|
Мектеп |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
||||||
|
Бөлімі |
Сәулет өнері |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Дуйсенгалиева С.З |
||||||
|
Күні: |
26.12.2023ж |
||||||
|
Сынып: |
3 д |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлемдегі театрлары
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.3.2 - музыкалық форманың құрылымын анықтау: шумақ, шумақ-қайырма, бір бөлімді, екі бөлімді 3.1.2.1 - көркем образдарды аша отырып,түрлі сипатты әндерді орындау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
музыкалық форманың құрылымын анықтайды: көркем образдарды аша отырып,түрлі сипатты әндерді орындайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 20 мин Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин
|
1 тапсырма. Ақпарат іздеу. Тыңдау және талдау. Өз тобыңмен бірге берілген театрлар туралы ақпараттар ізде. 1. «Ла Скала» театры. Италия. Милан 2.»Астана Опера» Қазақстан.Астана. 3.»Большой театр».Ресей. Мескеу. 4.»Гранд Опера» театры Франция. Праиж Театрлар туралы мәліметтеріңмен бөліс. Сынып алдында баянда, сұрақтарға жауап бер. Аталған театрлары бар елдердің тулары қандай? Туларында не бейнеленген? Театрдың құрлымы мен сырт пішіні қандай?ерекшеліктері бар ма? 2-тапсырма.Талдау. Әр дауыстың латын тілінде белгілері бар: Әйелдер даусы: сопрано Әйелдер даусы: альт Ерлер даусы: тенор Ерлер даусы: бас 3-тапсырма.Шығармашылық және суырыпсалма. «Алдар көсе айлакерлігі» музыкалық композитция (шығармашылық ойын)
4-тапсырма. Таныстыру және бағалау. Өз тобыңмен дайындаған операға байланысты қысқаша қойылымды көрсет.Мәнерлеп орында. Сабақтарда өтілген түсініктерді қолдан. РЕФЛЕКСИЯ -Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді. ДәптермеСұрақтарға жауап береді Бір -бірін бағалау |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Дескриптор нәтижесінде «Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
|
Бейнеролик оқулық Оқулық Оқулық, нота хрестоматиясы, үн-бейне хрестоматия Топпен жұмыс.Импровизация жасау А1, А3 форматтағы қағаздар Фламастерлер Қарандаштар Журналдар Газеттер Кері байланыс тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әлемдегі театрлары 3 сынып
Әлемдегі театрлары 3 сынып
|
Мектеп |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
||||||
|
Бөлімі |
Сәулет өнері |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Дуйсенгалиева С.З |
||||||
|
Күні: |
26.12.2023ж |
||||||
|
Сынып: |
3 д |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлемдегі театрлары
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
3.1.3.2 - музыкалық форманың құрылымын анықтау: шумақ, шумақ-қайырма, бір бөлімді, екі бөлімді 3.1.2.1 - көркем образдарды аша отырып,түрлі сипатты әндерді орындау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
музыкалық форманың құрылымын анықтайды: көркем образдарды аша отырып,түрлі сипатты әндерді орындайды |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 20 мин Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин
|
1 тапсырма. Ақпарат іздеу. Тыңдау және талдау. Өз тобыңмен бірге берілген театрлар туралы ақпараттар ізде. 1. «Ла Скала» театры. Италия. Милан 2.»Астана Опера» Қазақстан.Астана. 3.»Большой театр».Ресей. Мескеу. 4.»Гранд Опера» театры Франция. Праиж Театрлар туралы мәліметтеріңмен бөліс. Сынып алдында баянда, сұрақтарға жауап бер. Аталған театрлары бар елдердің тулары қандай? Туларында не бейнеленген? Театрдың құрлымы мен сырт пішіні қандай?ерекшеліктері бар ма? 2-тапсырма.Талдау. Әр дауыстың латын тілінде белгілері бар: Әйелдер даусы: сопрано Әйелдер даусы: альт Ерлер даусы: тенор Ерлер даусы: бас 3-тапсырма.Шығармашылық және суырыпсалма. «Алдар көсе айлакерлігі» музыкалық композитция (шығармашылық ойын)
4-тапсырма. Таныстыру және бағалау. Өз тобыңмен дайындаған операға байланысты қысқаша қойылымды көрсет.Мәнерлеп орында. Сабақтарда өтілген түсініктерді қолдан. РЕФЛЕКСИЯ -Мен не білдім? - Бүгін мен не үйрендім? -Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? -Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді және жаңа сабаққа назар аударып, берілген сұрақтарға жауап береді. ДәптермеСұрақтарға жауап береді Бір -бірін бағалау |
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Дескриптор нәтижесінде «Үш шапалақ»тәсілі арқылы бағаланады
|
Бейнеролик оқулық Оқулық Оқулық, нота хрестоматиясы, үн-бейне хрестоматия Топпен жұмыс.Импровизация жасау А1, А3 форматтағы қағаздар Фламастерлер Қарандаштар Журналдар Газеттер Кері байланыс тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз

















