|
Пән: Әдебиеттік оқу |
Мектеп: Қ.Мырзалиев атындағы орта мектеп |
|
|
Күні: 15.11.17 |
Мұғалімнің аты-жөні:Батырниязова Гулназ |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Бөлім |
Менің мектебім |
|
|
№32 сабақтың тақырыбы |
Аламын білім кітаптан |
|
|
Сабақтың оқыту мақсаттары |
2.9.1.Сұраққа жауапты презентациядан/бейне таспадан табу және ақпаратты берілген үлгі бойынша кестеге салу. |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылардың бәрі: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, кітапхана ережесін құрады. |
|
|
Оқушылардың көпшілігі: тақырыпты болжайды, берілген ойды жалғастырады. |
||
|
Кейбір оқушылар: анықтаманың бірнеше нұсқасын табады. |
||
|
Өткен сабақтардан алған білім |
Менің оқулықтарым |
|
Жоспар
|
Уақыт |
Жоспарланған жұмыс түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Қызығушылықты ояту: Сыныпты қалыпқа келтіру.Шаттық шеңбері. Үй жұмысын сұрау. Үйде өзіңе ұнайтын қандай оқулықтар бар екен? |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25-30 минут |
Мағынаны ажырату Ой қозғау Презентация.
Тақырыпты болжау. Осы сұрақтар арқылы тақырыпты болжату. Сабақтың мақсатымен таныстыру. Мақсатқа сәйкес оқушылармен бірлесе отырып, жетістік критерийін анықтау. Оқылым. Мәтінді түсініп оқы. Мұқан Иманжанов. Кітап. Сызбаға сүйеніп ақын жайлы әңгімеле. Жұптық жұмыс. Оқулықтағы сурет бойынша кітапхана ережесін құрғызу. Жетістік критерийі: кітапхана ережесіне сай болу керек. Кітапханадан кітап алу ережесін құру. Үлгіге сай кем дегенде бес ереже көрсету. Үлгі кесте:
Бағалау. ЖК бойынша бағалау. «Кітаптың мұңы» /ия-жок ойыны/ Кітап нені жақсы көреді? Топтық жұмыс. Тапсырма: Төмендегі сұрақтарға жауап іздеп көрелік. Кітапхана дегеніміз не? «Кітап» сөзі туралы деректер. «Білім сөзіне мағыналас сөздер бар ма?
Жетістік критерийі: Жауапты презентация арқылы табу. Үлгі бойынша кестеге салу. Бағалау. ЖК бойынша бағалау.
Галереяға саяхат. Ой толғаныс. Жеке жұмыс. Тапсырма: «Жасырын сөзді тап»
Білім – өмір шырағы.
... басқа бітеді.
Кітап туралы нақыл сөздерді ұсыну. |
Интербелсенді тақта
Мұқан Иманжанов (1916-1958)
Үлгі кесте
А3 парағы, түрлі түсті бояулар /
Смайлик
Интербелсенді тақта. Ламинаты бет, маркер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үйге: Мұқан Иманжанов. Кітап. Дауыстап оқып келу. Кері байланыс: ауызша оқушыларға кері байланыс беру. Рефлексия. Бес саусақ |
Стикер не қағаз қиындылары |
Қосымша мағлұматтар
|
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? |
Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АҚТ-мен байланыс Құндылықтар мен байланыс (тәрбиелік элемент) |
|
А,А+ оқушылар берілген ойды жалғастыру. |
Жетістік критерийлері арқылы. |
Құндылықтарды дарыту: ынтымақтастық, құрмет. Пәнаралық байланыс: қазақ тілі. АҚТ-ны қолдану дағдылары: осы сабақ барысында оқушыларға тақырыпқа қатысты көрнекі құралдар интербелсенді тақта арқылы көрсетіледі. Тәрбиелік мәні: кітап оқуға құштарлық сезімге баулу. |
|
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызңа қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|
|
||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты): 1. 2 Қандай екі нәрсе сабақтың оданда жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым? |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аламын білім кітаптаптан 2 сынып
Аламын білім кітаптаптан 2 сынып
|
Пән: Әдебиеттік оқу |
Мектеп: Қ.Мырзалиев атындағы орта мектеп |
|
|
Күні: 15.11.17 |
Мұғалімнің аты-жөні:Батырниязова Гулназ |
|
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Бөлім |
Менің мектебім |
|
|
№32 сабақтың тақырыбы |
Аламын білім кітаптан |
|
|
Сабақтың оқыту мақсаттары |
2.9.1.Сұраққа жауапты презентациядан/бейне таспадан табу және ақпаратты берілген үлгі бойынша кестеге салу. |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Оқушылардың бәрі: мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады, кітапхана ережесін құрады. |
|
|
Оқушылардың көпшілігі: тақырыпты болжайды, берілген ойды жалғастырады. |
||
|
Кейбір оқушылар: анықтаманың бірнеше нұсқасын табады. |
||
|
Өткен сабақтардан алған білім |
Менің оқулықтарым |
|
Жоспар
|
Уақыт |
Жоспарланған жұмыс түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут |
Қызығушылықты ояту: Сыныпты қалыпқа келтіру.Шаттық шеңбері. Үй жұмысын сұрау. Үйде өзіңе ұнайтын қандай оқулықтар бар екен? |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25-30 минут |
Мағынаны ажырату Ой қозғау Презентация.
Тақырыпты болжау. Осы сұрақтар арқылы тақырыпты болжату. Сабақтың мақсатымен таныстыру. Мақсатқа сәйкес оқушылармен бірлесе отырып, жетістік критерийін анықтау. Оқылым. Мәтінді түсініп оқы. Мұқан Иманжанов. Кітап. Сызбаға сүйеніп ақын жайлы әңгімеле. Жұптық жұмыс. Оқулықтағы сурет бойынша кітапхана ережесін құрғызу. Жетістік критерийі: кітапхана ережесіне сай болу керек. Кітапханадан кітап алу ережесін құру. Үлгіге сай кем дегенде бес ереже көрсету. Үлгі кесте:
Бағалау. ЖК бойынша бағалау. «Кітаптың мұңы» /ия-жок ойыны/ Кітап нені жақсы көреді? Топтық жұмыс. Тапсырма: Төмендегі сұрақтарға жауап іздеп көрелік. Кітапхана дегеніміз не? «Кітап» сөзі туралы деректер. «Білім сөзіне мағыналас сөздер бар ма?
Жетістік критерийі: Жауапты презентация арқылы табу. Үлгі бойынша кестеге салу. Бағалау. ЖК бойынша бағалау.
Галереяға саяхат. Ой толғаныс. Жеке жұмыс. Тапсырма: «Жасырын сөзді тап»
Білім – өмір шырағы.
... басқа бітеді.
Кітап туралы нақыл сөздерді ұсыну. |
Интербелсенді тақта
Мұқан Иманжанов (1916-1958)
Үлгі кесте
А3 парағы, түрлі түсті бояулар /
Смайлик
Интербелсенді тақта. Ламинаты бет, маркер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үйге: Мұқан Иманжанов. Кітап. Дауыстап оқып келу. Кері байланыс: ауызша оқушыларға кері байланыс беру. Рефлексия. Бес саусақ |
Стикер не қағаз қиындылары |
Қосымша мағлұматтар
|
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? |
Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АҚТ-мен байланыс Құндылықтар мен байланыс (тәрбиелік элемент) |
|
А,А+ оқушылар берілген ойды жалғастыру. |
Жетістік критерийлері арқылы. |
Құндылықтарды дарыту: ынтымақтастық, құрмет. Пәнаралық байланыс: қазақ тілі. АҚТ-ны қолдану дағдылары: осы сабақ барысында оқушыларға тақырыпқа қатысты көрнекі құралдар интербелсенді тақта арқылы көрсетіледі. Тәрбиелік мәні: кітап оқуға құштарлық сезімге баулу. |
|
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызңа қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|
|
||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты): 1. 2 Қандай екі нәрсе сабақтың оданда жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым? |
||
шағым қалдыра аласыз















