Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлімі:Python тілінде алгоритмдер. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жалтанова Гулсайран Женисовна |
|
Күні |
07.02.2024ж. |
|
Сыныбы |
6 «б» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережесі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу. |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Бағалау критерийлері |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі Амандасу; оқушыларды түгелдеу. ҮТ. «Сұрақтар шеңбері» әдісі арқылы өткен тақырыпты еске түсіру. Сұрақтар Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру. «Бағалау парағымен» таныстыру. |
Оқушылар сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен танысады. Өткен тақырыпты еске түсіреді. |
«Мұғалімнің мадақтауы» |
Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты баяндау, түсіндіру (дарын.онлайн сайты арқылы)
|
Оқушылар тыңдап болған соң видеосабақ соңындағы тапсырмаларға ауызша жауап береді |
«Мұғалімнің мадақтауы» |
https://daryn.online/lesson/8370-til-alipbyi-syntaksys |
|
|
1 тапсырма Компьютерде жұптық жұмыс «Штурман мен пилот» (бір оқушы нұсқау беріп отырады, екінші оқушы компьютерге бағдарлама кодын тереді) Оқулықтағы 107-беттегі «Компьютерде орындайық» Практикалық тапсырмалар
|
Оқушылар жұппен компьютерде 3 тапсырманы орындайды.
|
Әр жұп бір- бірінің жұмысын дескрипторға байланысты бағалайды. Дескриптор: Дескриптор: -Python тілінде арифметикалық амалдармен жұмыс жасайды -берілген математикалық өрнектерді пайтон тілінде жазады. -берілген өрнектерің кодын жазады |
Оқулық 107-бет, Арман-ПВ |
|
Сергіту тапсырмалары |
Жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. Сәйкестендіру жұмысын интерактивті тақтада learningapps, joinquiz платформасында орындайды. |
Мұғалім мадақтауы, қағазда бағалайды. |
https://learningapps.org/view26269504
|
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия
Кері байланыс. Оқу мақсатына оралу
Не себепті дәрежелеу ** белгісімен сипатталады? Үй тапсырмасы: §19 оқу, 107-беттегі «Үй тапсырмасы» дәптерге орындау. Бағалау |
Рефлексия жасайды Answergarden платформасы арқылы оқушылар кері байланысқа жауап береді.
Бағалау парағының нәтижесін есептейді, баяндайды |
Оқушылар бағаланады. |
Информатика оқулығы, 6-сынып, Арман-ПВ Kundelik.kz |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Арифметикалық өрнектердің жазылуы
Арифметикалық өрнектердің жазылуы
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлімі:Python тілінде алгоритмдер. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жалтанова Гулсайран Женисовна |
|
Күні |
07.02.2024ж. |
|
Сыныбы |
6 «б» |
|
Сабақтың тақырыбы |
Арифметикалық өрнектердің жазылу ережесі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу. |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Бағалау критерийлері |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру бөлімі Амандасу; оқушыларды түгелдеу. ҮТ. «Сұрақтар шеңбері» әдісі арқылы өткен тақырыпты еске түсіру. Сұрақтар Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру. «Бағалау парағымен» таныстыру. |
Оқушылар сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен танысады. Өткен тақырыпты еске түсіреді. |
«Мұғалімнің мадақтауы» |
Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты баяндау, түсіндіру (дарын.онлайн сайты арқылы)
|
Оқушылар тыңдап болған соң видеосабақ соңындағы тапсырмаларға ауызша жауап береді |
«Мұғалімнің мадақтауы» |
https://daryn.online/lesson/8370-til-alipbyi-syntaksys |
|
|
1 тапсырма Компьютерде жұптық жұмыс «Штурман мен пилот» (бір оқушы нұсқау беріп отырады, екінші оқушы компьютерге бағдарлама кодын тереді) Оқулықтағы 107-беттегі «Компьютерде орындайық» Практикалық тапсырмалар
|
Оқушылар жұппен компьютерде 3 тапсырманы орындайды.
|
Әр жұп бір- бірінің жұмысын дескрипторға байланысты бағалайды. Дескриптор: Дескриптор: -Python тілінде арифметикалық амалдармен жұмыс жасайды -берілген математикалық өрнектерді пайтон тілінде жазады. -берілген өрнектерің кодын жазады |
Оқулық 107-бет, Арман-ПВ |
|
Сергіту тапсырмалары |
Жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. Сәйкестендіру жұмысын интерактивті тақтада learningapps, joinquiz платформасында орындайды. |
Мұғалім мадақтауы, қағазда бағалайды. |
https://learningapps.org/view26269504
|
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия
Кері байланыс. Оқу мақсатына оралу
Не себепті дәрежелеу ** белгісімен сипатталады? Үй тапсырмасы: §19 оқу, 107-беттегі «Үй тапсырмасы» дәптерге орындау. Бағалау |
Рефлексия жасайды Answergarden платформасы арқылы оқушылар кері байланысқа жауап береді.
Бағалау парағының нәтижесін есептейді, баяндайды |
Оқушылар бағаланады. |
Информатика оқулығы, 6-сынып, Арман-ПВ Kundelik.kz |
шағым қалдыра аласыз
















