Материалдар / Алгебра элементтері 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Алгебра элементтері 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Математикадан 2 сыныпқа арналған сабақ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Мамыр 2024
398
9 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Білім беру ұйымының атауы



Пәні:

Математика


Бөлім:

Саяхат


Педагогтің аты-жөні:



Күні:



Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

130 сабақ. Алгебра элементтері


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

2.2.1.1. Санды және әріпті өрнектерді (көбейтінді, бөлінді) / теңдіктер мен теңсіздіктерді ажырату, құрастыру, жазу және оқу.

2.2.1.5 екі амалдан артық жақшалы және жақшасыз әріпті, санды өрнектерді салыстыру;

2.2.2.2 көбейту мен бөлуге берілген қарапайым теңдеулерді,  х+(25-6)=38, (24-3)-х=8, а+6=7+80 түріндегі күрделі теңдеулерді шешу


Сабақтың мақсаты

Санды және әріпті өрнектерді (көбейтінді, бөлінді) / теңдіктер мен теңсіздіктерді ажырату, құрастыру, жазу және оқу.

екі амалдан артық жақшалы және жақшасыз әріпті, санды өрнектерді салыстыру;

көбейту мен бөлуге берілген қарапайым теңдеулерді,  х+(25-6)=38, (24-3)-х=8, а+6=7+80 түріндегі күрделі теңдеулерді шешу




Құндылықтар

Талап: жаңаны білуге,үйренуге құштар болу


Сабақтың барысы


Сабақтың кезеңдері

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Сабақтың басы


10 мин

Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал қалыптастыру

Оқушылардың назарын сабаққа аудару


Үйге тапсырма

5-тапсырма

6м 5дм+7м 9дм=14м 4дм

3 тәул 8 сағ+7 тәул 20 сағ=11 сағ 4 сағ

9сағ 6мин-5 сағ 36 мин= 2 сағ 30 мин


7дм-3дм 5см=3 дм 5см

7кг*4+39кг= 28 кг+39 кг=1 сағ. 27 кг

1 ц-8 кг *5= 108*5=540 кг

Оқушылардың назарын сабаққа аудару





Үй тапсырмасын

Оқиды



ҚБ: 1-10 балл

Дескриптор:

Амалдарды орындайды-1б









Сабақтың ортасы

25мин

Жаңа сабақ

Фс тапсырма

1-тапсырма

Жазбаларды зертте

30/5-4 28/4 5 18/c

P=a*4 x/5=9

Теңсіздік

28/4 5

Санды өрнек

30/5-4

Әріпті өрнек

18/c

Теңдеу

x/5=9

Формула

P=a*4



Жазбаша орындайды


ҚБ: 1-10 балл

Дескриптор:

Жазбаларды зерттейді-1б

Кестеге енгізеді1б


Оқулық





Кесте



2-тапсырма

Өрнектер құр. Олардың мәнін тап.

а) 80-нен 27 мен 3 сандарының бөліндісін азайту;

80-27/3=80-9=71

ә) 4 саны мен а –ның көбейтіндісі, мұндағы

а= 9.

4*9=36




Жазбаша орындайды

ҚБ: 1-10 балл

Дескриптор:

Өрнек құрады-1б

Мәнін табады-1б

Жазбаша орындайды-1б

Дәптер



ЕҚБ

3-тапсырма

Санды өрнектерді салыстыр.


57+38= 38+57

(12+18)+43 =12+ (18+43)

(14+76)-21 (14+76)-25

12*2=2*12



Өрнекті салыстырады

ҚБ: 1-10 балл

Дескриптор:

Өрнекті салыстырады-1б

екі амалдан артық жақшалы және жақшасыз әріпті, санды өрнектерді салыстырады-1б


Оқулық



ЕБҚ

4-тапсырма

а+91 = 91+а 15*c=c*15

37+b = b+35 k-83 k-86


салыстырады

ҚБ: 1-10 балл

Дескриптор:

Өрнекті салыстырады-1б

Жазбаша орындайд-1б



Сабақтың соңы

10 мин

Үйге тапсырма

5-тапсырма

Теңдеуді шеш.

Х+(26+15)=56 5*a=45

Х+41=56 a=45/5

х=15 a=9

15+(26+15)=56 5*9=45


99-a=100-82 b/5=8

99-a=8 b=5*8

a=99-8 b=40

a=91 40/5=8

99-91=100-82


c-(47-27)=59 32/x=4

c-20=59 x=32/4

c=59+20 x=8

c=79 32/8=4

79-(47-27)=59


Кері байланыс






Теңдеуді шешеді


Үй тапсырмасын алады











Кері байланыс жасайды




Жарайсыңдар


















«Бағалау терезесі» әдісі




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!