Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут 3 минут |
Амандасу Оқушыларды түгендеу «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы алдыңғы білімді еске түсіреді Сабақтың тақырыбы: Айналамыздағы дыбыстар Сабақтың мақсаты: 2.1.1.1 енгізу шығару құрылғыларын ажырату; Ойлан сұрақтары:
Дыбыс дегеніміз – есту арқылы қабылданған ақпарат. Дыбыс картасы дегеніміз – дыбыстарды өңдеуге арналған компьютер құрылғысы Құлаққап – цифрлық құрылғылармен жұмыс істегенде, адамның қолы бос болу үшін ойлап табылған құрал. Дыбыс колонкасының артықшылығы – дыбыс деңгейі мен әмбебаптығы (кез келген цифрлық құрылғыға қоса алу). |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут |
Жұмыс дәптерімен тапсырмалар ұсыну 1 тапсырма Компьютерде дыбысты жазатын және тыңдайтын программалар бар. Сондай программалардың бірі – дыбыс ойнатқыш Проигрыватель Windows Media. Медиа – мәтін, бейне және дыбысты біріктіреді. Төмендегі командаларды ретімен орындап, дыбыс ойнатқыш Проигрыватель Windows Media-ны іске қос 2 тапсырма
3 тапсырма Практикалық тапсырма Проигрыватель Windows Media программасын іске қос. 1. Файл Ашу (Открыть) командасын орында. Табиғи және жасанды дыбыс.mp4 файлын ашып, оны тыңда. 2. Табиғи дыбыстарды тыңдағаннан қандай әсер алдың? Алған әсерің туралы әңгімеле. 3. Проигрыватель Windows Media программасы (4-сурет) батырмаларының қызметін өзің тексер. |
Дескриптор:
Windows Media.
Дескриптор:
Дескриптор:
|
|
Компьютер Оқулық Даптер |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту «Серпілген сұрақтар » әдісі бүгінгі терминдерді қайталайды
үй тапсырмасы
Ережелерді есіне түсіреді
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
айналамыздағы дыбыстар 2 сынып
айналамыздағы дыбыстар 2 сынып
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 минут 3 минут |
Амандасу Оқушыларды түгендеу «Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы алдыңғы білімді еске түсіреді Сабақтың тақырыбы: Айналамыздағы дыбыстар Сабақтың мақсаты: 2.1.1.1 енгізу шығару құрылғыларын ажырату; Ойлан сұрақтары:
Дыбыс дегеніміз – есту арқылы қабылданған ақпарат. Дыбыс картасы дегеніміз – дыбыстарды өңдеуге арналған компьютер құрылғысы Құлаққап – цифрлық құрылғылармен жұмыс істегенде, адамның қолы бос болу үшін ойлап табылған құрал. Дыбыс колонкасының артықшылығы – дыбыс деңгейі мен әмбебаптығы (кез келген цифрлық құрылғыға қоса алу). |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Сұраққа жауап береді |
|
Сандар |
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 15 минут |
Жұмыс дәптерімен тапсырмалар ұсыну 1 тапсырма Компьютерде дыбысты жазатын және тыңдайтын программалар бар. Сондай программалардың бірі – дыбыс ойнатқыш Проигрыватель Windows Media. Медиа – мәтін, бейне және дыбысты біріктіреді. Төмендегі командаларды ретімен орындап, дыбыс ойнатқыш Проигрыватель Windows Media-ны іске қос 2 тапсырма
3 тапсырма Практикалық тапсырма Проигрыватель Windows Media программасын іске қос. 1. Файл Ашу (Открыть) командасын орында. Табиғи және жасанды дыбыс.mp4 файлын ашып, оны тыңда. 2. Табиғи дыбыстарды тыңдағаннан қандай әсер алдың? Алған әсерің туралы әңгімеле. 3. Проигрыватель Windows Media программасы (4-сурет) батырмаларының қызметін өзің тексер. |
Дескриптор:
Windows Media.
Дескриптор:
Дескриптор:
|
|
Компьютер Оқулық Даптер |
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Сабақты бекіту «Серпілген сұрақтар » әдісі бүгінгі терминдерді қайталайды
үй тапсырмасы
Ережелерді есіне түсіреді
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















