Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Аспан әлемі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. 6.4.5.1- қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін (даралаушы) түсіну, дұрыс қолдану. |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады; - үтір, сызықша, қос нүктенің қойылу ережелерін түсінеді, біледі, дұрыс қолданады. |
Сабақтың барысы:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аспан әлемі. Үтір. Сабақ жоспары. 6-сынып. ҚМЖ.
Аспан әлемі. Үтір. Сабақ жоспары. 6-сынып. ҚМЖ.
Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Аспан әлемі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. 6.4.5.1- қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін (даралаушы) түсіну, дұрыс қолдану. |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады; - үтір, сызықша, қос нүктенің қойылу ережелерін түсінеді, біледі, дұрыс қолданады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
|
Психологиялық ахуал Оқушыларды түгелдейді,
Өткен тақырыпты пысықтау Т кестесі |
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар .
|
Мұғалімнің кері байланысы
Сабақ үстінде орташа, жақсы, өте жақсы дегенді білдіретін стикерлер немесе жетондар беріліп отырады.
|
Оқу құралдары |
||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Ойқозғау Сынып Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс 5а тапсырма. Жұптық жұмыс |
Мәтінді оқу. 5-тапсырма. Оқушылар мәтінді түсініп оқиды. «Сократ шеңбері» әдісі Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты нақтылау сұрақтары арқылы анықтайды. Сынып екі шеңберге бөлінеді. Ішкі шеңбердегілер сыртқы шеңберде тұрғандарға мәтін бойынша сұрақ қояды, сыртқы шеңбердегілер жауап береді.
Нақтылау сұрақтарын пайдалана отрыпы, мәтінге сәйкес кестені толтырыңдар. (оқушылар оқулықта берілген кестеге тірек сөздерді, негізгі ой мен мәтіннің тақырыбын жазып, негізгі және қосымша ақпараттармен толық танысып, мәтін мазмұнын толық түсінеді.)
|
Ынталандыру стикерлері беріледі. Дескриптор: - мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады
|
Интерактивті тақта, таратпа материалдары |
||||||
|
Сабақтың ортасы
|
5в-тапсырма Жеке жұмыс
Қосымша тапсырма. Жұптық жұмыс
|
Мәтінде кездескен тыныс белгілерінің қойылу себебін анықтаңдар.
4. Қазыбек биден бір адам “кім
жақын не қымбат не қиын ” деген үш сұраққа жауап беруін
сұрапты.
1.Шешендік сөз шешендікке,
адамгершілікке тәрбиелейді.
4. Қазыбек биден бір адам “кім
жақын, не қымбат, не қиын?” деген үш сұраққа жауап беруін
сұрапты. |
Дескриптор - үтір, сызықша, қос нүктенің қойылу ережелерін түсінеді, біледі, дұрыс қолданады
|
Оқулық, |
||||||
|
Сабақтың соңы
|
«Пицца» әдісі. Жұптық жұмыс |
|
|
|
||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Ватсап» әдісі
Үй тапсырмасы: |
6-тапсырма. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














