|
Бөлім |
Python тілінде программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бердібек Алмасбек Әбдімұратұлы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Арифметикалық амалдардың жазылу ережелері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Python тілінде сызықтық алгоритмдерді таба алады Көпшілігі: Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жаза алады Кейбірі: Python тілінде программа құра алады |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу
1.Ұйымдастыру кезеңі.
2.Үй тапсырмасын тексеру. - . wordwall.net арқылы сұрақтар
3. Сабақтың мақсатын wordwall.net QR кодка кіру арқылы қалып кеткен сөздерді орналастыру арқылы табу.
4. Жаңа тақырыпты түсіндіру. 1.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 2.Жаңа тақырыпқа шолу.
learningapps
|
Мұғаліммен cәлемдеседі. Сабаққа қатысып отырған оқушы саны туралы ақпарат береді. Суреттерге қарап, сұрақтарға жауап береді. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. QR код арқылы амалдарды ретімен орналастырады |
ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/86606026
Слайд 1
Слайд 2 Слайд 3
|
|
|
4.Тапсырмалар Компьютерлік практикум. Қауіпсіздік ережесін сақтау Практикалық тапсырма №1 Оқушылар берілген тапсырманы Python программасында орындайды. Есеп нәтижесін экранда шығарады
17-нің 5 дәрежесін есептеңдер Дескриптор:
Есептің нәтижесін Pyhton бағдарламасында шығарып, көре алады; |
Мұғалімді тыңдайды. Компьютерде практикалық тапсырмалар орындайды. 2-тапсырманы орындайды |
ҚБ: 2 балл |
Компьютермен жұмыс Слайд 4 |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау. learningapps Тауып көр пазылы:
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: |
Өзін-өзі бағалау. |
ҚБ: 2 балл |
https://learningapps.org/watch?v=pzzq53cyj25 Жауап парағы Слайд 6 |
|
Үй тапсырмасы |
§ 19 тақырып. 107-бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Арифметикалық амалдардың жазылу ережелері
Арифметикалық амалдардың жазылу ережелері
|
Бөлім |
Python тілінде программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бердібек Алмасбек Әбдімұратұлы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Арифметикалық амалдардың жазылу ережелері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жазу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Python тілінде сызықтық алгоритмдерді таба алады Көпшілігі: Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жаза алады Кейбірі: Python тілінде программа құра алады |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу
1.Ұйымдастыру кезеңі.
2.Үй тапсырмасын тексеру. - . wordwall.net арқылы сұрақтар
3. Сабақтың мақсатын wordwall.net QR кодка кіру арқылы қалып кеткен сөздерді орналастыру арқылы табу.
4. Жаңа тақырыпты түсіндіру. 1.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 2.Жаңа тақырыпқа шолу.
learningapps
|
Мұғаліммен cәлемдеседі. Сабаққа қатысып отырған оқушы саны туралы ақпарат береді. Суреттерге қарап, сұрақтарға жауап береді. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. QR код арқылы амалдарды ретімен орналастырады |
ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/86606026
Слайд 1
Слайд 2 Слайд 3
|
|
|
4.Тапсырмалар Компьютерлік практикум. Қауіпсіздік ережесін сақтау Практикалық тапсырма №1 Оқушылар берілген тапсырманы Python программасында орындайды. Есеп нәтижесін экранда шығарады
17-нің 5 дәрежесін есептеңдер Дескриптор:
Есептің нәтижесін Pyhton бағдарламасында шығарып, көре алады; |
Мұғалімді тыңдайды. Компьютерде практикалық тапсырмалар орындайды. 2-тапсырманы орындайды |
ҚБ: 2 балл |
Компьютермен жұмыс Слайд 4 |
|
Сабақтың соңы |
Сабақты қорытындылау. learningapps Тауып көр пазылы:
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: |
Өзін-өзі бағалау. |
ҚБ: 2 балл |
https://learningapps.org/watch?v=pzzq53cyj25 Жауап парағы Слайд 6 |
|
Үй тапсырмасы |
§ 19 тақырып. 107-бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз





















