Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: «Саулет» МЛ |
|||||||||||||||||
|
Күні: 20.04.22 |
Мұғалімнің : Зиргиров Дамир Умиргалиевич |
|||||||||||||||||
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетінің қолданылуы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Аралас |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.2.1.16 алгебралық бөлшектерді танып білу; 7.2.1.18
алгебралық бөлшектің негізгі
қасиетін қолдану: |
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Психологиялық ахуал туғызу. Біз сабаққа дайынбыз ба? Формулаларды білеміз бе? Өз білімімізді көрсетеміз бе? Бағалау: мұғалімнің кері байланысы, «Жарайсың», «Керемет», «Сенің қолынан келеді» сөздермен қолпаштауы
Сабақтың тақырыбы мен сабақтың мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларды билет арқылы арқылы
топтарға І топ. ІІ топ ІІІ топ. 3.Өткенді қайталау үшін «Сөйлемді аяқт» әдісін қолданамын.(жеке жұмыс).
|
Гүлдің
суреті
Семантикалық карта |
||||||||||||||||
|
Сабақтың
ортасы
|
Оқушыларға өрнектер жазылған үшбұрыштар ұсынылады (тапсырмалар және оларға жауаптар). Өрнек пен жауап байланыста болатындай етіп үшбұрыштарды тіркеп, теңдеулерді шешіп, жауаппен сәйкестендіру керек. Нәтижесінде көпбұрыштың белгілі бір түрі пайда болады. Бағалау критерийі: Оқушылар бөлшектерді азайтып, фигураны дұрыс құрастырады.
Айналмалы бекеті Тапсырмалары
«Дәмхана
» әдісі бойынша деңгейлік
тапсырмалар
1)
«В» деңгейіндегі есептер
«С» деңгейіндегі
есептер
Сергіту сәті:
|
Деңгейлік есептер жазылған ресурстар |
||||||||||||||||
|
Рефлексия 2мин |
|
Стикер
Бағдаршам суреті |
||||||||||||||||
|
Үй жұмысы 1 мин |
Міндетті үй жұмысы: №38,8 |
|
||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетінің қолданылуы
Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетінің қолданылуы
Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: «Саулет» МЛ |
|||||||||||||||||
|
Күні: 20.04.22 |
Мұғалімнің : Зиргиров Дамир Умиргалиевич |
|||||||||||||||||
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Алгебралық бөлшектің негізгі қасиетінің қолданылуы |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Аралас |
|||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.2.1.16 алгебралық бөлшектерді танып білу; 7.2.1.18
алгебралық бөлшектің негізгі
қасиетін қолдану: |
|||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Психологиялық ахуал туғызу. Біз сабаққа дайынбыз ба? Формулаларды білеміз бе? Өз білімімізді көрсетеміз бе? Бағалау: мұғалімнің кері байланысы, «Жарайсың», «Керемет», «Сенің қолынан келеді» сөздермен қолпаштауы
Сабақтың тақырыбы мен сабақтың мақсаттарымен таныстыру. Оқушыларды билет арқылы арқылы
топтарға І топ. ІІ топ ІІІ топ. 3.Өткенді қайталау үшін «Сөйлемді аяқт» әдісін қолданамын.(жеке жұмыс).
|
Гүлдің
суреті
Семантикалық карта |
||||||||||||||||
|
Сабақтың
ортасы
|
Оқушыларға өрнектер жазылған үшбұрыштар ұсынылады (тапсырмалар және оларға жауаптар). Өрнек пен жауап байланыста болатындай етіп үшбұрыштарды тіркеп, теңдеулерді шешіп, жауаппен сәйкестендіру керек. Нәтижесінде көпбұрыштың белгілі бір түрі пайда болады. Бағалау критерийі: Оқушылар бөлшектерді азайтып, фигураны дұрыс құрастырады.
Айналмалы бекеті Тапсырмалары
«Дәмхана
» әдісі бойынша деңгейлік
тапсырмалар
1)
«В» деңгейіндегі есептер
«С» деңгейіндегі
есептер
Сергіту сәті:
|
Деңгейлік есептер жазылған ресурстар |
||||||||||||||||
|
Рефлексия 2мин |
|
Стикер
Бағдаршам суреті |
||||||||||||||||
|
Үй жұмысы 1 мин |
Міндетті үй жұмысы: №38,8 |
|
||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз





















