|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақстан тарихы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Қазақстанда кеңестік биліктің орнығуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нурсеитова.Нурлан Кабыкеновна. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні:13:12 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 г |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу Зерттеу сұрағы: Қазақстан үшін жаңа экономикалық саясаттың артықшылықтары қандай болды? |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.4.1.1 деректер мен дәйектерді салыстыру арқылы жаңа экономикалық саясаттың нәтижесінде орын алған өзгерістерді талдау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру 2 мин Өткен білімді еске түсіру 1мин
5 мин |
Сәлемдесу. Оқушылардың көңіл-күйін көтеру мақсатында психологиялық ахуал орнату «МЕН ТАПТЫМ» әдісі Оқушылардың барлығын тұрғызып, көздерін жұмып тұрып сұраққа жауап береді, яғни, сұрақты жаубымен бірге қоясыз біресе тура жауап біресе қате жауап айтасыз. оқушылар сіздің айтқан жауабыңыз тура десе қолын басына қояды дұрыс емес деп есептесе қолын ішіне қояды. ТОПҚА БӨЛУ «ӘЛЕУМЕТТІК ЖЕЛІ» әдісі . әр значоктың артында 1ден бастап 6ға дейін сандар жазылған, бірдей сандар бір топқа топтасады(4 топ 4 адамнан)
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ «СПИННЕР» әдісі Берілген спиннер барабанынының сол жағында оқушылардың аты мен оң жақ барабанда сұрақтар жазылған, барабан айналдырылып тоқтағаннан кейін, бағыттауыштың тұсына сәйкес келген оқушы тұрып өзіне сәкес келген сұраққа жауап береді. |
Әдістің шартымен танысып орындау барысында көңіл күйлері көтеріледі Оқушылар әлеуметтік желі значоктары арқылы 6 оқушыдан 4 топқа бөлінеді. Әр значоктың артында сандар берілген Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
мадақтау
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады |
Үлестірмелі қағаздар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа білім |
Әскери комунизмнен Жаңа экономикалық саясатқа көшу. "Жаңа экономикалық саясат". Қазақстан үшін ЖЭС-тің артықшылықтары қандай болды? Т.б сұрақтарға жауап алу және жаңа тақырып бойынша ақпарат алу мақсатында видеоролик көрсетіледі.Видео ақпаратта берілген маңызды мағлұматтарды дәптерге түртіп алу оқушыларға ұсынылады.Видеороликті қарап болған соң ойды жинақтауға сұрақтар Жеке жұмыс Саясат пен сипаттамасын сәйкестендір.
ТОПТЫҚ ЖҰМЫС. «КЛАСТЕР» қорғау (оқулықтағы мәтінмен жұмыс жасайды, тақырып бойынша ізденеді) Берілген әскери-коммунизм мен жаңа экономикалық саясаттың белгілерін ажыратып кластерге жазыңыз.
Жұптық жұмыс «File» әдісі арқылы Енгізілген ЖЭС-тың Қазақстан үшін артықшылықтарын анықтаңыз
|
Видео ақпараттағы маңызды жерлеріне дәптерлеріне түртіп алады
Бейнероликтегі алған ақпаратты пайдаланады негізгі идеяны анықтайды
Дескриптор: Әскери-коммунизм мен жаңа экономикалық саясаттың белгілерін дұрыс Ажыратады Кластерді дәлел келтіріп қорғайды
Дескрипторлар ЖЭС-тың Қазақстанға негізгі фактіні анықтайды. ЖЭС-тың негізгі идеясын анықтайды. ЖЭС-тың көтерілген негізгі мәселелерді анықтайды. ЖЭС-тың Көтерілген мәселелерді өзіндік көзқарасыңызбен талданыз |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Нурсеитова Нурлан КабыкеновнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшу
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Әскери коммунизм саясатынан Жаңа экономикалық саясатқа көшуМатериал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ 8 сынып ЖЭС
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ЭС












