Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ана тілі
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
№40 орта мектеп
Қысқа мерзімді сабақ жоспары: Ана тілі 10- сабақ
Бөлім: |
Дыбыс және әріп |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: |
Рысмендиева Фарида Сламбековна |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: |
18.01.2024ж |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 1 “Ә” |
Қатысушылар саны:28 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
Жуан және жіңішке дауысты дыбыстар Балақайлар әні |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
1.2.1.2 оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану; 1.2.8.2.дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажырату; дауысты дыбыстарды жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсіну; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазу. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты: |
Оқу түрлерін буындап оқиды, тұтас оқиды, мәнерлеп оқиды, түсініп оқиды Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады; дауысты дыбыстарды жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді Жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғары және төмен сызықтарын сақтайды әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу талаптарына сай жазады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ойлау дағдысы: |
Білу,түсіну |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды қалыптастыру |
Үлкендерді сыйлау және құрмет көрсету |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы
5мин |
1.Амандасу,оқушылардың көңіл-күйін сұрау 2.Оқушыларды түгендеу 3.Психологиялық ахуал: Қуан, шаттан, алақай! Қуанатын күн келді. Күліп шықты күн бүгін Қайырлы таң! Қайырлы күн! Қас қағым сәт» әдісі арқылы төмендегі сұрақтардың жауабын адасқан әріптердің ішінен іздеп оны тауып боя.
Дыбыс нешеге бөлінеді? Дауысты дыбыс нешеге бөлінеді? ЕББҚ Тапсырма: Дауысты дыбыстарды қорша Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді -сөздерді тауып бояп,оқиды - Дауысты дыбыстарды қоршап сызады Бүгінгі сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстырамын |
Оқушылар амандасады. Бір-біріне сәттілік тілейді. Оқушылар сабаққа назар аударады. Филворд қағазындағы тапсырманы орындайды Дыбыс дауысты және дауыссыз болып екіге бөлінеді. Сұрақтарға жауап береді.
|
Балалардың жауабына қарай бес саусаққа берілген мадақтау сөздерін кигізіп отырады. Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Ойлан!
|
Алматы «Атамұра» 2021 жылғы Авторлары: Г.И Уайсова, Г.Т Сәдуақас, А.С Бесірова Ана тілі оқулығы,
Дәптер қалам
Филворд қағазы
Сұрақтар слайды
|