|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Елшібекова Жанат Нұржауқызы |
|
|
Күні: |
03.02.2025 |
|
|
Сынып: 6 «Б» |
Қатысушылар саны:12 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал орнату мақсатында оқушылар орындарынан тұрып, презентацияда қосылған видеодағы қазақ баламен бірге билейді
Топқа бөлу:асықтар арқылы топқа бөлінеді.
Өткенді қайталау: Асықты лақтыру арқылы сұраққа жауап беру
|
Оқушылар амандасады Қазақ баламен қосылып билейді. Топқа бөлінеді Оқушылар асықтаберілген сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді 1б |
Оқулық Презентация Кюар код суреті Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Жаңа сабақ.Жаңа сабақты презентация және бейнежазбаны сілтеме арқылы оқушыларға түсіндіру. https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared
|
Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды Жаңа сабақпен таныс ады |
|
https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared Ақпараттық мәтіндер |
|
|
Тапсырмаларды орындау 15 минут |
Практикалық тапсырмалар Топтық тапсырма
Жауабы 1)18 , 2)12, 3)17 .Жұптық тапсырма
Жеке тапсырма. Даптерлеріне орындайды
Сергіту сәті: Оқушылар сурет салып бояп телефонмен суретті сканерлеп суретті тірілтеді
Бекіту тапсырмасы Сұрақ-жауап әдісі - Открой ящик
|
Топ болып тапсырманы орындайды Кестені толтырады Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Дәптерге орындайды Ұялы телефон Платформаға кіріп, сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді 2балл Дескриптор: - Python тілінде есептің нәтижесі мен берілуін жазады 2балл Дескриптор: - Python тілінде есептер шығарады 3 балл Сурет бояулар Дескриптор: -өрнектерді дұрыс сәйкестендіреді 1баллдан |
Компьютер Оқулық Тарапа қағаз Оқулық Тарапа қағаз Оқулық
|
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Кері байланыс: https://padlet.com/elshibekova93/padlet-e2uz6zj6pfz4vcxw Жасайды
|
Оқушылар кері байланысты ауызша береді. Кюар код арқылы |
|
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Күнделік |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Арифметикалық амалдардың жазылу ерелері"
"Арифметикалық амалдардың жазылу ерелері"
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Елшібекова Жанат Нұржауқызы |
|
|
Күні: |
03.02.2025 |
|
|
Сынып: 6 «Б» |
Қатысушылар саны:12 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|
|
Құндылықтарға баулу: |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 10 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал орнату мақсатында оқушылар орындарынан тұрып, презентацияда қосылған видеодағы қазақ баламен бірге билейді
Топқа бөлу:асықтар арқылы топқа бөлінеді.
Өткенді қайталау: Асықты лақтыру арқылы сұраққа жауап беру
|
Оқушылар амандасады Қазақ баламен қосылып билейді. Топқа бөлінеді Оқушылар асықтаберілген сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе Дескриптор: -Сұрақтарға жауап береді 1б |
Оқулық Презентация Кюар код суреті Презентация |
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут |
Жаңа сабақ.Жаңа сабақты презентация және бейнежазбаны сілтеме арқылы оқушыларға түсіндіру. https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared
|
Youtube браузері арқылы бейнежазбаны тамашалайды Жаңа сабақпен таныс ады |
|
https://youtu.be/Cpw_s2-uO4M?feature=shared Ақпараттық мәтіндер |
|
|
Тапсырмаларды орындау 15 минут |
Практикалық тапсырмалар Топтық тапсырма
Жауабы 1)18 , 2)12, 3)17 .Жұптық тапсырма
Жеке тапсырма. Даптерлеріне орындайды
Сергіту сәті: Оқушылар сурет салып бояп телефонмен суретті сканерлеп суретті тірілтеді
Бекіту тапсырмасы Сұрақ-жауап әдісі - Открой ящик
|
Топ болып тапсырманы орындайды Кестені толтырады Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Дәптерге орындайды Ұялы телефон Платформаға кіріп, сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді 2балл Дескриптор: - Python тілінде есептің нәтижесі мен берілуін жазады 2балл Дескриптор: - Python тілінде есептер шығарады 3 балл Сурет бояулар Дескриптор: -өрнектерді дұрыс сәйкестендіреді 1баллдан |
Компьютер Оқулық Тарапа қағаз Оқулық Тарапа қағаз Оқулық
|
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Кері байланыс: https://padlet.com/elshibekova93/padlet-e2uz6zj6pfz4vcxw Жасайды
|
Оқушылар кері байланысты ауызша береді. Кюар код арқылы |
|
|
|
|
Үй тапсырмасы |
|
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Күнделік |
|
шағым қалдыра аласыз



























