«М.Төлебаев атындағы орта мектебі» КММ
Сабақтың тақырыбы: Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу
|
Бөлім |
Қазақстан мәдениетті |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Солтанова А |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 15.12.2020ж |
15 12.2022ж. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағаны саны: 0 |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХХ ғ. 20-30 жылдардағы қазақ әдебиеті мен өнерінің дамуы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.4 Әміре Қашаубаев пен Қажымұқан Мұңайтпасұлының қазақ халқының әлемге танытудағы роліне баға беру 8.2.2.1 Қазақ зиялыларының шығармашылық мұрасын талдау және қоғамдық санаға тигізген әсеріне баға беру 8.2.2.3 Өнер мен әдебиеттегі өзгерістерді анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Музыка, кино,музыка,әдебиет, спорт салаларындағы ең маңызды өзгерістерді анықтап, қоғамдық санаға тигізген әсеріне баға береді біледі. Оқушылардың басым бөлігі Н.Г.Хлудовтың, Ә.Қастеевтің, Ә.Ысмайыловтың картиналарын салыстырып, 2 айырмашылықты, 2 ортақ идеяны анықтайды.: Кейбір оқушылар: Әміре Қашаубаев пен Қажымұқан Мұңайтпасұлының қазақ халқының әлемге танытудағы роліне баға беру |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Басы 10 минут |
Ұйымдастыру, амандасу, сынып оқушыларын түгендеу, сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау Оқушылар сабақта белсенді болыңдар! Бүгін сіздермен 2 оқу тапсымасын орындайтын боламыз.
1-оқу
тапсырмасы Онлайн мектеп платформасында
жүзеге асады. Егер платформаға кіріп, бейнежазбаны көріп, конспект
жасап, тапсырмаларды орындап, скриншот жасап жіберсеңіздер мен
сіздерге 2-оқу тапсырмасын ватсап желісі арқылы орындаймыз. Тапсырма барысында оқушылар 1-10 балға дейін қалыптастырушы баға қойылады «STEEPLE-талдау» тапсырмасын орындаса 1-7 балл арасында, Венн диаграммасын толтырса 8-10 балл арасында бағаланады |
Сабаққа ынтасы ауады. Зейіні сабаққа шоғырланады. |
Мотивация Смайликтер арқылы жүзеге асады |
Видеолар Смайликтер Техникалық құралдар (ноутбук, смартфон, компьютер) |
||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы
|
1-Оқу тапсырмасы Online mektep
2- Оқу тапсырмасы 1-тапсырма
Бағалау критерийлері:
- Тапсырмаларды дұрыс сәйкестдіреді. SWOT анализ
|
Онлайн мектептен тапсырма орындайды, бейнебаян көреді, конспект жазады.
-кестені толтырады; |
1-10 балдық жүйе арқылы бағалау.
1-10 балдық жүйе арқылы бағалау.
