|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айдынды шалқар Аралым! |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; 3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды жылы қарсы алу, сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру. |
Мұғалімді тыңдау, сабақтың мақсаты мен
жоспарын түсіну. |
Үлестірмелі материалдар арқылы оқушылардан бастапқы білімін тексеру. |
Жазбалар, тақырыпқа байланысты суреттер немесе презентация. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Тыңдалатын
музыканы қосу, мазмұнын түсіндіру. |
Музыканы тыңдау, оның мазмұны,
көніл-күйі және көркем бейнесін анықтау. |
Сұрақ-жауап
арқылы оқушылардың музыканы түсіну деңгейін бақылау. |
Аудио
немесе видео жазба, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылау, рефлексия өткізу сұрақтары арқылы. |
Өз сезімін және сабақты қандай деңгейде
түсінгенін білдіру. |
Жеке рефлексия, топтық талқылау кезіндегі жауаптар. |
Рефлексияға арналған үлестірмелі материал немесе сұрақтар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Айдынды шалқар Аралым!
Айдынды шалқар Аралым!
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айдынды шалқар Аралым! |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; 3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды жылы қарсы алу, сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру. |
Мұғалімді тыңдау, сабақтың мақсаты мен
жоспарын түсіну. |
Үлестірмелі материалдар арқылы оқушылардан бастапқы білімін тексеру. |
Жазбалар, тақырыпқа байланысты суреттер немесе презентация. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Тыңдалатын
музыканы қосу, мазмұнын түсіндіру. |
Музыканы тыңдау, оның мазмұны,
көніл-күйі және көркем бейнесін анықтау. |
Сұрақ-жауап
арқылы оқушылардың музыканы түсіну деңгейін бақылау. |
Аудио
немесе видео жазба, интерактивті тақта. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылау, рефлексия өткізу сұрақтары арқылы. |
Өз сезімін және сабақты қандай деңгейде
түсінгенін білдіру. |
Жеке рефлексия, топтық талқылау кезіндегі жауаптар. |
Рефлексияға арналған үлестірмелі материал немесе сұрақтар. |
шағым қалдыра аласыз

















