Бекітілді: Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Аралас сандарды азайту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.20 аралас сандарды азайтуды орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Ар ұят,академиялық адалдық |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 4 минут |
I. Ұйымдастырусәті - Оқушылардың зейінін шоғырландыру, түгелдеу -Үй жұмысын топта талдау арқылы тексеру - сабақ мақсатын айқындау |
|
|
|
||
|
Мағынаға шығу 6 минут |
|
Білу |
Мұғалім бағалауы «Мадақтау» |
«Миға шабуыл» әдісі |
||
|
Мағынаны тану 8 мин |
III. Мағынаны тану
|
Түсіну |
Өзін өзі бағалау |
|
||
|
Жұптық жұмыс 10 мин |
V. Жеке жұмыс Деңгейлік тапсырмаларды қолдану №1 №2
|
Қолдану |
Бірін бірі бағалау |
Қосымша |
||
|
Жеке жұмыс 8 мин |
Қалыптастырушы бағалау 1. Амалдарды орындаңдар.
|
Қолдану |
Мұғалім бағалауы |
Таратпа материалдар |
||
|
Соңы 4 минут |
VI. Сабақты бекіту. Үй тапсырмасын беру: №489 Аралас сандарды азайту ережесін пысықтау VII. Рефлексия Балалар параққа алақандарын қойып, оны жиегімен қаламмен айналдырып өтеді. Осыдан соң олар сабақ туралы мынандай сұрақтарға жауап беріп, салынған саусақтарына жазады: 1.«Бас бармақ»- басты мәселе. Бүгінгі сабақта ең құнды нәрсе не болды? 2. «Балан үйрек»- бірлесу. Қалай жұмыс жасадым, кімге көмек бердім немесе кім маған көмектесті? 3. «Ортан терек»- ойлану. Мен бүгін қандай білім алдым? 4. «Шылдыр шүмек»- шынайылық. Сабақмаған ұнадыма? Неліктен? 5 «Кішкентай бөбек»-көңіл- күй ахуалы. Мен сабақта өзімді қалайша сезіндім? |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
Өзін өзі бағалау |
Ж |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аралас сандарды азайту, 5 сынып
Аралас сандарды азайту, 5 сынып
Бекітілді: Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Аралас сандарды азайту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.20 аралас сандарды азайтуды орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Құндылықтарды дамыту |
Ар ұят,академиялық адалдық |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 4 минут |
I. Ұйымдастырусәті - Оқушылардың зейінін шоғырландыру, түгелдеу -Үй жұмысын топта талдау арқылы тексеру - сабақ мақсатын айқындау |
|
|
|
||
|
Мағынаға шығу 6 минут |
|
Білу |
Мұғалім бағалауы «Мадақтау» |
«Миға шабуыл» әдісі |
||
|
Мағынаны тану 8 мин |
III. Мағынаны тану
|
Түсіну |
Өзін өзі бағалау |
|
||
|
Жұптық жұмыс 10 мин |
V. Жеке жұмыс Деңгейлік тапсырмаларды қолдану №1 №2
|
Қолдану |
Бірін бірі бағалау |
Қосымша |
||
|
Жеке жұмыс 8 мин |
Қалыптастырушы бағалау 1. Амалдарды орындаңдар.
|
Қолдану |
Мұғалім бағалауы |
Таратпа материалдар |
||
|
Соңы 4 минут |
VI. Сабақты бекіту. Үй тапсырмасын беру: №489 Аралас сандарды азайту ережесін пысықтау VII. Рефлексия Балалар параққа алақандарын қойып, оны жиегімен қаламмен айналдырып өтеді. Осыдан соң олар сабақ туралы мынандай сұрақтарға жауап беріп, салынған саусақтарына жазады: 1.«Бас бармақ»- басты мәселе. Бүгінгі сабақта ең құнды нәрсе не болды? 2. «Балан үйрек»- бірлесу. Қалай жұмыс жасадым, кімге көмек бердім немесе кім маған көмектесті? 3. «Ортан терек»- ойлану. Мен бүгін қандай білім алдым? 4. «Шылдыр шүмек»- шынайылық. Сабақмаған ұнадыма? Неліктен? 5 «Кішкентай бөбек»-көңіл- күй ахуалы. Мен сабақта өзімді қалайша сезіндім? |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
Өзін өзі бағалау |
Ж |
||
шағым қалдыра аласыз
I.





еке
рефлексия












