Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Бөлімі: |
1-бөлім. «Программалау» |
||||||||
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
||||||||
Күні: |
|
|
|||||||
Сынып:3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||
Сабақтың тақырыбы |
Әлеуметтік желілер мен мессенджерлер |
||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.2.1 жоба бойынша бірлесіп жұмыс істеу үшін мессенджерлерді пайдалану; 3.3.2.2 желідегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру; 3.1.3.1 Интернет желісінде жұмыс істеуде жеке қауіпсіздігінің негізгі ережелерін ескеру; |
||||||||
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Әлеуметтікжелілермен мессенджерлерді қандай мақсатта қолданатыны және оның қандай қаупі бар екені туралы әңгімелейді. Оқушылардың көбі үшін: Желідегі ақпарат алмасу программалық қосымшаларымен танысады. Кейбір оқушылар үшін: Мессенджерлерде бірлесіп жұмыс істеудің тиімді жақтарын біледі. |
||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
Басы
5-7 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі
|
|
«Ашық журнал» |
ROQED |
|||||
22-31 минут |
ІІ.Жаңа сабақ «Миға шабуыл» кезеңі «Сен білесің бе?»
Мақсаты: Оқушылардың жаңа материал туралы бұрыннан бар білімдерін еске түсіреді. |
Оқушылар сұрақтарға өз жауаптарын береді және өз ойларын айтады.
|
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED
|
|||||
Жаңа сабаққа кіріспе
Мақсаты: Оқушылардың назарын оқу материалының маңызды сегменттеріне аудара отырып, маңызды ақпаратты айқындау. Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді |
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED
|
||||||
Топқа бөлу (Оқу дәптерлері арқылы топқа
бөлу) ІІ. топ TELEGRAM ІІІ. топ WHATSAPP Мақсаты: Оқушылардың тиімді өзара іс-қимылын құру. |
Оқушылар шағын 3 топқа бөлінеді, өз топтарына жинақталады |
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED
|
||||||
І тапсырма Топтық жұмыс Әр топқа өз топтарына сәйкес топтық жұмыс беріледі. І топ Әлеуметтік желі
ІІ топ
ІІІ топ
М ақсаты: Оқу іс-әрекетіне қызғушылығы мен қатысуын қолдау және оқушылардың бірлесе жұмыс атқару.
|
Оқушылар өздеріне берілген ресурстарды қолдана отырып шағын постер қорғайды тапсырманы орындайды |
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED Оқулық
|
||||||
ІІ тапсырма Топтық тапсырма Топ оқушылары INSTAGRAM, TELEGRAM, WHATSAPP желілері арқылы мұғаліммен байланыс жасайды. Мұғалімнің сұрақтарына чат арқылы жауап береді.
Мақсаты: Оқушылардың қатысу дәрежесін қадағалау. |
Оқушылар топтасып берілген тапсырманы орындайды |
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED Оқулық Планшет
|
||||||
Сергіту сәті
Экранда әр түрлі
әріптер жазылады. Берілген әріптерден сөйлем құрап, бос чат
қағаздарын толтырады. |
Оқушылар берілген чат қағаздарын толтырады
|
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED
|
||||||
Жеке жұмыс «Әлеуметтік желіде сөйлеу этикеті» тақырыбында текст жазу Ойлау дағдысының деңгейі: Қолдану Бағалау критериі: Берілген текстті компьютерде орындау. Дискриптор
|
Оқушылар тапсырманы компьютерде орындайды
|
«Ашық журнал» Лайк жинау
|
ROQED Оқулық Компьютер
|
||||||
5-7 минут |
ІІІ. Қорытынды 1.Сұрақ-жауап арқылы бүгінгі сабақты қорытындылау 2.Оқушылардың оқу мақсаттарына қатысты нәтижесін «Ашық журнал» арқылы қорытындылау |
Оқушылар өздерінің өз жетістіктерін біледі |
ROQED
|
||||||
Үй тапсырмасы 28 бет, «Талдау» тапсырмасы |
Оқушылар үй тапсырмасын жазып алады
|
ROQED
|
|||||||
Кері байланыс
|