|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
13.12.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
42 сабақ Туған жер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.2.8.2 мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қояды және оның жауабын шығармадан таба біледі мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; басқаларға құрмет көрсету және олардың ерекшелігіне төзімді болу; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе. «Ойқозғау» әдісі 1. Суретке қарап, әңгіме құра
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ҰЖ Автормен танысу Жүсіпбек Аймауытов – жазушы, дра- матург. Қазіргі Павлодар облысы Баянауыл ауданы Жүсіпбек Аймауытов (бұрынғы Қызыл ту) ауылында дүниеге келген. 2. «Туған жер» мәтінін түсініп оқы. «Сөздік жұмысы» дәті шыдамау – сабыры таусылу ЕБҚ қолдау көрсетіледі,оқиды
ЖЖ. 3. Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстыр. Анықта 4. Қартқожа кімдерді, нені сағынды? Мәтіннен тауып оқы. 5. «Сағыныш» деген не? Ойыңды жаз. Қорытындыла 6. Мақалдың мазмұнын түсіндір. Туған жердің ауасы да шипа, Туған жердің жуасы да тәтті. ЕБҚ қолдау көрсетіледі,өз пікірін айтады Үй тапсырмасы. Мәтін мазмұнын әңгімеле. . Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Тілек айту. Өздерінің қасында отырған оқушылардың жақсы жақтарын айтады. . Оқушылар кезекпен оқиды.
Сұрақтарға жауап береді. Сабақты қорытындылайды Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
Дескриптор сурет бойынша шағын мәтін құрайды-2б мәтінді түсініп оқиды-1б Дескриптор Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстырады-2б мәтін бойынша нақтылау сұрағының жауабын шығармадан табады-1б . «Сағыныш» туралы өз пікірін айтады-2б мақалдың негізгі ойын анықтап, өз сөзімен түсіндіріп айтады-2б
Жарайсыңдар! Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар Таратпа парақшалар Оқулық Суреттер Оқушы жұмысы Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу. "Туған жер" ҚМЖ, 2 сынып
Әдебиеттік оқу. "Туған жер" ҚМЖ, 2 сынып
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
13.12.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
42 сабақ Туған жер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.2.8.2 мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
мұғалімнің көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қояды және оның жауабын шығармадан таба біледі мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
өз ісіне мұқият болу және басқаларға көмек көрсету; басқаларға құрмет көрсету және олардың ерекшелігіне төзімді болу; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе. «Ойқозғау» әдісі 1. Суретке қарап, әңгіме құра
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ҰЖ Автормен танысу Жүсіпбек Аймауытов – жазушы, дра- матург. Қазіргі Павлодар облысы Баянауыл ауданы Жүсіпбек Аймауытов (бұрынғы Қызыл ту) ауылында дүниеге келген. 2. «Туған жер» мәтінін түсініп оқы. «Сөздік жұмысы» дәті шыдамау – сабыры таусылу ЕБҚ қолдау көрсетіледі,оқиды
ЖЖ. 3. Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстыр. Анықта 4. Қартқожа кімдерді, нені сағынды? Мәтіннен тауып оқы. 5. «Сағыныш» деген не? Ойыңды жаз. Қорытындыла 6. Мақалдың мазмұнын түсіндір. Туған жердің ауасы да шипа, Туған жердің жуасы да тәтті. ЕБҚ қолдау көрсетіледі,өз пікірін айтады Үй тапсырмасы. Мәтін мазмұнын әңгімеле. . Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Тілек айту. Өздерінің қасында отырған оқушылардың жақсы жақтарын айтады. . Оқушылар кезекпен оқиды.
Сұрақтарға жауап береді. Сабақты қорытындылайды Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
Дескриптор сурет бойынша шағын мәтін құрайды-2б мәтінді түсініп оқиды-1б Дескриптор Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстырады-2б мәтін бойынша нақтылау сұрағының жауабын шығармадан табады-1б . «Сағыныш» туралы өз пікірін айтады-2б мақалдың негізгі ойын анықтап, өз сөзімен түсіндіріп айтады-2б
Жарайсыңдар! Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар Таратпа парақшалар Оқулық Суреттер Оқушы жұмысы Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


















