Сабақ тақырыбы Антоним, синоним, омоним туралы не білдім?
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Нургалиева Э.К |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 А |
.Қатысушылар саны: 17 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Антоним, синоним, омоним туралы не білдім? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау 2.2.2.1 * синоним,антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажырату және мағынасын түсіну, сөйлеу барысында қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Синоним,антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажыратады және мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында қолданады. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 3 мин 5 мин 2 мин |
Психологиялық ахуал туғызу Үй тапсырмасын сұрау Wordwall платформасы арқылы ДИ-АЙ платформасы сабақ, мақсаты мен тақырыбымен танысады |
Өз көңіл күйлерін білдіреді Сұрақтарға жауап береді |
|
https://wordwall.net/ru/resource/38664482 |
|
Ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 3 мин 2 мин |
Топтық тапсырма 1 топ- ворд уол ойыны арқылы антоним сөздерді табады 2-топ Лернинк ап пратформасы бойынша синоним сөздерді табады 3-топ genially платформасы арқылы омоним сөздерді табады 2-тапсырма. Ди-АЙ платформасы арқылы спортшы Ермахан оқулықтағы 24 –жаттығуды орындап, берілген сөздердің тиістісін қойып көшіріп жаз. Синонимді анықта. Өзің ойдан бір омонимі бар сөйлемді жаз. Синонимді тапқаннан кейін антонимдік қатарын ауызша айт. 3-тапсырма. Qazgpt платформасы арқылы жасалған суреттер мен тірек сөздердің көмегімен «Жеңіс туы» тақырыбында әңгіме құрап айт. Әңгімеде синоим мен антоним сөздерін тілдесім барысында қолдан Тірек сөз: Қазақстан, боксшылар, жеңіс, ту, мықты,жеңіліс «Иә, жоқ» ойыны. Антоним, синоним, омоним сөздерді тыңдап, дұрыс, бұрыс нұсқасын ажыратады
Рефлексия Өте жақсы түсіндім, сұрағым бар, жақсы түсіндім белгісін белгілейді |
Антоним, синоним, омоним сөздерді түсінгенін көрсетіп, ажыратады Берілген сөздерді көшіріп, синонимін табады, антонимін ауызша айтады. Омоним сөзді жазады Тірек сөздер,сурет терді қолданып, әңгіме құрайды. Антоним,синоним сөздеді қолданады Антоним, синоним сөздерді ажыратады Рефлексия жасайды |
Дескриптор: Синоним, антоним, омоним сөздерді ажыратады -2 мағынасын түсінеді-2 антоним,синоним, омоним сөздерді табады-1
тірек сөздерді қатыстыра ды-2 берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды-2 антоним, синоним,омоним сөйлеу барысында қолданады-1
|
https://wordwall.net/ru/resource/50600511 https://view.genially.com/678bcde2d541d92a61d84abhttps://learningapps.org/watch?v=pqxmuzsun25 https://view.genially.com/678bcde2d541d92a61d84aba/interactive-content-superheroes-quiz |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
антоним,синоним, амоним сөздерді туралы не білесің? 2 сынып қазақ тілі
антоним,синоним, амоним сөздерді туралы не білесің? 2 сынып қазақ тілі
Сабақ тақырыбы Антоним, синоним, омоним туралы не білдім?
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Нургалиева Э.К |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 2 А |
.Қатысушылар саны: 17 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Антоним, синоним, омоним туралы не білдім? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау 2.2.2.1 * синоним,антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажырату және мағынасын түсіну, сөйлеу барысында қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Синоним,антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажыратады және мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында қолданады. |
|
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 3 мин 5 мин 2 мин |
Психологиялық ахуал туғызу Үй тапсырмасын сұрау Wordwall платформасы арқылы ДИ-АЙ платформасы сабақ, мақсаты мен тақырыбымен танысады |
Өз көңіл күйлерін білдіреді Сұрақтарға жауап береді |
|
https://wordwall.net/ru/resource/38664482 |
|
Ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 3 мин 2 мин |
Топтық тапсырма 1 топ- ворд уол ойыны арқылы антоним сөздерді табады 2-топ Лернинк ап пратформасы бойынша синоним сөздерді табады 3-топ genially платформасы арқылы омоним сөздерді табады 2-тапсырма. Ди-АЙ платформасы арқылы спортшы Ермахан оқулықтағы 24 –жаттығуды орындап, берілген сөздердің тиістісін қойып көшіріп жаз. Синонимді анықта. Өзің ойдан бір омонимі бар сөйлемді жаз. Синонимді тапқаннан кейін антонимдік қатарын ауызша айт. 3-тапсырма. Qazgpt платформасы арқылы жасалған суреттер мен тірек сөздердің көмегімен «Жеңіс туы» тақырыбында әңгіме құрап айт. Әңгімеде синоим мен антоним сөздерін тілдесім барысында қолдан Тірек сөз: Қазақстан, боксшылар, жеңіс, ту, мықты,жеңіліс «Иә, жоқ» ойыны. Антоним, синоним, омоним сөздерді тыңдап, дұрыс, бұрыс нұсқасын ажыратады
Рефлексия Өте жақсы түсіндім, сұрағым бар, жақсы түсіндім белгісін белгілейді |
Антоним, синоним, омоним сөздерді түсінгенін көрсетіп, ажыратады Берілген сөздерді көшіріп, синонимін табады, антонимін ауызша айтады. Омоним сөзді жазады Тірек сөздер,сурет терді қолданып, әңгіме құрайды. Антоним,синоним сөздеді қолданады Антоним, синоним сөздерді ажыратады Рефлексия жасайды |
Дескриптор: Синоним, антоним, омоним сөздерді ажыратады -2 мағынасын түсінеді-2 антоним,синоним, омоним сөздерді табады-1
тірек сөздерді қатыстыра ды-2 берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды-2 антоним, синоним,омоним сөйлеу барысында қолданады-1
|
https://wordwall.net/ru/resource/50600511 https://view.genially.com/678bcde2d541d92a61d84abhttps://learningapps.org/watch?v=pqxmuzsun25 https://view.genially.com/678bcde2d541d92a61d84aba/interactive-content-superheroes-quiz |
шағым қалдыра аласыз













