|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№25 сабақ. Ақырын жүрсең алысқа жетесің бе? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.1.1 түрлі денелердің əртүрлі жылдамдықпен қозғалуына мысал келтіру; 2.5.1.2 жылдамдықты түсіндіруде сапалық сипаттамаларын қолдану (жылдам, баяу); 2.1.2.1 «ақпарат көзі» ұғымын жəне оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жылдамдығы бойынша чемпион жануарды біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасампаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 7 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту «Қайырлы күн, баршаға» Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. «Ойлан тап!» Ребустарды шеш.Бұларға не ортақ? Шешуі: Көлік ФС тапсырмасы 2-тапсырма Алғашқы автокөліктің жылдамдығын қазіргі көліктің жылдамдығымен салыстыр. Қазіргі көліктер әлдеқайда жылдам жүреді Өзің көріп жүрген автомобильдердің қайсысы жылдам жүреді? Байқап жүрген болсаң,олар туралы айт. 3-тапсырма «Не жылдам?» диаграммасын сыз.Қай жануардың жылдамдығы үлкен екенін анықтап,чемпион жануарды ата. «Көңілді күн» жаттығуы 4-тапсырма Мынадай белгілерді көріп пе едің? Олар не туралы ескертеді? Мектептің дәлізіне қандай белгіні орнатуға болады?
Үй тапсырмасы Түрлі дереккөздерден әлемдегі жылдамдығы жағынан рекорд жасаған мәшинелер туралы біл
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Өткенді пысықтайды Жаңа тақырыпты түсініп алады Салыстыру жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Жол белгілері туралы айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Түрлі дереккөздерді пайдаланып анемометрмен қандай жылдамдықты өлшейтінін біліп алады-1б Дескриптор: Алғашқы автокөліктің жылдамдығын қазіргі көліктің жылдамдығымен салыстырады-1б Тамаша! Дескриптор: Қай жануардың жылдамдығы үлкен екенін анықтап,чемпион жануарды атайды-1б Дескриптор: Жол белгілері туралы біледі-1б Дескриптор: Түрлі дереккөздерден әлемдегі жылдамдығы жағынан рекорд жасаған мәшинелер туралы біледі-1б «Білім гүлі » әдісі |
Суреттер Оқулық
оқулық
Суреттер Қимылдар
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||




жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ақырын жүрсең алысқа жетесің бе?
Ақырын жүрсең алысқа жетесің бе?
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат физикасы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№25 сабақ. Ақырын жүрсең алысқа жетесің бе? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.1.1 түрлі денелердің əртүрлі жылдамдықпен қозғалуына мысал келтіру; 2.5.1.2 жылдамдықты түсіндіруде сапалық сипаттамаларын қолдану (жылдам, баяу); 2.1.2.1 «ақпарат көзі» ұғымын жəне оның зерттеу жүргізудегі маңызын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жылдамдығы бойынша чемпион жануарды біледі |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасампаз ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 7 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту «Қайырлы күн, баршаға» Өткенді пысықтау Үй тапсырмасын тексеру. «Ойлан тап!» Ребустарды шеш.Бұларға не ортақ? Шешуі: Көлік ФС тапсырмасы 2-тапсырма Алғашқы автокөліктің жылдамдығын қазіргі көліктің жылдамдығымен салыстыр. Қазіргі көліктер әлдеқайда жылдам жүреді Өзің көріп жүрген автомобильдердің қайсысы жылдам жүреді? Байқап жүрген болсаң,олар туралы айт. 3-тапсырма «Не жылдам?» диаграммасын сыз.Қай жануардың жылдамдығы үлкен екенін анықтап,чемпион жануарды ата. «Көңілді күн» жаттығуы 4-тапсырма Мынадай белгілерді көріп пе едің? Олар не туралы ескертеді? Мектептің дәлізіне қандай белгіні орнатуға болады?
Үй тапсырмасы Түрлі дереккөздерден әлемдегі жылдамдығы жағынан рекорд жасаған мәшинелер туралы біл
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Өткенді пысықтайды Жаңа тақырыпты түсініп алады Салыстыру жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Жол белгілері туралы айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Түрлі дереккөздерді пайдаланып анемометрмен қандай жылдамдықты өлшейтінін біліп алады-1б Дескриптор: Алғашқы автокөліктің жылдамдығын қазіргі көліктің жылдамдығымен салыстырады-1б Тамаша! Дескриптор: Қай жануардың жылдамдығы үлкен екенін анықтап,чемпион жануарды атайды-1б Дескриптор: Жол белгілері туралы біледі-1б Дескриптор: Түрлі дереккөздерден әлемдегі жылдамдығы жағынан рекорд жасаған мәшинелер туралы біледі-1б «Білім гүлі » әдісі |
Суреттер Оқулық
оқулық
Суреттер Қимылдар
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||




шағым қалдыра аласыз

















