|
Білім беру ұйымы : |
Кеңес Одағының Батыры И.М.Бережной атындағы Келлер орта мектебі КММ |
||||||
|
Бөлімі |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдрахманова Роза Батановна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 «а,ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әнге және басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну және сахналау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсынады.Айтыс жанрын ажырата біледі,қарапайым суырыпсалма ұйымдастыруға қатысады. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
«Миға шабуыл» әдісі 1-тапсырма. Тыңдалым. Бейнеролик Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты ашамыз. Оқушылар өз идеяларын ортаға салады. - Айтыс дегеніміз не? -Айтыстың қандай түрлері бар? -Суырыпсалма дегеніміз не? (бейнероликке сай қосымша сұрақтар қойылады) Cабақтың мақсатымен танысады 2-тапсырма. «Жалғасын тап» әдісі. Дәптермен жұмыс. «Мектебім менің» тақырыбында суырып салма өлең құрау.Ұйқасына қарай мына сөздерді орнына қой. Барғанша,жаңаша,тамаша. Біздің мектеп................... Асығамыз......................... Қамқор болған ұл –қызға, Ұстаздары......................... 3-тапсырма:Орындау. «Бәдік» ойыны. «Бәдік» әнін үйрен. «Көш көш» сөздерін берілген нотамен орында. (оқулықпен жұмыс) 4-тапсырма. «Таныстыру және бағалау». Әрбір оқушы өз жұмысын ауызша немесе жазбаша таныстырып бағалайды. |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Суырыпсалма Ұйымдастыруға қатысады. Бір -бірін бағалау |
Қолдау көрсету. Коментарий Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Оқулық Смайлик |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Айтыс сөз сайысы
Айтыс сөз сайысы
|
Білім беру ұйымы : |
Кеңес Одағының Батыры И.М.Бережной атындағы Келлер орта мектебі КММ |
||||||
|
Бөлімі |
Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдрахманова Роза Батановна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
3 «а,ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Айтыс сөз сайысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.1.1-тыңдалған әнге және басқа музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсыну және сахналау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған музыкалық шығармаларға байланысты өз идеясын ұсынады.Айтыс жанрын ажырата біледі,қарапайым суырыпсалма ұйымдастыруға қатысады. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
«Миға шабуыл» әдісі 1-тапсырма. Тыңдалым. Бейнеролик Сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты ашамыз. Оқушылар өз идеяларын ортаға салады. - Айтыс дегеніміз не? -Айтыстың қандай түрлері бар? -Суырыпсалма дегеніміз не? (бейнероликке сай қосымша сұрақтар қойылады) Cабақтың мақсатымен танысады 2-тапсырма. «Жалғасын тап» әдісі. Дәптермен жұмыс. «Мектебім менің» тақырыбында суырып салма өлең құрау.Ұйқасына қарай мына сөздерді орнына қой. Барғанша,жаңаша,тамаша. Біздің мектеп................... Асығамыз......................... Қамқор болған ұл –қызға, Ұстаздары......................... 3-тапсырма:Орындау. «Бәдік» ойыны. «Бәдік» әнін үйрен. «Көш көш» сөздерін берілген нотамен орында. (оқулықпен жұмыс) 4-тапсырма. «Таныстыру және бағалау». Әрбір оқушы өз жұмысын ауызша немесе жазбаша таныстырып бағалайды. |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Суырыпсалма Ұйымдастыруға қатысады. Бір -бірін бағалау |
Қолдау көрсету. Коментарий Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Оқулық Смайлик |
|||
шағым қалдыра аласыз













