Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ашық сабак
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
«Қарастырылды» «Келісілді» «Бекітілді» №3 Информатика Жаңартылған жалпы білім беру Директордың оқу-әдістемелік кафедра отырысында кафедралардың жаңартылған білім жұмыстары жөніндегі Кафедра меңгерушісі беру бағдарламасы бойынша әдіскері орынбасары Бюлюкеева Г.М. ___________ Дарменова Қ.Т. ____________ Бижігітов М.Б.__________ «___» __________ 2021ж «___» __________ 2021ж «___» __________ 2021ж |
|||||||||||||||||||||||||
Талдықорған жоғары политехникалық колледжі |
|||||||||||||||||||||||||
Күні: 23.11.2021ж |
Оқытушы : Тумабаева Динара Болатовна |
||||||||||||||||||||||||
Топ : IS-111b |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
3D панорама және (виртуалды саяхат) жасау |
||||||||||||||||||||||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары |
11.2.4.3 бірінші тұлғадан көрінісі бар 3D панорама (виртуалды саяхат) жасау |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары: |
Microsoft корпорациясы ұсынған Image Composite Editor программасымен 3D панорама жасау. |
||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері: |
• 3D панорамаға түсінік береді • 3D панорамаларын құру кезеңдерін атайды • виртуалды турды пайдаланудың артықшылықтарын біледі • Image Composite Editor программасымен 3D панорама жасайды |
||||||||||||||||||||||||
Оқыту нәтижелері: |
бірінші тұлға көрінісі бар 3D панорама жасау (виртуалды тур). |
||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика мен терминология
Диалог/жазу үшін қажетті сөз тіркестері топтамасы 3D панорама – компьютер мониторында көрсетуге бейімделген қоршаған ортаның 360°-тық бейнесі. |
||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Математика, ағылшын тілі |
||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу
|
Білімгерлер тапсырмаларды орындау кезінде өзара қолдау және өзара құрмет, академиялық шындықты сақтау. |
||||||||||||||||||||||||
Алдыңғы білім |
3D модельдеу |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 0-5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Білімгерлерді тексеру. Сабақтың тақырыбын және оқу мақсаттарын анықтау. Жаңа терминдермен жұмыс. |
Слайд |
|||||||||||||||||||||||
5-15 |
Мұғалім келесі түсініктерді түсіндіреді
|
http://www.csmrk.kz/index.php/mnu-exposition/mnu-virtual-obzor
|
|||||||||||||||||||||||
15-20 |
Миға шабуыл.
|
Слайд |
|||||||||||||||||||||||
20-25 |
Тапсырма 1. Шынайы әлемнің модельдері мен нысандарын суреттеріне қарай жұптастыр
Дискриптор: Модельдер мен нысандарды суреттеріне қарай жұптастыра алады |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 25-30 мин |
Тапсырма 2. Мәтінде кеткен қателерді тап.
Дискриптор: Мәтінде кеткен қателерді табады |
Activ Inspire |
|||||||||||||||||||||||
30-35 мин |
Т
Дискриптор: 3D-панорама кезеңдерін таба алады |
Слайд |
|||||||||||||||||||||||
35-65 мин |
4-тапсырма Жеке жұмыс. АКТ
Бағдарламалық жасақтаманы https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=52459 таба аласыз. Бағдарламалық жасақтаманың 64 биттік немесе 32 биттік нұсқасын алыңыз.
Дискриптор: Microsoft (ICE) Image Composite Editor бағдарламасымен панорама жасай алады
|
Microsoft (ICE) Image Composite Editor бағдарламалық жасақтама |
|||||||||||||||||||||||
65-70 мин |
Тақырыпты бекіту. 3D-панорама жасауға қажетті бағдарламаларды таңда
Кері байланыс. |
Слайд |
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 70-75 мин
|
Рефлексия
|