|
Бекітемін: Тәрбие ісінің меңгерушісі: |
||
|
Күні: |
22.01.2025ж |
|
|
Сынып жетекші: |
Сағынбаева М.Ж |
|
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Әлемде талай маман бар, менің де сондай әкем менен анам бар» «Ата анамның еңбегі» челленджі \ Қауіпсіздік сабағы (10 минут) № 9- САБАҚ 8–сыныптар: «Күмәнді келісімдерге қатыспай, салауатты және қауіпсіз өмірге апаратын жол» (10 минут) |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға отбасы құндылықтарының маңыздылығын түсіндіру; Отбасы мүшелері арасындағы сүйіспеншілік пен сыйластықты арттыру; Отбасы ұғымының рухани және мәдени мәнін, ата ана еңбегін бағалай білуге ұғындыру. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылардың рухани дүниесін байыту.Әлеуметтік қарым-қатынастарды жақсарту.Тұлғаның ішкі үйлесімін қалыптастыру.Жақсы қасиеттерді бойға сіңіріп, теріс қылықтардан аулақ болуға үйрету |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру бөлімі (10 минут) Негізгі бөлім (25 минут) «SMART - мақсат» презентациясы арқылы түсінік жұмысын жүргізу |
Отбасы құндылықтары туралы әңгіме:
SMART ол сөз емес. Ол 1954 жылы Питер Друкер айналымға енгізген аббревиатура. Specific- арнайы, нақты; Measurable-өлшеуге болаты; Attainable-қолжетімділік; Realistic-шындыққа сай, қысқа да нұсқа берілуі; Timed-белгілі бір уақыт арлығымен шектелген деген ұғымдарды білдіреді. 1. Мақсат нақты болу керек деген алға қойылған мақсат екіұшты емес, айқын болу керек дегенді білдіреді. Атап айтқанда, «Мен оқуға түсемін» деген мақсат айқын емес. Ал, ол айқын болу үшін негізгі мектепті (9-шы сыныпты) бітірген соң ба, әлде орта мектепті (11-ші сыныпты) соң түсетінім нақтылануы керек. ( Жоғарғы оқу орны, әлде арнайы орта оқу орыныма?) 2. Мақсат өлшенетін болу керек. Мысалы, «9-шы сыныпты аяқтаған соң колледжге түсемін» деген мақсатты өлшеу өте қиын, ал «Мен Атырау қаласындағы педагогикалық колледждің бастауыш сынып мұғалімі бөліміне оқуға түсемін» деген мақсатты өлшеуге болады.
Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
№9-САБАҚ.
Тақырыбы: Мақсаты:
Негізгі бөлім
Пайдалы кеңестер:
Қорытынды - Сабақты қорытындылау.
|
Сұрақтар ға жауап береді Тақырып бойынша өз ойларымен бөліседі Бірлесіп жұмыс жасайды Коуч «SMART- мақсат» презентациясы арқылы түсінік жұмысын жүргізеді. Кері байланыс жасайды |
Тақырып тық суреттер Қосымша материалдар Стикерлер |
|
Кері байланыс |
"Тілек ағашы" Сабақ соңында оқушылар қағазға өз тілектерін немесе ұсыныстарын жазып, ағашқа жапсырады. |
Оқушылар тілектері мен ұсыныстарын білдіреді |
Қағаз қиынды лары |
№5 мектеп-лицей
«Мамандықтар әлемі»
«Әлемде талай маман бар, менің сондай әкем менен анам бар»

Сынып: 8А
Сынып жетекші: Сағынбаева М.Ж
2024-2025 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Әлемде талай маман бар, менің де сондай әкем менен анам бар."
"Әлемде талай маман бар, менің де сондай әкем менен анам бар."
|
Бекітемін: Тәрбие ісінің меңгерушісі: |
||
|
Күні: |
22.01.2025ж |
|
|
Сынып жетекші: |
Сағынбаева М.Ж |
|
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Әлемде талай маман бар, менің де сондай әкем менен анам бар» «Ата анамның еңбегі» челленджі \ Қауіпсіздік сабағы (10 минут) № 9- САБАҚ 8–сыныптар: «Күмәнді келісімдерге қатыспай, салауатты және қауіпсіз өмірге апаратын жол» (10 минут) |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға отбасы құндылықтарының маңыздылығын түсіндіру; Отбасы мүшелері арасындағы сүйіспеншілік пен сыйластықты арттыру; Отбасы ұғымының рухани және мәдени мәнін, ата ана еңбегін бағалай білуге ұғындыру. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушылардың рухани дүниесін байыту.Әлеуметтік қарым-қатынастарды жақсарту.Тұлғаның ішкі үйлесімін қалыптастыру.Жақсы қасиеттерді бойға сіңіріп, теріс қылықтардан аулақ болуға үйрету |
|
|
Сабақтың барысы |
||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру бөлімі (10 минут) Негізгі бөлім (25 минут) «SMART - мақсат» презентациясы арқылы түсінік жұмысын жүргізу |
Отбасы құндылықтары туралы әңгіме:
SMART ол сөз емес. Ол 1954 жылы Питер Друкер айналымға енгізген аббревиатура. Specific- арнайы, нақты; Measurable-өлшеуге болаты; Attainable-қолжетімділік; Realistic-шындыққа сай, қысқа да нұсқа берілуі; Timed-белгілі бір уақыт арлығымен шектелген деген ұғымдарды білдіреді. 1. Мақсат нақты болу керек деген алға қойылған мақсат екіұшты емес, айқын болу керек дегенді білдіреді. Атап айтқанда, «Мен оқуға түсемін» деген мақсат айқын емес. Ал, ол айқын болу үшін негізгі мектепті (9-шы сыныпты) бітірген соң ба, әлде орта мектепті (11-ші сыныпты) соң түсетінім нақтылануы керек. ( Жоғарғы оқу орны, әлде арнайы орта оқу орыныма?) 2. Мақсат өлшенетін болу керек. Мысалы, «9-шы сыныпты аяқтаған соң колледжге түсемін» деген мақсатты өлшеу өте қиын, ал «Мен Атырау қаласындағы педагогикалық колледждің бастауыш сынып мұғалімі бөліміне оқуға түсемін» деген мақсатты өлшеуге болады.
Қауіпсіздік сабағы (10 минут)
№9-САБАҚ.
Тақырыбы: Мақсаты:
Негізгі бөлім
Пайдалы кеңестер:
Қорытынды - Сабақты қорытындылау.
|
Сұрақтар ға жауап береді Тақырып бойынша өз ойларымен бөліседі Бірлесіп жұмыс жасайды Коуч «SMART- мақсат» презентациясы арқылы түсінік жұмысын жүргізеді. Кері байланыс жасайды |
Тақырып тық суреттер Қосымша материалдар Стикерлер |
|
Кері байланыс |
"Тілек ағашы" Сабақ соңында оқушылар қағазға өз тілектерін немесе ұсыныстарын жазып, ағашқа жапсырады. |
Оқушылар тілектері мен ұсыныстарын білдіреді |
Қағаз қиынды лары |
№5 мектеп-лицей
«Мамандықтар әлемі»
«Әлемде талай маман бар, менің сондай әкем менен анам бар»

Сынып: 8А
Сынып жетекші: Сағынбаева М.Ж
2024-2025 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз













