тың ортасы 10 минут Сергіту сәті 2 м Сабақты қорыту 3 минут Кері байланыс 5 минут
20 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Тілек айту.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау»әдісі 1. Әр жаңылтпашты үш рет тез қайталап оқы. Нені байқадың? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ЖЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. 2. Түсініп оқы. Жаңылтпаш деген не? 3. Жаңылтпаштарды жаңылмай оқы. ЕБҚ оқиды Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Сергіту сәті
4. Соңғы жаңылтпаштың мазмұнын қимылмен көрсет. 5. Жаңылтпашты оқып, сұрағына жауап бер. Теңеу сөздерді тап. 6. Ұнаған жаңылтпашты көшіріп жаз. Қорытындыла 7. Жаңылтпашты жаңылмай айтуды қалай үйрендің?
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету БЖБ Үй тапсырма. Бір жаңылтпашты жатта. Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын айтады Әңгімелейді Өлеңді оқиды Сергіту сәтін жасайды. Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
ҚБ
Дескриптор: жаңылтпаштарды жылдамдықты арттыра оқиды-2б мәтінді оқиды, өзінің сөзімен айтып жеткізеді-1б Жаңылтпаштарды жаңылмай оқиды-1б
Дескриптор жаңылтпаш мазмұнын қимыл, ым-ишарамен көрсетеді-2б Жаңылтпашты оқып, сұрағына жауап береді-1б Теңеу сөздерді табады-1б Ұнаған жаңылтпашты көшіріп жазады-1б жаңылтпашты жаңылмай айтуды қалай үйренгенін айтып, ой бөліседі-1б.
ҚБ
Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар смайликтер Оқулық Жұмыс дәптері Оқушы жұмысы Оқулық Кері байланыс тақтасы |
|
шағым қалдыра аласыз

















