Материалдар / Арифметикалық өрнектердің жазылуы
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Арифметикалық өрнектердің жазылуы

Материал туралы қысқаша түсінік
Пайтон тілінде есептер шығару
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқамерзімді жоспар

Бөлімі:Python тілінде алгоритмдер.

Педагогтің аты-жөні

Жалтанова Гулсайран Женисовна

Күні

07.02.2024ж.

Сыныбы

6 «б»

Сабақтың тақырыбы

Арифметикалық өрнектердің жазылу ережесі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу.

Сабақтың мақсаты:

  • Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелерін үйрену;

  • Сызықтық алгоритмдерді жазу.

Бағалау критерийлері


  • Арифметикалық операцияларды біледі;

  • Есептеулерге Python тіліндегі математикалық функцияларды қолданады;

  • Python тілінде сызықтық алгоритмдерді жаза алады.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/

Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы







Ұйымдастыру бөлімі

Амандасу; оқушыларды түгелдеу.


ҮТ. «Сұрақтар шеңбері» әдісі арқылы өткен тақырыпты еске түсіру.

Сұрақтар


Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру. «Бағалау парағымен» таныстыру.

Оқушылар сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен танысады.

Өткен тақырыпты еске түсіреді.











«Мұғалімнің мадақтауы»






Презентация








Сабақтың ортасы


Жаңа тақырыпты баяндау, түсіндіру (дарын.онлайн сайты арқылы)

Picture 1




Оқушылар тыңдап болған соң видеосабақ соңындағы тапсырмаларға ауызша жауап береді





«Мұғалімнің мадақтауы»

https://daryn.online/lesson/8370-til-alipbyi-syntaksys


1 тапсырма

Компьютерде жұптық жұмыс

«Штурман мен пилот» (бір оқушы нұсқау беріп отырады, екінші оқушы компьютерге бағдарлама кодын тереді)

Оқулықтағы 107-беттегі «Компьютерде орындайық»

Практикалық тапсырмалар


Оқушылар жұппен компьютерде 3 тапсырманы орындайды.




Әр жұп бір- бірінің жұмысын дескрипторға байланысты бағалайды.


Дескриптор:

Дескриптор:

-Python тілінде арифметикалық амалдармен жұмыс жасайды

-берілген математикалық өрнектерді пайтон тілінде жазады.

-берілген өрнектерің кодын жазады

Оқулық 107-бет, Арман-ПВ


Сергіту тапсырмалары

Жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. Сәйкестендіру жұмысын интерактивті тақтада learningapps, joinquiz платформасында орындайды.

Мұғалім мадақтауы, қағазда бағалайды.

https://learningapps.org/view26269504


Сабақтың соңы



Рефлексия

  • Сабақтағы әрекеттеріңізге баға беріңіз.

    • мен тақырыпты жақсы білдім

    • әлі де жұмыс істеу керек

    • сабақтың тақырыбын түсінбедім


Кері байланыс.

Оқу мақсатына оралу

  1. арифметикалық операциялар деген не?

  2. Қандай арифметикалық операцияларды білесіңдер?

  3. Дәрежелеуді қандай белгімен белгілейміз?

Не себепті дәрежелеу ** белгісімен сипатталады?


Үй тапсырмасы: §19 оқу, 107-беттегі «Үй тапсырмасы» дәптерге орындау.

Бағалау

Рефлексия жасайды













Answergarden платформасы арқылы оқушылар кері байланысқа жауап береді.












Бағалау парағының нәтижесін есептейді, баяндайды































Оқушылар бағаланады.

Информатика оқулығы, 6-сынып,

Арман-ПВ


























Kundelik.kz






























Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!