Бекітемін
|
Бөлім: |
9.1В Тірі ағзалардың көп түрлілігі. Биосфера және экожүйе |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ысқақова Арайлым |
|
Күні: |
13.09.2024ж |
|
Сыныбы: 9 «үйден оқу» |
Қатысушылар саны: 1 Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлық номенклатураны қолдану. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.1.1.1 - әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлы номенклатураны қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Бинарлы номенклатураны біледі. Түр туралы түсінік қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушымен амандасу Жаттығу жасату. |
|
|
|
|
Кіріспе (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын таныстыру Сабақтың мақсаты мен күтілетін нәтижелерді түсіндіру |
Сабақтың тақырыбын тыңдау Сабақтың мақсатын түсіну |
Мадақтау |
Презентация, слайдтар |
|
Сабақ тың ортасы Негізгі бөлім 25 мин. |
Презентация арқылы бинарлық
номенклатураның құрылымын түсіндіру Бинарлық номенклатураның маңызы туралы қысқаша видеоролик көрсету Инклюзивті оқушыларға арналған арнайы тапсырмалар дайындау |
-түсіндіреді Тапсырманы орындау
|
Дескриптор: Түр атауларын талдайды. Қажеттілігіне қарай қолдау көрсету «Жарайсың» |
Тақырып бойынша интернет көздерін пайдаланып видеоролик көреді. |
|
10-мин |
|
|
|
|
|
Сабақ тың соңы Рефлексия 2 мин. |
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушыдан сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушы бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыны «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлық номенклатураны қолдану. 9-сынып үйден оқыту қмж
Әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлық номенклатураны қолдану. 9-сынып үйден оқыту қмж
Бекітемін
|
Бөлім: |
9.1В Тірі ағзалардың көп түрлілігі. Биосфера және экожүйе |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ысқақова Арайлым |
|
Күні: |
13.09.2024ж |
|
Сыныбы: 9 «үйден оқу» |
Қатысушылар саны: 1 Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлық номенклатураны қолдану. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
9.1.1.1 - әр түрлі түрлерді сипаттауда бинарлы номенклатураны қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
Бинарлы номенклатураны біледі. Түр туралы түсінік қалыптасады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушымен амандасу Жаттығу жасату. |
|
|
|
|
Кіріспе (5 минут) |
Сабақтың тақырыбын таныстыру Сабақтың мақсаты мен күтілетін нәтижелерді түсіндіру |
Сабақтың тақырыбын тыңдау Сабақтың мақсатын түсіну |
Мадақтау |
Презентация, слайдтар |
|
Сабақ тың ортасы Негізгі бөлім 25 мин. |
Презентация арқылы бинарлық
номенклатураның құрылымын түсіндіру Бинарлық номенклатураның маңызы туралы қысқаша видеоролик көрсету Инклюзивті оқушыларға арналған арнайы тапсырмалар дайындау |
-түсіндіреді Тапсырманы орындау
|
Дескриптор: Түр атауларын талдайды. Қажеттілігіне қарай қолдау көрсету «Жарайсың» |
Тақырып бойынша интернет көздерін пайдаланып видеоролик көреді. |
|
10-мин |
|
|
|
|
|
Сабақ тың соңы Рефлексия 2 мин. |
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушыдан сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушы бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыны «Жапондық бағалау» әдісі арқылы бағалайды. |
|
шағым қалдыра аласыз


















