|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы, «№11 ЖОББМ» КММ |
||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кудайбергенова Анар Калиевна |
||||
|
Күні: |
22.02.2023 |
||||
|
Сынып: |
2 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№68 Қош келдің, Наурыз! |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.3.1 Шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен аппликация/фотосуреттер арқылы ұсыну. 2.2.9.1 Сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан табу және ақпаратты берілген үлгі бойынша кестеге салу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен аппликация/фотосуреттер арқылы ұсынады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сабаққа психологиялық дайындық Үй тапсырмасын тексеру «Бесік жыры» үзіндіні жатқа айту Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау «Суреттер галереясы» әдісі Суреттерге назар аудар
Ф. С. Наурыз-жыл басы. Парсы тілінде «нау»- жаңа, «руз»- күн дегенді білдіреді. Халық наурыз мерекесіне арнайы дайындалады. Дәстүр бойынша қос шырақ жағылады, ыдыстар ернеуіне дейін айранмен, сүтпен немесе бұлақ суымен толтырылады.Бұл-тоқшылықтың белгісі, Оқулықпен жұмыс Оқылым. «Наурыз мерекесі» мәтіні «Стикердегі оқу» әдісі Тізбектей оқи отырып, стикерге наурыз күні жасалатын іс-шараларды белгілейді. Сөздік жұмысы Тошала-қыста ет сақтайтын жеке үй Атағаш-ат байлау үшін орнатылған түбір. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беріңдер
Дәптермен жұмыс Саралау тапсырмасы Ой толғаныс «Наурыздағы тілек» батасындағы сөздерді пайдалана отырып, Наурыз мерекесіне қатысты 5 сөзден тұратын сөйлем құрастырып жаз. |
Жылы лебіздер айтады Өткен тақырыпты пысықтайды. Сұрақтарға жауап береді. Ақпаратпен танысады. Мәтінді оқиды
Сөздік жұмысын жүргізеді. Пікірлерін айтады. Сөйлем құрап жазады. |
Мадақтау арқылы бағалап отыру Бірін-бірі бағалау
Дескриптор: Сұрақ қойған, жауап берген оқушыларға -1ұпайдан беріледі
ҚБ: «Жарайсыңдар» ҚБ «Шапалақ» Дескриптор: 3 сөйлем құрап жазады. |
Ребус Презентация,оқулық
|
|
|
Соңы |
Кері байланыс: «Тик-ток» әдісі
Үй тапсырмасы: Наурыз мерекесіне арнап ашықхат жасау. |
Кері байланыс береді |
«Тик-ток» әдісі |
Кері байланыс парақшалары |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу Қош келдің, Наурыз!
Әдебиеттік оқу Қош келдің, Наурыз!
|
Білім беру ұйымының атауы |
Семей қаласы, «№11 ЖОББМ» КММ |
||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кудайбергенова Анар Калиевна |
||||
|
Күні: |
22.02.2023 |
||||
|
Сынып: |
2 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№68 Қош келдің, Наурыз! |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.3.1 Шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен аппликация/фотосуреттер арқылы ұсыну. 2.2.9.1 Сұраққа жауапты анықтамалық кітаптардан табу және ақпаратты берілген үлгі бойынша кестеге салу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен аппликация/фотосуреттер арқылы ұсынады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Ұйымдастыру кезеңі Сабаққа психологиялық дайындық Үй тапсырмасын тексеру «Бесік жыры» үзіндіні жатқа айту Жаңа тақырып Сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау «Суреттер галереясы» әдісі Суреттерге назар аудар
Ф. С. Наурыз-жыл басы. Парсы тілінде «нау»- жаңа, «руз»- күн дегенді білдіреді. Халық наурыз мерекесіне арнайы дайындалады. Дәстүр бойынша қос шырақ жағылады, ыдыстар ернеуіне дейін айранмен, сүтпен немесе бұлақ суымен толтырылады.Бұл-тоқшылықтың белгісі, Оқулықпен жұмыс Оқылым. «Наурыз мерекесі» мәтіні «Стикердегі оқу» әдісі Тізбектей оқи отырып, стикерге наурыз күні жасалатын іс-шараларды белгілейді. Сөздік жұмысы Тошала-қыста ет сақтайтын жеке үй Атағаш-ат байлау үшін орнатылған түбір. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беріңдер
Дәптермен жұмыс Саралау тапсырмасы Ой толғаныс «Наурыздағы тілек» батасындағы сөздерді пайдалана отырып, Наурыз мерекесіне қатысты 5 сөзден тұратын сөйлем құрастырып жаз. |
Жылы лебіздер айтады Өткен тақырыпты пысықтайды. Сұрақтарға жауап береді. Ақпаратпен танысады. Мәтінді оқиды
Сөздік жұмысын жүргізеді. Пікірлерін айтады. Сөйлем құрап жазады. |
Мадақтау арқылы бағалап отыру Бірін-бірі бағалау
Дескриптор: Сұрақ қойған, жауап берген оқушыларға -1ұпайдан беріледі
ҚБ: «Жарайсыңдар» ҚБ «Шапалақ» Дескриптор: 3 сөйлем құрап жазады. |
Ребус Презентация,оқулық
|
|
|
Соңы |
Кері байланыс: «Тик-ток» әдісі
Үй тапсырмасы: Наурыз мерекесіне арнап ашықхат жасау. |
Кері байланыс береді |
«Тик-ток» әдісі |
Кері байланыс парақшалары |
|
шағым қалдыра аласыз














