|
Мектеп: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
9 А Ә |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлкей Марғұлан |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Әлкей Марғұланды ғалым-археолог ретінде айқындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Тарихқа тағзым |
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Қорытындылау Сабақтың соңы |
Оқушылармен сәлемдесу. Археологтар Қазақстан жерінен қандай олжаларды тапты?Тақырыптың атына назар аударады, мақсаттарына жету жолдары пікір алмасып, болжайды. Оқушылар топқа бөлу
2 топтың сайысы
2.Тапсырма WORD WOLL әдісі арқылы 2 топтың сұрақтарға жауап беріуі
Кракодил әдісі
TARSIYA әдісі. Оқушылар пазлдарды сұрақтарға жауап беру арқылы жинайды.
ЧЕРНЫЙ ЯЩИК ( Қара жәшік) Ішінде жасырылған сұрақтарға жауап бер! Әділқазылар бағалауы бойынша жеңіске жеткен топты анықтаймыз. Тапсырма бойынша бағалау жүйесі
|
Сәлемдесіп Бүгінгі сабақ бойынша өз ойларын айтады. Оқушылар тапсырмаларын орындап болып,жазып плакат жазуларын қорғайды. Ұяшықтарда жасырынған сұрақтар бойынша сұрақтарға жауап береді Оқушылар парақта жазылған сөздерді іс қимыл арқылы көрсетуі Оқушылар пазлдарды сұрақтарға жауап беру арқылы жинайды Қара жәшіктің ішіндегі жасырылған сұрақтарға жауап береді |
Топқа бөлу парағы Интерактивті тақта А4 парақтарға жазылған сөздер ПАЗЛ ЧЕРНЫЙ ЯЩИК |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Әлкей Марғұлан" тақырыбына сайыс сабақ
"Әлкей Марғұлан" тақырыбына сайыс сабақ
|
Мектеп: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
9 А Ә |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлкей Марғұлан |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Әлкей Марғұланды ғалым-археолог ретінде айқындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Тарихқа тағзым |
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Қорытындылау Сабақтың соңы |
Оқушылармен сәлемдесу. Археологтар Қазақстан жерінен қандай олжаларды тапты?Тақырыптың атына назар аударады, мақсаттарына жету жолдары пікір алмасып, болжайды. Оқушылар топқа бөлу
2 топтың сайысы
2.Тапсырма WORD WOLL әдісі арқылы 2 топтың сұрақтарға жауап беріуі
Кракодил әдісі
TARSIYA әдісі. Оқушылар пазлдарды сұрақтарға жауап беру арқылы жинайды.
ЧЕРНЫЙ ЯЩИК ( Қара жәшік) Ішінде жасырылған сұрақтарға жауап бер! Әділқазылар бағалауы бойынша жеңіске жеткен топты анықтаймыз. Тапсырма бойынша бағалау жүйесі
|
Сәлемдесіп Бүгінгі сабақ бойынша өз ойларын айтады. Оқушылар тапсырмаларын орындап болып,жазып плакат жазуларын қорғайды. Ұяшықтарда жасырынған сұрақтар бойынша сұрақтарға жауап береді Оқушылар парақта жазылған сөздерді іс қимыл арқылы көрсетуі Оқушылар пазлдарды сұрақтарға жауап беру арқылы жинайды Қара жәшіктің ішіндегі жасырылған сұрақтарға жауап береді |
Топқа бөлу парағы Интерактивті тақта А4 парақтарға жазылған сөздер ПАЗЛ ЧЕРНЫЙ ЯЩИК |
шағым қалдыра аласыз













