Сабақ: | Мектеп: С.Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі |
Күні: 02.10.2018 | Мұғалім: Нурманова Гульназ |
Сынып 11«А» | Қатысқандар: | Қатыспағаны: |
Сабақтың тақырыбы | Анықталған интеграл. Ньютон – Лейбниц формуласы |
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) Анықталған интеграл және оны есептеу үшін қолданылатын Ньютон-Лейбниц формуласын үйрену және анықталған интегралды есептеу дағдысын меңгеру |
Сабақ негізделген оқу мақсаты |
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: Анықталған интегралды біледі. |
| Оқушылардың басым бөлігі:Ньютон-Лейбниц формуласын біледі. |
| Кейбір оқушылар:анықталған интегралды есептей алады. |
Тілдік мақсат | Негізгі сөздер мен тіркестер:Функция, интеграл |
| Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:Оқушылар анықталған интеграл формуласы арқылы есептер шығарады. |
| Жазылым бойынша ұсыныстар:Анықталған интеграл, Ньютон-Лейбниц формуласы арқылы есептер шығарады және дәптерге түсіреді. |
Алдыңғы оқу | Есептер шығару |
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар |
Сабақ кезеңдерінің уақыты | Тапсырмалар | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Ресурс (көрнекілігі, құрал-жабдықтары) |
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі
Үй тапсырмасын «Жұптасу» тәсілімен сұрау
| Сәлемдесу Оқушыларды түгелдеу
Оқушылардан үй тапсырмасына дайындығын тексеремін.
| Сәлемдесу Оқу құралдарын дайындайды.
Үй тапсырмасын тексертеді.
Оқушылар бір-біріне тапсырма беріп, үй тапсырмасын тексереді | Тақта, бор, оқу құралы. |
Ортасы | «Ойлы болсаң озып көр» тәсілі арқылы есептер шығару.№42№43№44 | Оқушыларды топқа бөлемін.
Оқулықтан есептер шығартамын. | Оқушылар топқа бөлінеді.Әр топ өз тапсырмаларын кезектесіп тақтаға орындайды. | Тақта, бор, оқу құралы.Кеспе қағаздар. |
Аяқталуы |
Сабақты қорытындылау
Үй тапсырмасы: №45 | Сабақты қорытындылай отырып өткен сабақтарға қатысты сұрақтар қояды.Үйге тапсырма береді.
| Сұрақтарға жауап береді.
Берілген үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады. | Тақта, бор, оқу құралы.
|
Қосымша ақпарат |
Барлығы:№46, №47Басым бөлігі:Кеспе қағаздары беріледі.Кейбірі:Жеке, күрделі тапсырма беріледі |
Сумативті бағалаймын | Сыныптағы қауіпсіздік ережесін сақтауды түсіндіру.Еңбекке баулу. |
Рефлексия
|
Қорытынды бағамдауҚандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не екенін білдім?
|