Н.Островский атындағы
мектеп- лицейі
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Cтамбек Заманбек Берікбайұлы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Асүй тақтайшасын дайындау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Жобаланатын нысанды дайындау барысында конструкциялық, табиғи және жасанды материалдардың физикалық, технологиялық және механикалық қасиеттерін анықтау және салыстыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бұйымдардың функционалдық және эстетикалық сапасын арттыру үшін материалдарды механикалық өңдеу және бұйымды безендіру Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар жасау барысында қазақ ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы: |
Психологиялық ахуал. Ұйымдастыру кезеңі: Сыныптың ынтымақтастық атмосферасын құру мақсатында бір - бірлеріне бүгінгі сабаққа жақсы тілек, сәттілік білдіру Бүгінгі сабақтың ережесімен, тәртібімен таныстырып, берілген тапсырмадан ауытқып кетпеулерін түсіндіру. |
Сабағымыздың ережесі
|
Бағалау жүйесі арқылы |
Психология лық ахуал. Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары |
|
Ортасы: |
Жаңа сабақ.
Оқушылар ағашты механикалық өңдеу құрал-саймандарын, қол және электр станоктарын пайдаланып топқа бөлініп ас үй тақтайшасын жасайды. Жұмыс кезеңдермен жүргізіледі. Ең алдымен оқушылар ағаш тақтайша бетіне бейне түсіреді,аралайды,кеседі,өңдейді, Техника қауіпсіздігін сақтау міндетті түрде естеріне салынады. Шығармашылық жұмыс барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау. Яғни Электр және қол бұрғымен жұмыс жасағанда қауіпсіздік ережесін сақтауды ескерту. Электр және қол қыларасымен жұмыс жасағанда қауіпсіздік ережесін сақтау ескерту. |
Дескриптор: Сапалы табиғи,тұрмыста өте қажет бұйымды жасайды |
|
Оқылым, жазылым тапсырмалары.
|
|
Соңы: 7 мин
|
Бағалау: Сабақ соңында барлық оқушылардың жұмыстарын қатар қойылып, оқушылар бір - бірінің жұмыстарына баға береді. Жақсы орындалған жұмыстарды атап өту. Оқушылар: 1дұрыс кесілуі 2.өнделуі 3.сапасы критерийлерімен бағалайды 1 . Қандай ағаш түрлері керек? 2 .Ас үй тақтайшасын жасау кезінде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керек ? Кері байланыс: Бүгінгі сабақта алған әсерлерін стикерге жазып, бағалау ағашына іледі Үйге тапсырма: Ас үй тақтайшасын жасап бітіру |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау.. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Асүй тақтайшасын дайындау
Асүй тақтайшасын дайындау
Н.Островский атындағы
мектеп- лицейі
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Cтамбек Заманбек Берікбайұлы |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Асүй тақтайшасын дайындау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Жобаланатын нысанды дайындау барысында конструкциялық, табиғи және жасанды материалдардың физикалық, технологиялық және механикалық қасиеттерін анықтау және салыстыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Бұйымдардың функционалдық және эстетикалық сапасын арттыру үшін материалдарды механикалық өңдеу және бұйымды безендіру Шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар жасау барысында қазақ ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басы: |
Психологиялық ахуал. Ұйымдастыру кезеңі: Сыныптың ынтымақтастық атмосферасын құру мақсатында бір - бірлеріне бүгінгі сабаққа жақсы тілек, сәттілік білдіру Бүгінгі сабақтың ережесімен, тәртібімен таныстырып, берілген тапсырмадан ауытқып кетпеулерін түсіндіру. |
Сабағымыздың ережесі
|
Бағалау жүйесі арқылы |
Психология лық ахуал. Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары |
|
Ортасы: |
Жаңа сабақ.
Оқушылар ағашты механикалық өңдеу құрал-саймандарын, қол және электр станоктарын пайдаланып топқа бөлініп ас үй тақтайшасын жасайды. Жұмыс кезеңдермен жүргізіледі. Ең алдымен оқушылар ағаш тақтайша бетіне бейне түсіреді,аралайды,кеседі,өңдейді, Техника қауіпсіздігін сақтау міндетті түрде естеріне салынады. Шығармашылық жұмыс барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау. Яғни Электр және қол бұрғымен жұмыс жасағанда қауіпсіздік ережесін сақтауды ескерту. Электр және қол қыларасымен жұмыс жасағанда қауіпсіздік ережесін сақтау ескерту. |
Дескриптор: Сапалы табиғи,тұрмыста өте қажет бұйымды жасайды |
|
Оқылым, жазылым тапсырмалары.
|
|
Соңы: 7 мин
|
Бағалау: Сабақ соңында барлық оқушылардың жұмыстарын қатар қойылып, оқушылар бір - бірінің жұмыстарына баға береді. Жақсы орындалған жұмыстарды атап өту. Оқушылар: 1дұрыс кесілуі 2.өнделуі 3.сапасы критерийлерімен бағалайды 1 . Қандай ағаш түрлері керек? 2 .Ас үй тақтайшасын жасау кезінде қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керек ? Кері байланыс: Бүгінгі сабақта алған әсерлерін стикерге жазып, бағалау ағашына іледі Үйге тапсырма: Ас үй тақтайшасын жасап бітіру |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау.. |
|
|
шағым қалдыра аласыз

















