|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: . Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Әлемдегі алғашқы кітапхана. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
||||||
|
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру «Көңіл-күй смайлигі» Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. Мұғалім оқушылардан, олардың көңіл күйлеріне сәйкес келетін смайликті таңдауды ұсынады Түрлі -түсті қағаздар арқылы топқа бөліп, топ ережесімен таныстыру |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту |
Еркше кітаптар туралы бейнеролик көрсетіледі https://youtu.be/r1QovDtTR8A?si=Kolao1up8LCCMdw4 |
Дескриптор; - ән мәтінін түсінеді; -мазмұнын талқылайды |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
8-тапсырма Сөзжұмбақ шешу ТЖ |
|
Дескриптор - мәтінді берілген сөйлемдермен толықтырып жазады - ҚБ «Білім заряды» |
оқулық, дәптер
Кесте |
|||
|
Сергіту сәті |
«Пантомимикалық этюдтар» ойыны |
Мұғалім бір оқушыны тақтаға шақырып оған жазылған тапсырма жазылған қағаз береді. Оқушы қағаздағы тапсырманы оқиды да, көрермен оқушыларға мимика, жестпен түсіндіре бастайды. Көрермендер оның қандай қимылды жасырып тұрғанын табуы қажет. |
|
|
|||
|
Сабақты бекіту |
7-тапсырма. ЖЖ
Жұптық жұмыс |
Мәтінді оқыңдар. Үстеулерді тауып, көшіріп жазыңдар. Мәтін тақырыбы: Әлемдегі ең алғашқы кітапсыз кітапхана.
Қалай? Не үшін? Не себепті? Кім? Не? |
Дескриптор - мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады - қанатты сөздердегі көтерілген мәселені анықтайды; -пікір алысады |
|
|||
|
|
10-тапсырма.
|
Берілген қанатты сөздерді оқып, өзара пікір алысыңдар.
|
|
||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Шаршылар» Үй тапсырмасы: |
Әдіс бойынша жұмысты аяқтағаннан соң оқушы дәптерге шаршының суретін салады. Егер жұмыс түсініксіз болса шаршыны «қызыл», аздап түсінсе «сары», жүз пайызға түсінгеніне сенімді болса «жасыл» түске бояйды. 11-тапсырма.Орбита жолының 1-тапсырмасын орындаңдар.
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әлемдегі ең алғашқы кітапсыз кітапхана. Үстеудің емлесі. Сабақ жоспары ҚМЖ 6-сынып
Әлемдегі ең алғашқы кітапсыз кітапхана. Үстеудің емлесі. Сабақ жоспары ҚМЖ 6-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: . Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Әлемдегі алғашқы кітапхана. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
||||||
|
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
|
Сәлемдесу. Психологиялық ахуал қалыптастыру «Көңіл-күй смайлигі» Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. Мұғалім оқушылардан, олардың көңіл күйлеріне сәйкес келетін смайликті таңдауды ұсынады Түрлі -түсті қағаздар арқылы топқа бөліп, топ ережесімен таныстыру |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту |
Еркше кітаптар туралы бейнеролик көрсетіледі https://youtu.be/r1QovDtTR8A?si=Kolao1up8LCCMdw4 |
Дескриптор; - ән мәтінін түсінеді; -мазмұнын талқылайды |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
8-тапсырма Сөзжұмбақ шешу ТЖ |
|
Дескриптор - мәтінді берілген сөйлемдермен толықтырып жазады - ҚБ «Білім заряды» |
оқулық, дәптер
Кесте |
|||
|
Сергіту сәті |
«Пантомимикалық этюдтар» ойыны |
Мұғалім бір оқушыны тақтаға шақырып оған жазылған тапсырма жазылған қағаз береді. Оқушы қағаздағы тапсырманы оқиды да, көрермен оқушыларға мимика, жестпен түсіндіре бастайды. Көрермендер оның қандай қимылды жасырып тұрғанын табуы қажет. |
|
|
|||
|
Сабақты бекіту |
7-тапсырма. ЖЖ
Жұптық жұмыс |
Мәтінді оқыңдар. Үстеулерді тауып, көшіріп жазыңдар. Мәтін тақырыбы: Әлемдегі ең алғашқы кітапсыз кітапхана.
Қалай? Не үшін? Не себепті? Кім? Не? |
Дескриптор - мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады - қанатты сөздердегі көтерілген мәселені анықтайды; -пікір алысады |
|
|||
|
|
10-тапсырма.
|
Берілген қанатты сөздерді оқып, өзара пікір алысыңдар.
|
|
||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Шаршылар» Үй тапсырмасы: |
Әдіс бойынша жұмысты аяқтағаннан соң оқушы дәптерге шаршының суретін салады. Егер жұмыс түсініксіз болса шаршыны «қызыл», аздап түсінсе «сары», жүз пайызға түсінгеніне сенімді болса «жасыл» түске бояйды. 11-тапсырма.Орбита жолының 1-тапсырмасын орындаңдар.
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз













