Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ү бөлім. Білім. Ғылым. Инновация |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М.Т. |
|
|
Күні: |
22.01.2025 |
|
|
Сынып: |
10 Б қатысқаны : |
қатыспағаны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Алаштың ғылым-білім үйрету бағдарламасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.5.1 - оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу) 10.4.3.1 - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
– оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктейді; -негізгі ақпараттарды түртіп, конспектілейді; - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана біледі; -грамматикалық талдаулар жасайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Алаштың ғылым-білім үйрету бағдарламасы
Алаштың ғылым-білім үйрету бағдарламасы
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ү бөлім. Білім. Ғылым. Инновация |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М.Т. |
|
|
Күні: |
22.01.2025 |
|
|
Сынып: |
10 Б қатысқаны : |
қатыспағаны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Алаштың ғылым-білім үйрету бағдарламасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.3.5.1 - оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу) 10.4.3.1 - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
– оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктейді; -негізгі ақпараттарды түртіп, конспектілейді; - белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана біледі; -грамматикалық талдаулар жасайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту. Жазылым алды. Алаш зиялылары және олардың еңбектері туралы айту. 1-тапсырма. Алаш арыстарының еңбектерін сәйкестендіріңіздер.( Шығарма авторымен сай орналасқан)
Қай еңбек туралы білесіз, шағын конспекті ұсыныңыз. |
-сұрақтарға жауап береді. оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктейді; -негізгі ақпараттарды түртіп конспектілейді; Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. |
ҚБ. Дұрыс!
Дескриптор: -мәтін тақырыбы 1; -құрылымы жоспар 3 ; барлығы 4
|
Оқулық «Мектеп» 91-бет. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
|
2-тапсырма. Есте сақта! Айдарын оқыңыңыз. Берілген фразеологизмдердің мағынасын табыңдар. Қалаған біреуін қатыстып сөйлем құраңыз. Мірдің оғындай –өткір мұртын балта шаппайды – дүниесі түгел, саспайды. ақ түйенің қарны жарылды – қуанды ит тұмсығы батпайды – қалың ат төбеліндей – аз мұрнына иісі бармау –түсінбеу |
- сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана біледі; Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
Дескриптор: -мағынасын табу 2;
- барлығы 4 |
қосымша материал
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
|
3-тапсырма. Берілген сөйлемдерге грамматикалық талдаулар жасаңыз. Кімде-кім ана тілін, әдебиетін сыйламаса, бағаламаса, оны сауатты, мәдениетті адам деп санауға болмайды. |
-талдаулар жасайды; |
Дескриптор: - сөз табы 1; -қосымша түрі 1; Барлығы 2 ұпай. |
Қосымша материалдар |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма. 3-тапсырма. Ә.
|
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
93- бет |
шағым қалдыра аласыз













