|
Бөлім: Ғаламтор және әлеуметтік желілер |
Мектеп: Пәні: қазақ тілі Пән мұғалімі: |
||||
|
Күні: |
Қатысқаны: Қатыспағаны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлеуметтік желілер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.5.1 мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру; 7.4.4.1 Етістіктің есімше, көсемше, тұйық етістік, шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: «Ғаламтор және әлеуметтік желілер» туралы мәтіннің мазмұнын түсіну, етістіктің түрлерін ажырата білу; Көптеген оқушылар: мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру, етістіктің осы шақ түрін тілдесім барысында қолдану. Кейбір оқушылар: ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата біледі, сұхбат құрастырады, өз ойын өлең шығару арқылы жеткізеді, етістіктің осы шақ түрін тілдесім барысында қолданады. |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Ұйымдастыру бөлімі. Оқушыларды түгендеу, назарын сабаққа аудару. Жағымды психологиялық тапсырма. «Жүректен жүрекке» тренингі жүргізіледі
Жетелеуші сұрақтар:
Сабақтың тақырыбы мен мақсыты, бағалау критерийлері анықталады. |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару.
Оқушылар жетелеуші сұрақтарға жауап беру арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
|
7-сынып Қазақ тілі оқулығы
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Мағынаны тану. ОҚЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар.
«6 НЕЛІКТЕН?» әдісімен мәтін мазмұны бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар. НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? Дескриптор:
ҚБ
4-тапсырма. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор:
ҚБ |
Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Етістіктің шақ категориясы туралы мәлімет алады. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. Етістіктерді нақ осы шақ тұлғасында жіктейді; Ғаламторды пайдаланудың 3 жағдайын ауыспалы осы шақта диалог түрінде жазады; Берілген ұйқасты пайдаланып, тақырыпқа байланысты өлең құрастырады; Бүгінгі тақырыпқа байланысты ойын қорытындылайды. |
Қалыптастырушы бағалау
Қалыптастырушы бағалау
|
(group-global.org/.../15887)
https://www.youtube.com/watch?v=TzhkvfDAz8I
|
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия Үй тапсырмасы |
5-тапсырма. «Әлемді алаңдатқан әлеуметтік желілер» тақырыбына «Төрт сөйлем» әдісі бойынша пікір жазыңдар. |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әлеуметтік желілер қмж
Әлеуметтік желілер қмж
|
Бөлім: Ғаламтор және әлеуметтік желілер |
Мектеп: Пәні: қазақ тілі Пән мұғалімі: |
||||
|
Күні: |
Қатысқаны: Қатыспағаны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлеуметтік желілер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.5.1 мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру; 7.4.4.1 Етістіктің есімше, көсемше, тұйық етістік, шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: «Ғаламтор және әлеуметтік желілер» туралы мәтіннің мазмұнын түсіну, етістіктің түрлерін ажырата білу; Көптеген оқушылар: мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастыру, етістіктің осы шақ түрін тілдесім барысында қолдану. Кейбір оқушылар: ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата біледі, сұхбат құрастырады, өз ойын өлең шығару арқылы жеткізеді, етістіктің осы шақ түрін тілдесім барысында қолданады. |
||||
|
Жоспар |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
Ұйымдастыру бөлімі. Оқушыларды түгендеу, назарын сабаққа аудару. Жағымды психологиялық тапсырма. «Жүректен жүрекке» тренингі жүргізіледі
Жетелеуші сұрақтар:
Сабақтың тақырыбы мен мақсыты, бағалау критерийлері анықталады. |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару.
Оқушылар жетелеуші сұрақтарға жауап беру арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Қалыптастырушы бағалау
|
7-сынып Қазақ тілі оқулығы
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Мағынаны тану. ОҚЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар.
«6 НЕЛІКТЕН?» әдісімен мәтін мазмұны бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар. НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? НЕЛІКТЕН? Дескриптор:
ҚБ
4-тапсырма. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор:
ҚБ |
Мәтінді мұқият оқып, мәтін бойынша проблемалық сұрақтар құрастырыңдар. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Етістіктің шақ категориясы туралы мәлімет алады. Деңгейлік тапсырмаларды орындайды. Етістіктерді нақ осы шақ тұлғасында жіктейді; Ғаламторды пайдаланудың 3 жағдайын ауыспалы осы шақта диалог түрінде жазады; Берілген ұйқасты пайдаланып, тақырыпқа байланысты өлең құрастырады; Бүгінгі тақырыпқа байланысты ойын қорытындылайды. |
Қалыптастырушы бағалау
Қалыптастырушы бағалау
|
(group-global.org/.../15887)
https://www.youtube.com/watch?v=TzhkvfDAz8I
|
|
|
Сабақтың соңы Рефлексия Үй тапсырмасы |
5-тапсырма. «Әлемді алаңдатқан әлеуметтік желілер» тақырыбына «Төрт сөйлем» әдісі бойынша пікір жазыңдар. |
|
|||
шағым қалдыра аласыз


















