|
Бөлім: |
3-бөлім. Мәтін және мультимедиа («Менің туған өлкем», «Жыл мезгілдері») |
|
|
Мұғалімнің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
20.10.23 |
|
|
Сынып: 2 А,Ә,Б, |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Алгоритмді орындау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.2 ойын бағдарламалау ортасында (Scratch (скретч)) ауызша түрде берілген тармақталу алгоритмін іске асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Scratch программасында ойын бағдарламалау ортасында (Scratch (скретч)) ауызша түрде берілген тармақтау алгоритмін іске асырады. |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезені |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Кітап https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=15 |
|
Жаңа сабақ Практикалық тапсырмалар |
Мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстырады. Блок шарттарымен таныстырады. Өмірден мысалдар келтіре отырып түсіндіреді.
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма Жеке жұмыс
3-тапсырма жеке жұмыс
4-тапсырма жеке жұмыс
5-тапсырма жеке жұмыс
6-тапсырма ЕБҚО ға Жеке жұмыс
7-тапсырма Жеке жұмыс ЕБҚО ға
8-тапсырма Сәйкестендіру
9-тапсырма жеке жұмыс
|
Тармақталу алгоритмге өмірден мысал келтіреді. Компьютерден практикалық тапсырмаларды орындайды. 1-т Сызықтық алгоритмді сөзбен сипаттайды. 2-тапсырма Алгоритмді сипаттайды. Оқулықта берілген практикалық жұмысты компьютерде орындайды. 3-тапсырма Тармақталған алгоритмге блок сызба құрады. 4-тапсырма Дұрыс жауапты белгілейді. 5-тапсырма Блок-сызбамен салыстырады. 6-тапсырма Ребустарды шешеді. Жауабын жазады. 7-тапсырма Алгоритмді ретімен нөмірлейді. 8-тапсырма Алгоритм орындаушыларды сәйкестендіреді. 9-тапсырма Сөйлемдегі бос орынды толықтырады. |
Оқушылар бірін-бірі «Басбармақ» əдісі бойынша бағалайды.
Топ мүшелері бірін-бірі сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Отшашу» əдісі бойынша бағалайды.
Жұптағы оқушылар бір- бірін жұптағы жұмыс істеу деңгейіне қарай «От шашу» əдісі бойынша бағалайды.
Әр дұрыс жауапқа 1-балл |
Интерактивті тақта Дербес компьютер |
|
Сабақты қорыту |
Алгоритмнің қай түрін үйрендік? Алгоритм деген не? |
|
|
|
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Не білдім, не үйрендім, не білгім келеді деген сұрақтарға жауапты стикерлерге жазу арқылы кері байланыс береді. |
Сұрақтарға жауап береді Талқылайды |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
алалгоритм |
Күнделікке жазып алады |
|
Кітап Дәптер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Алгоритмді орындау Цифрлық сауаттылық пәні 2-сынып бойынша ҚМЖ
Алгоритмді орындау Цифрлық сауаттылық пәні 2-сынып бойынша ҚМЖ
|
Бөлім: |
3-бөлім. Мәтін және мультимедиа («Менің туған өлкем», «Жыл мезгілдері») |
|
|
Мұғалімнің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
20.10.23 |
|
|
Сынып: 2 А,Ә,Б, |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Алгоритмді орындау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.1.2 ойын бағдарламалау ортасында (Scratch (скретч)) ауызша түрде берілген тармақталу алгоритмін іске асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы үшін: Scratch программасында ойын бағдарламалау ортасында (Scratch (скретч)) ауызша түрде берілген тармақтау алгоритмін іске асырады. |
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезені |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Кітап https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=15 |
|
Жаңа сабақ Практикалық тапсырмалар |
Мұғалім интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстырады. Блок шарттарымен таныстырады. Өмірден мысалдар келтіре отырып түсіндіреді.
1-тапсырма Жұптық жұмыс
2-тапсырма Жеке жұмыс
3-тапсырма жеке жұмыс
4-тапсырма жеке жұмыс
5-тапсырма жеке жұмыс
6-тапсырма ЕБҚО ға Жеке жұмыс
7-тапсырма Жеке жұмыс ЕБҚО ға
8-тапсырма Сәйкестендіру
9-тапсырма жеке жұмыс
|
Тармақталу алгоритмге өмірден мысал келтіреді. Компьютерден практикалық тапсырмаларды орындайды. 1-т Сызықтық алгоритмді сөзбен сипаттайды. 2-тапсырма Алгоритмді сипаттайды. Оқулықта берілген практикалық жұмысты компьютерде орындайды. 3-тапсырма Тармақталған алгоритмге блок сызба құрады. 4-тапсырма Дұрыс жауапты белгілейді. 5-тапсырма Блок-сызбамен салыстырады. 6-тапсырма Ребустарды шешеді. Жауабын жазады. 7-тапсырма Алгоритмді ретімен нөмірлейді. 8-тапсырма Алгоритм орындаушыларды сәйкестендіреді. 9-тапсырма Сөйлемдегі бос орынды толықтырады. |
Оқушылар бірін-бірі «Басбармақ» əдісі бойынша бағалайды.
Топ мүшелері бірін-бірі сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Отшашу» əдісі бойынша бағалайды.
Жұптағы оқушылар бір- бірін жұптағы жұмыс істеу деңгейіне қарай «От шашу» əдісі бойынша бағалайды.
Әр дұрыс жауапқа 1-балл |
Интерактивті тақта Дербес компьютер |
|
Сабақты қорыту |
Алгоритмнің қай түрін үйрендік? Алгоритм деген не? |
|
|
|
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Не білдім, не үйрендім, не білгім келеді деген сұрақтарға жауапты стикерлерге жазу арқылы кері байланыс береді. |
Сұрақтарға жауап береді Талқылайды |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
алалгоритм |
Күнделікке жазып алады |
|
Кітап Дәптер |
шағым қалдыра аласыз
























