|
Білім беру ұйымының атауы |
№ Яссауи Атындағы жббм |
|
||||
|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Салт дәстүр және ауыз әдебиеті. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кариева Шахрогул |
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
2 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 24 сабақ Әдептілік әні.Болайықшы осындай. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 Музыкалық шығармашылық жұмыс арқылы шығарманың сипатын жеткізу. 2.2.1.2 қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әдептілік сөзінің мағынасын түсінесің.Соль нотасымен ,шертер аспабымен танысасың. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: Жасампаздық пен жаңашылдық айы. Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Ұйымдастыру
кезеңі Жаңа тақырып: Жаңа тақырыпты бастаймыз.Бүгінгі өтетін тақырыбы « Әдептілік әні», «Болайықшы осындай» тақырыбы.Әдеп туралы түсіндіру.Әдеп туралы мақалдар айту. Әдеп пен құлақтың анасы тіл. Әдепті елдің қыздары Қырмызы- қызыл жібектей. 1.Мәтінді оқы. Ата –бабамыз өмірдегі жақсылық пен жамандықты саралап отырған.Асыл қасиеттерді бойына сіңіріп,ұрпағына үлгі өнеге етіп қалдырған. 2.Тыйым сөздерді есіңде сақта.
Есікті керме! Құстың ұясын бұзба! Тізеңді құшақтама! 3.Өзің үлкендерден қандай тыйым сөздерді естідің.
4.Ән үйренейік . Болайықшы осындай. Музыкасы мен сөзін жазған: А.Меңжанова. Жақсы бала еңбекшіл Ер –азамат болады. Қиындықты жеңіп кіл, Құшағы гүлге қонады. Қайырмасы: Еңбекшіл осындай Болайықшы,досым-ай. Таза бала мұнтаздай, Сүйсінеді ел қараған. Ұқыпты деп бұл қандай. Жақсы көрер бар адам. Шертер- үш ішекті,шертпелі аспап.Пішіні домбыраға ұқсас.Шанағы көн терімен қапталған.
Мақалдың мазмұнын аш.Өз ойыңнан ырғақ ойластырып,шулы аспаппен сүйемелдеп орында. Әдеп пен адамгершілік ана тілінен нәр алады. |
Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып ,сұрақтарға жауап береді. Әдеп туралы мақалдар айтады. Тыйым сөздерді есте сақтайды. Суретке қарап сипаттап береді. Ән үйренеді. Болайықшы осындай әнін айтады. Шертер аспабы туралы біледі. Шулы аспаппен сүйемелдеп орындайды. |
Дескриптор. Жаңа тақырыпты меңгереді. Әдептілік туралы біледі. Әдеп туралы мақалдарды жатқа айтады. Жарайсыңдар!
Дескрипторы: Тыйым сөздерді біледі. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы орындайды. Болайықшы осылай әнін үйренеді.
Дескриптор:
Оқушылар бүгінгі
сабақтың
|
Оқулық
Шертер.
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдептілік әні.Болайықшы осындай.
Әдептілік әні.Болайықшы осындай.
|
Білім беру ұйымының атауы |
№ Яссауи Атындағы жббм |
|
||||
|
Пәні: |
Музыка |
|
||||
|
Бөлім: |
Салт дәстүр және ауыз әдебиеті. |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кариева Шахрогул |
|
||||
|
Күні: |
|
|
||||
|
Сынып |
2 сынып |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Тақырыбы |
№ 24 сабақ Әдептілік әні.Болайықшы осындай. |
|
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 Музыкалық шығармашылық жұмыс арқылы шығарманың сипатын жеткізу. 2.2.1.2 қарапайым музыкалық-шығармашылық жұмыстарды шығару үшін музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдану; |
|
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әдептілік сөзінің мағынасын түсінесің.Соль нотасымен ,шертер аспабымен танысасың. |
|
||||
|
Құндылықтар |
Сабақ құндылығы: Жасампаздық пен жаңашылдық айы. Апта дәйексөзі: Өнерлі бала өрге жүзер. |
|
||||
|
|
Сабақтың барысы |
|
||||
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең- |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
|
Сабақтың басы 2 минут |
|
Оқушылар бір біріне жақсы тілектер айтады. Оқу құралдарын түгелдейді. |
Жарайсыңдар!
|
Оқулық суреттер |
|
|
|
Сабақтың ортасы 2минут Білу. 2 минут 5минут
5мин 2минут 2минут 2минут 5минут 4минут 3минут |
Ұйымдастыру
кезеңі Жаңа тақырып: Жаңа тақырыпты бастаймыз.Бүгінгі өтетін тақырыбы « Әдептілік әні», «Болайықшы осындай» тақырыбы.Әдеп туралы түсіндіру.Әдеп туралы мақалдар айту. Әдеп пен құлақтың анасы тіл. Әдепті елдің қыздары Қырмызы- қызыл жібектей. 1.Мәтінді оқы. Ата –бабамыз өмірдегі жақсылық пен жамандықты саралап отырған.Асыл қасиеттерді бойына сіңіріп,ұрпағына үлгі өнеге етіп қалдырған. 2.Тыйым сөздерді есіңде сақта.
Есікті керме! Құстың ұясын бұзба! Тізеңді құшақтама! 3.Өзің үлкендерден қандай тыйым сөздерді естідің.
4.Ән үйренейік . Болайықшы осындай. Музыкасы мен сөзін жазған: А.Меңжанова. Жақсы бала еңбекшіл Ер –азамат болады. Қиындықты жеңіп кіл, Құшағы гүлге қонады. Қайырмасы: Еңбекшіл осындай Болайықшы,досым-ай. Таза бала мұнтаздай, Сүйсінеді ел қараған. Ұқыпты деп бұл қандай. Жақсы көрер бар адам. Шертер- үш ішекті,шертпелі аспап.Пішіні домбыраға ұқсас.Шанағы көн терімен қапталған.
Мақалдың мазмұнын аш.Өз ойыңнан ырғақ ойластырып,шулы аспаппен сүйемелдеп орында. Әдеп пен адамгершілік ана тілінен нәр алады. |
Жаңа тақырыпты меңгереді. Сабаққа қатысып ,сұрақтарға жауап береді. Әдеп туралы мақалдар айтады. Тыйым сөздерді есте сақтайды. Суретке қарап сипаттап береді. Ән үйренеді. Болайықшы осындай әнін айтады. Шертер аспабы туралы біледі. Шулы аспаппен сүйемелдеп орындайды. |
Дескриптор. Жаңа тақырыпты меңгереді. Әдептілік туралы біледі. Әдеп туралы мақалдарды жатқа айтады. Жарайсыңдар!
Дескрипторы: Тыйым сөздерді біледі. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы орындайды. Болайықшы осылай әнін үйренеді.
Дескриптор:
Оқушылар бүгінгі
сабақтың
|
Оқулық
Шертер.
|
|
|
|
Сабақтың соңы 2 минут 2мин |
IV.Сабақты қорытындылау
Үй тапсырма :
|
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
Кері байланыс береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз





















