Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
2-сабақ. Ақпарат іздеу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
I бөлім. Компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «Өзім туралы») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақпарат іздеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.1.3.2. интернетте жұмыс істегенде этикет ережелерін сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс- əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Оқушыларды түгендейді. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|||
|
Сабақтың ортасы (30мин.) |
ІІ. Мағынаны ашу (білімді өзектендіру үшін).
|
Берілген тапсырманы орындайды. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай ынталандыру мақсатында мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүргізеді. |
Жұмыс дəптері. Оқулық. ДК |
|||
|
|
ЕБҚЕ оқушы тапсырмасы 1-т 6-суретте берілген құрылғылардың қайсысын ақпарат іздеуге пайдаланар едің?
|
Берілген тапсырманы орындайды.
Дискрипторы Ақпаратты іздеуге қажетті құрылғыларды табады. Сайт атауларын атайды Интернетке жариялауға болмайтын ақпарат туралы өмірден мысал келтіреді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды.
ЕБҚЕ дискрипторы Ақпаратты іздеуге қажетті құрылғыларды табады. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай ынталандыру мақсатында мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүргізеді. |
Жұмыс дəптері. Оқулық. ДК |
|||
|
Сабақтың соңы (7 мин.) Сабақты бекіту. Рефлексия |
ІІІ. Ой толғаныс. Рефлексия
|
|
Қалыптастыруыш бағалау: мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Бас бармақ» əдісі бойынша бағалайды. Мақсаты: оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі: тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды; жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. |
|
|||
|
Үйге тапсырма 3 мин |
|
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ақпарат іздеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
2-сабақ. Ақпарат іздеу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
I бөлім. Компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «Өзім туралы») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақпарат іздеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.1.3.2. интернетте жұмыс істегенде этикет ережелерін сақтау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің іс- əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Оқушыларды түгендейді. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|||
|
Сабақтың ортасы (30мин.) |
ІІ. Мағынаны ашу (білімді өзектендіру үшін).
|
Берілген тапсырманы орындайды. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай ынталандыру мақсатында мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүргізеді. |
Жұмыс дəптері. Оқулық. ДК |
|||
|
|
ЕБҚЕ оқушы тапсырмасы 1-т 6-суретте берілген құрылғылардың қайсысын ақпарат іздеуге пайдаланар едің?
|
Берілген тапсырманы орындайды.
Дискрипторы Ақпаратты іздеуге қажетті құрылғыларды табады. Сайт атауларын атайды Интернетке жариялауға болмайтын ақпарат туралы өмірден мысал келтіреді. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды.
ЕБҚЕ дискрипторы Ақпаратты іздеуге қажетті құрылғыларды табады. Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. |
Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай ынталандыру мақсатында мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүргізеді. |
Жұмыс дəптері. Оқулық. ДК |
|||
|
Сабақтың соңы (7 мин.) Сабақты бекіту. Рефлексия |
ІІІ. Ой толғаныс. Рефлексия
|
|
Қалыптастыруыш бағалау: мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Бас бармақ» əдісі бойынша бағалайды. Мақсаты: оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі: тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды; жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. |
|
|||
|
Үйге тапсырма 3 мин |
|
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз







