Материалдар / ашық сабақ
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

ашық сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
Балалардың ойлау қабілетін дамыту. Жұмбақтар мен мысал есептер шығару. 0 цифрын бастырып жазуға үйрету. Топтық ойыдар ойнату.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
31 Желтоқсан 2021
290
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Күні:20.12.21

Тобы:Кіші топ

Білім беру саласы: Әлеуметтік орта.

Бөлімі: Көркем әдебиет.

Тақырыбы:Әке мен бала

Мақсаты:

а) Шығарманы оқып беру арқылы түсініктерін қалыптастыру;

ә) Әңгімелеп беруге,диолог сөздерді мәнеріне келтіре айта білуге дағдыландыру;

б) Үлкендерді құрметтеуге тәрбиелеу.

Қолданылатын көрнекі құралдар: суреттер,жұмыс дәптері.


Педагогтың іс-әрекеті


Баланың іс-әрекеті


Мотивациялық-қозғау-шылық

Шаттық шеңбері

Үлкенге де-сіз,

Кішіге де-сіз.

Баршаңызды құрметтеп,

Бас иеміз біз.


Шеңбер бойына тұрып орындайды.

Ұйымдастырушылық-ізденістік

Кіріспе әңгіме

-Балалар, «қамқорлық» деген сөзді қалай түсінесіңдер?

-Сендер кімге қамқорлық жасай аласыңдар?

-Бізге үйде,балабақшада кімдер қамқорлық көрсетеді?

-Ендеше,бүгін біз қамқорлық туралы әңгімелесеміз.

М.Төрежановтың «қамқорлық»әңгімесін оқып беру.

Сергіту сәті

Ал,балалар,келіңдер,

Бой жазайық бәріміз-

Мойнымызды бұрамыз,

Қолымызды созамыз,

Топ-топ басып аяқпен,

Орнымызға барамыз.

Сұрақ-жауап арқылы әңгіменіңмазмұнын ашу.

-Әңгіме не туралы?

-Нақысбек қандай іс істеді?

-Нақысбектің істегені неге дұрыс деп ойлайсыңдар?

-Осы оқиғаға ұқсас жағдай сендерде кездесті ме?

-Назымбек неге көмектеспеді?


Дәптермен жұмыс:

Суретке қарап әңгімеле.

Логикалық ойындар: «Жемістерді түсіне қарай сәйкестендір»

«Күшікке сүйекке жетуге көмектес», «Мысыққа балыққа жетуге көмектес», «Маймылға бананға жетуге көмектес», «Суреттің жартысын тауып сәйкестендір»

Біреуге көмектесу,қиын сәттерде қол ұшын беру.

Құстарға,достарымызға,табиғатқа,т.б.


Рефлексиялық-түзетушілік.


Қортындылау.

-Бүгін біз үлкендерге,кішілерге қол ұшын беріп,қамқор болуға үйрендік.Қамқор адамды сөйлеген сөзінен емес,қайырымды ісінен танимыз.

Біз қайырымды баламыз,

Тек жақсылық ойлаймыз.

Кішілерге қамқор боп,

Үлкеннің тілін аламыз.



Бақылау: 12-3 деңгей: шығарманың мазмұнын, үлкенге құрмет,кішіге ізет білдіруді.

 бір-біріне көмек беріп,ренжітпей,сыйлау керек екендігін үйрену. Тапсырмалар орындап, дидактикалық ойындарды қызығушылықпен ойнау;



Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!