|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
16.09.2024ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
«Ана өмірдің шуағы» |
|
|
Құндылық |
«Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік» Отбасылық құндылықтардың орталығы ол ана. Алдымен осы тұғыр туралы ойланғанымыз абзал. «Ел болғың келсе, бесігіңді түзе» деп бекер айтылмаған. Ана рухани құндылықтарды ұрпақ бойына сіңірсе, ата сол ұяны сақтаушы, қорғаушы болу керек. |
|
|
Мақсаттары |
1. 15 қыркүйек
аналар күнін атап
өту. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сәлемдесу. “Ананың алақаны-балаға айдынды қоныс” тренингі 1.Тапсырма:Оқушылар аналарың сендерді кім деп еркелетеді? Ұйымдастыру кезеңі
Мұғалім: "Аналар күні" 2024 жылдан бастап Қазақстанның мерекелік күніне кіреді.Қыркүйек айының үшінші жексенбісі аналар күні.Бүгін тәрбие сағатымыз аналар күніне арналады. Ана – адамзат баласының дүниеге келуіне себепкер болатын аяулы жан. Ана дегенде жүрегі жылымайтын адам жоқ. Бауыр еті баласы үшін сұлулығын, денсаулығын, жан тыныштығын құрбан етуге дайын аналарды қалай құрметтесек те, артық емес.
Мұғалім: Тамызып мақал
тілінің
Мұғалім:. 4.Тапсырма: Оқушылар өз аналары туралы қысқаша мадақтама мен алғыс сөздер жазады.Әр оқушы жазған алғыс сөздерді анасының ватсап желісіне жазып жібереді. Қорытынды бөлім Сұрақ-жауап: Мұғалім оқушыларға сабақтан алған әсерлері мен білімдерін сұрап, қорытындылайды. «Ана шуақ » кері байланыс
Қорытынды Сабақ аяқталған соң, оқушылар стикерге өз ойларын жазып,пікір алмасады.
|
Сұрақтарға жауап беріп,ат салысады. «Ана» туралы ән.Хормен айтылады
Тапсырма:Ана деген кім? Оқушылар жүйелі сөзбен жауап береміз.Әр оқушы бір-бірден сипаттама береді.
Оқушылар мақалдың жасырын жалғасын табады.
1. Балаға өз тіліңмен
сөйлеме, / өз тілімен
сөйле./
|
Слайд. Слайд |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аналар күніне арналған тәрбие сағаты
Аналар күніне арналған тәрбие сағаты
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
16.09.2024ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
«Ана өмірдің шуағы» |
|
|
Құндылық |
«Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік» Отбасылық құндылықтардың орталығы ол ана. Алдымен осы тұғыр туралы ойланғанымыз абзал. «Ел болғың келсе, бесігіңді түзе» деп бекер айтылмаған. Ана рухани құндылықтарды ұрпақ бойына сіңірсе, ата сол ұяны сақтаушы, қорғаушы болу керек. |
|
|
Мақсаттары |
1. 15 қыркүйек
аналар күнін атап
өту. |
|
Сабақ барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сәлемдесу. “Ананың алақаны-балаға айдынды қоныс” тренингі 1.Тапсырма:Оқушылар аналарың сендерді кім деп еркелетеді? Ұйымдастыру кезеңі
Мұғалім: "Аналар күні" 2024 жылдан бастап Қазақстанның мерекелік күніне кіреді.Қыркүйек айының үшінші жексенбісі аналар күні.Бүгін тәрбие сағатымыз аналар күніне арналады. Ана – адамзат баласының дүниеге келуіне себепкер болатын аяулы жан. Ана дегенде жүрегі жылымайтын адам жоқ. Бауыр еті баласы үшін сұлулығын, денсаулығын, жан тыныштығын құрбан етуге дайын аналарды қалай құрметтесек те, артық емес.
Мұғалім: Тамызып мақал
тілінің
Мұғалім:. 4.Тапсырма: Оқушылар өз аналары туралы қысқаша мадақтама мен алғыс сөздер жазады.Әр оқушы жазған алғыс сөздерді анасының ватсап желісіне жазып жібереді. Қорытынды бөлім Сұрақ-жауап: Мұғалім оқушыларға сабақтан алған әсерлері мен білімдерін сұрап, қорытындылайды. «Ана шуақ » кері байланыс
Қорытынды Сабақ аяқталған соң, оқушылар стикерге өз ойларын жазып,пікір алмасады.
|
Сұрақтарға жауап беріп,ат салысады. «Ана» туралы ән.Хормен айтылады
Тапсырма:Ана деген кім? Оқушылар жүйелі сөзбен жауап береміз.Әр оқушы бір-бірден сипаттама береді.
Оқушылар мақалдың жасырын жалғасын табады.
1. Балаға өз тіліңмен
сөйлеме, / өз тілімен
сөйле./
|
Слайд. Слайд |
шағым қалдыра аласыз

















