|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
03.02.2025 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№59 Зиянды әдеттің әлегі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.1.3.1 – шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды, үзіндісін мазмұндайды,сахналайды шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
кемсітушілік пен қудалаудың кез-келген түрінен аулақ бола отырып, педагогтердің, сыныптастарының құқықтары мен қадір-қасиетін құрметтеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 м Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Тілек айту.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау»әдісі 1. Тышқан қыз қайтадан адам қалпына келуі үшін не істейтінін болжа Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық заң және тәртіп: кемсітушілік пен қудалаудың кез-келген түрінен аулақ бола отырып, педагогтердің, сыныптастарының құқықтары мен қадір-қасиетін құрметтеу. ФС.Жаңа сабақ.Жеке жұмыс «Түртіп алу» әдісі 2. Ертегінің жалғасын оқы.
ЕБҚ оқиды Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Сергіту сәті
Ізден 3. Ертегіде қиял-ғажайып оқиға бар ма? Ханшайымның тышқанға айналып кетуі, Өмірде адам басқа нәрсеге айналмайды Бағала ЖЖ.4. Ертегі қалай аяқталды? Саған ұнады ма? 5. Ертегідегі жағымды кейіпкерлерді ата. Патша-ақылды Қарлығаш-жағымды Сиқыршы-мейірімді 6. Мақалды көшіріп жаз. Үйрен жақсы әдептен, Жирен жаман әдеттен. Қорытындыла ТЖ.7. Өзіңнің бойыңдағы қандай зиянды әдеттен арылғың келеді?
ЕБҚ өз пікірін айтады Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Үй тапсырма.мәтінді оқу Ертегі мазмұны бойынша тышқан қыздың жолын сызбамен бейнеле. Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын айтады Әңгімелейді Өлеңді оқиды Сергіту сәтін жасайды. Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
ҚБ
Дескриптор: Тышқан қыз қайтадан адам қалпына келуі үшін не істейтінін болжайды-2б Ертегінің жалғасын оқиды-2б
Дескриптор: ертегідегі қиял-ғажайып оқиғаларды анықтап, оны неліктен қиялғажайып дейтінімізді дәлелдейді-2б өз ойын айтады-1б Ертегідегі жағымды кейіпкерлерді атайды-1б Мақалды көшіріп жазады-1б қорытынды ой айтады.-1б
ҚБ
Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар смайликтер Оқулық Жұмыс дәптері Оқушы жұмысы Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу. "Зиянды әдеттің әлегі" 2 сынып
Әдебиеттік оқу. "Зиянды әдеттің әлегі" 2 сынып
|
Бөлім: |
Дені саудың – жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
03.02.2025 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№59 Зиянды әдеттің әлегі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау 2.1.3.1 – шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндайды, үзіндісін мазмұндайды,сахналайды шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
кемсітушілік пен қудалаудың кез-келген түрінен аулақ бола отырып, педагогтердің, сыныптастарының құқықтары мен қадір-қасиетін құрметтеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 м Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Тілек айту.
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау»әдісі 1. Тышқан қыз қайтадан адам қалпына келуі үшін не істейтінін болжа Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық заң және тәртіп: кемсітушілік пен қудалаудың кез-келген түрінен аулақ бола отырып, педагогтердің, сыныптастарының құқықтары мен қадір-қасиетін құрметтеу. ФС.Жаңа сабақ.Жеке жұмыс «Түртіп алу» әдісі 2. Ертегінің жалғасын оқы.
ЕБҚ оқиды Тапсырманы орындауда қолдау көрсету
Сергіту сәті
Ізден 3. Ертегіде қиял-ғажайып оқиға бар ма? Ханшайымның тышқанға айналып кетуі, Өмірде адам басқа нәрсеге айналмайды Бағала ЖЖ.4. Ертегі қалай аяқталды? Саған ұнады ма? 5. Ертегідегі жағымды кейіпкерлерді ата. Патша-ақылды Қарлығаш-жағымды Сиқыршы-мейірімді 6. Мақалды көшіріп жаз. Үйрен жақсы әдептен, Жирен жаман әдеттен. Қорытындыла ТЖ.7. Өзіңнің бойыңдағы қандай зиянды әдеттен арылғың келеді?
ЕБҚ өз пікірін айтады Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Үй тапсырма.мәтінді оқу Ертегі мазмұны бойынша тышқан қыздың жолын сызбамен бейнеле. Кері байланыс
|
Балалардың барлығы орындарынан тұрып, қимыл-қозғалыс жаттығуын жасайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын айтады Әңгімелейді Өлеңді оқиды Сергіту сәтін жасайды. Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
Көңіл күйлерін көтеріп, жаттығып алады. Тамаша!
ҚБ
Дескриптор: Тышқан қыз қайтадан адам қалпына келуі үшін не істейтінін болжайды-2б Ертегінің жалғасын оқиды-2б
Дескриптор: ертегідегі қиял-ғажайып оқиғаларды анықтап, оны неліктен қиялғажайып дейтінімізді дәлелдейді-2б өз ойын айтады-1б Ертегідегі жағымды кейіпкерлерді атайды-1б Мақалды көшіріп жазады-1б қорытынды ой айтады.-1б
ҚБ
Кері байланыс |
Қимыл-қозғалыстар смайликтер Оқулық Жұмыс дәптері Оқушы жұмысы Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