|
9-сынып Қазақстан тарихы оқулық
https://fs00.infourok.ru/images/doc/157/181707/img4.jpg |
||||||||||||||||||||||||
|
Соңы 5 минут |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Маған ... бұл болашақта қажет болады Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Көп нүктенің орнына |
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|
1. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды. 2. Сабақ барысында оқушылар өзіндік ой түйіп, пікірі қалыптасады. 3. Оқушылар сабақ барысында алған білімдерін пайдаланып өз ойын ашық, дәлелді жеткізе алады. |
Тапсырма барысында оқушылар 1-10 балға дейін қалыптастырушы баға қойылады Көз жеткіз әдісі тапсырмасын орындаса 1-7 балл арасында, Венн диаграммасын толтырса 8-10 балл арасында бағаланады |
Сабақта оқушылардың іс -әрекеттерін ауыстырып отыру |
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болдыма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткіздіме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен? |
Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|
Оқу мақсаттары қол жетімді, шынайы болды. Оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді. Саралау дұрыс жүргізілді. Уақытты тиімді пайдаланды. Ауытқулар болмады |
||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу
Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу
«М.Төлебаев атындағы орта мектебі» КММ
Сабақтың тақырыбы: Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу
|
Бөлім |
Қазақстан мәдениетті |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Солтанова А |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 15.12.2020ж |
15 12.2022ж. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағаны саны: 0 |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХХ ғ. 20-30 жылдардағы қазақ әдебиеті мен өнерінің дамуы |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.4 Әміре Қашаубаев пен Қажымұқан Мұңайтпасұлының қазақ халқының әлемге танытудағы роліне баға беру 8.2.2.1 Қазақ зиялыларының шығармашылық мұрасын талдау және қоғамдық санаға тигізген әсеріне баға беру 8.2.2.3 Өнер мен әдебиеттегі өзгерістерді анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Музыка, кино,музыка,әдебиет, спорт салаларындағы ең маңызды өзгерістерді анықтап, қоғамдық санаға тигізген әсеріне баға береді біледі. Оқушылардың басым бөлігі Н.Г.Хлудовтың, Ә.Қастеевтің, Ә.Ысмайыловтың картиналарын салыстырып, 2 айырмашылықты, 2 ортақ идеяны анықтайды.: Кейбір оқушылар: Әміре Қашаубаев пен Қажымұқан Мұңайтпасұлының қазақ халқының әлемге танытудағы роліне баға беру |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Басы 10 минут |
Ұйымдастыру, амандасу, сынып оқушыларын түгендеу, сыныптың сабаққа дайындығын қадағалау Оқушылар сабақта белсенді болыңдар! Бүгін сіздермен 2 оқу тапсымасын орындайтын боламыз.
1-оқу
тапсырмасы Онлайн мектеп платформасында
жүзеге асады. Егер платформаға кіріп, бейнежазбаны көріп, конспект
жасап, тапсырмаларды орындап, скриншот жасап жіберсеңіздер мен
сіздерге 2-оқу тапсырмасын ватсап желісі арқылы орындаймыз. Тапсырма барысында оқушылар 1-10 балға дейін қалыптастырушы баға қойылады «STEEPLE-талдау» тапсырмасын орындаса 1-7 балл арасында, Венн диаграммасын толтырса 8-10 балл арасында бағаланады |
Сабаққа ынтасы ауады. Зейіні сабаққа шоғырланады. |
Мотивация Смайликтер арқылы жүзеге асады |
Видеолар Смайликтер Техникалық құралдар (ноутбук, смартфон, компьютер) |
||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы
|
1-Оқу тапсырмасы Online mektep
2- Оқу тапсырмасы 1-тапсырма
Бағалау критерийлері:
- Тапсырмаларды дұрыс сәйкестдіреді. SWOT анализ
|
Онлайн мектептен тапсырма орындайды, бейнебаян көреді, конспект жазады.
-кестені толтырады; |
1-10 балдық жүйе арқылы бағалау.
1-10 балдық жүйе арқылы бағалау.
|
9-сынып Қазақстан тарихы оқулық
https://fs00.infourok.ru/images/doc/157/181707/img4.jpg |
||||||||||||||||||||||||
|
Соңы 5 минут |
Кері байланыс Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Маған ... бұл болашақта қажет болады Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Көп нүктенің орнына |
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасын сақтау |
|
1. Оқушылар берілген тапсырманы орындайды. 2. Сабақ барысында оқушылар өзіндік ой түйіп, пікірі қалыптасады. 3. Оқушылар сабақ барысында алған білімдерін пайдаланып өз ойын ашық, дәлелді жеткізе алады. |
Тапсырма барысында оқушылар 1-10 балға дейін қалыптастырушы баға қойылады Көз жеткіз әдісі тапсырмасын орындаса 1-7 балл арасында, Венн диаграммасын толтырса 8-10 балл арасында бағаланады |
Сабақта оқушылардың іс -әрекеттерін ауыстырып отыру |
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болдыма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткіздіме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен? |
Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|
Оқу мақсаттары қол жетімді, шынайы болды. Оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді. Саралау дұрыс жүргізілді. Уақытты тиімді пайдаланды. Ауытқулар болмады |
||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||
шағым қалдыра аласыз















