Қысқа мерзімді жоспар
6-сынып
Сабақтың тақырыбы: әр түрлі бұйымдарды ілмекпен тоу
|
Бөлім: Сәндік қолданбалы
өнер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Тубелбаева
Индира |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
6 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
||||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
6.1.1.1 –
әр түрлі материалдар мен құралдарды қолдана отырып, шығармашылық
идеяларды іске асыру; |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
әр түрлі
материалдар мен құралдарды пайдаланып, ілмекпен тоқыма бұйымдарын
жасайды; |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
шығармашылық қабілеттерін дамытуға жағдай жасау, еңбекқорлық пен
кәсіби біліктілікті арттыру. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8
минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: |
Оқушылар
мұғалімді тыңдайды, сабақ мақсатын
түсінеді. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы
бағалау. |
Компьютер,
проектор, презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (30
минут) |
Мәтінмен
жұмыс: Ілмекпен тоқыма бұйымдарын жасау (7 минут) |
Оқушылар
мәтінді оқиды, талқылайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Мәтін,
интернет ресурс.
|
|
Тапсырма
1: Ілмекпен тоқу әдісі (5 минут) |
Оқушылар
ілмекпен тоқу әдістерін үйренеді, қауіпсіздік ережелерін
сақтайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісі арқылы
бағалау. |
Иірімжіп,
ілмек.
|
|
|
Тапсырма
2: Бұйымды безендіру (8 минут) |
Оқушылар
бұйымдарды безендіреді, әрлеу әдістерін
талқылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен
бағалау. |
Қайшы,
безендіру материалдары.
|
|
|
Тапсырма
3: Шығармашылық жоба (10 минут) |
Оқушылар
өз бұйымдарын жасайды,
таныстырады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Иірімжіп,
ілмек, интернет ресурс.
|
|
|
Сабақтың соңы (7
минут) |
Қорытындылау: |
Оқушылар
сабақ туралы өз пікірлерін
білдіреді. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әр түрлі бұйымдарды ілмекпен тоқу
Әр түрлі бұйымдарды ілмекпен тоқу
Қысқа мерзімді жоспар
6-сынып
Сабақтың тақырыбы: әр түрлі бұйымдарды ілмекпен тоу
|
Бөлім: Сәндік қолданбалы
өнер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Тубелбаева
Индира |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
6 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
||||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
6.1.1.1 –
әр түрлі материалдар мен құралдарды қолдана отырып, шығармашылық
идеяларды іске асыру; |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
әр түрлі
материалдар мен құралдарды пайдаланып, ілмекпен тоқыма бұйымдарын
жасайды; |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
шығармашылық қабілеттерін дамытуға жағдай жасау, еңбекқорлық пен
кәсіби біліктілікті арттыру. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
қолдану |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8
минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: |
Оқушылар
мұғалімді тыңдайды, сабақ мақсатын
түсінеді. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы
бағалау. |
Компьютер,
проектор, презентация.
|
|
Сабақтың ортасы (30
минут) |
Мәтінмен
жұмыс: Ілмекпен тоқыма бұйымдарын жасау (7 минут) |
Оқушылар
мәтінді оқиды, талқылайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Мәтін,
интернет ресурс.
|
|
Тапсырма
1: Ілмекпен тоқу әдісі (5 минут) |
Оқушылар
ілмекпен тоқу әдістерін үйренеді, қауіпсіздік ережелерін
сақтайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісі арқылы
бағалау. |
Иірімжіп,
ілмек.
|
|
|
Тапсырма
2: Бұйымды безендіру (8 минут) |
Оқушылар
бұйымдарды безендіреді, әрлеу әдістерін
талқылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен
бағалау. |
Қайшы,
безендіру материалдары.
|
|
|
Тапсырма
3: Шығармашылық жоба (10 минут) |
Оқушылар
өз бұйымдарын жасайды,
таныстырады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Иірімжіп,
ілмек, интернет ресурс.
|
|
|
Сабақтың соңы (7
минут) |
Қорытындылау: |
Оқушылар
сабақ туралы өз пікірлерін
білдіреді. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз



















