|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 48 сабақ.Сұраулы сөйлем... (Неге? Қадыр Мырза Әли) 46 – 50-жаттығулар.
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу; 2.3.7.1 сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлем түрлерін анықтауды үйренеді Дереккөздерден мәлімет табуды үйренеді Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 7минут Сабақтың ортасы 27 минут Сергіту сәті. 3 минут Сабақтың соңы 8 мин |
«Мен ақылды баламын» сергіту жаттығуы Әр бала өздерінің жақсы қасиеттерін атап, қалай өсіп келе жатқандарын айтады. Мыс: Мен Балнұр, білімді (образованная, educated). Жұмыс ережесін келісу
Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Өткенді пысықтау. Үй тапсырмасы 45-жаттығу https://wordwall.net/ru/resource/52836286 Дескриптор: сұрақтарға жауап береді-1б Тақырыпты ашу.«Ой қозғау» әдісі.Жұмбақты шеш Ойды аяқтап орақ
тұрады, 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Канон әдісі». 46-жаттығу Бұлттар неге ауады? Жаңбыр неге жауады? Шағыл неге көшеді? Жарық неге өшеді? Маса неге шағады? Жұлдыз неге ағады? Орман неге шулайды? Теңіз неге тулайды? Қадыр Мырза Әли Дескриптор: Өлеңді оқиды,сөз мағынасын табады -1б Сұрақтардың жауабын дереккөздерден іздейді-1б 2-тапсырма. Жеке жұмыс «Тілші» әдісі. 47-жаттығу Мына жайттарды білу үшін сұраулы сөйлемдер құрап жаз Сабақтың басталатын уақытын: -Сабақ нешеде басталады? Сыныптағы кезекшінің есімін: -Бүгін кезекші кім? Азаматтың сабақтан кешігу себебін: -Азамат,сен неге кешіктің? Қазақ тіліндегі дауысты дыбыстардың санын: -Қазақ тілінде қанша дауысты дыбыс бар? Дескриптор: Белгілі жайттарды білу үшін сұраулы сөйлемдер құрап жазады-1б Сергіту сәті. «Оюлы қимылдар» 3-тапсырма. Жұптық жұмыс «Диалог» әдісі. 49-жаттығу Тапсырманы орында Өскенде кім боласың? Ұшқыш болу үшін қандай болу керек? Сен нені ұнатасың? Кімге ұқсағың келеді? Дескриптор: 1. Сөйлемге сәйкес сұрақтар құрап айтады-1б; 2. Сөйлеммен сұрақтың сәйкестігін анықтайды-1б; 3.Екі бағандағы сөйлемдердің бір-бірінен өзгешелігін дәлелдейді -1б Сабақты бекіту. Вордволл https://wordwall.net/ru/resource/82599276 Дескриптор: сұрақтарға жауап береді-1б Кері байланыс. «Киіз үй» әдісі арқылы
Үй тапсырмасы. 48-жаттығу Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқы.Өлеңді көшіріп жаз «Ақ терек,көк терек» өлеңі |
Амандасады Жақсы тілектер айтады Оқу құралдарын түгелдейді
Симбиозға мысалдар келтіреді Qazmath платформасы арқылы топқа бөлініп отырады Үй тапсырмасын пысықтайды Жұмбақтың жауабын табады Сабақтың тақырыбымен оқу мақсатымен танысады Сұрақтарға жауап береді Сұраулы сөйлемдер құрап жазады Сергіту сәтін орындайды Сұрау мәнді сөйлемдер жазады Вордволл платформасы арқылы бекіту сұрақтарына жауап береді Бүгінгі сабақтағы өзінің әрекеті туралы, жаңа білімді меңгерудегі өзінің жетістіктері мен қиыншылығы туралы ой бөліседі. өзін бағалайды Кері байланыс жасайды Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! . «Кітап» әдісі арқылы
бағалау. «Кітап» әдісі арқылы бағалау.
«Кітап» әдісі арқылы
бағалау. Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы «Кітап» әдісі арқылы
бағалау. «Кітап» әдісі арқылы бағалау.
Кері байланыс : Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ? Қорытынды бағалау . |
Интерактивті тақта Оқулық Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары.
Интерактивті тақта Оқулық Таратпа парақтар Оқулық Таратпа парақтар дәптер Суреттер видео Жұмыс дәптері Суреттер https://wordwall.net/ru/resource/82599276 Жұмыс дәптері Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ
Ашық сабақ
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 48 сабақ.Сұраулы сөйлем... (Неге? Қадыр Мырза Әли) 46 – 50-жаттығулар.
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу; 2.3.7.1 сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қолдану; 2.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнын болжау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлем түрлерін анықтауды үйренеді Дереккөздерден мәлімет табуды үйренеді Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 7минут Сабақтың ортасы 27 минут Сергіту сәті. 3 минут Сабақтың соңы 8 мин |
«Мен ақылды баламын» сергіту жаттығуы Әр бала өздерінің жақсы қасиеттерін атап, қалай өсіп келе жатқандарын айтады. Мыс: Мен Балнұр, білімді (образованная, educated). Жұмыс ережесін келісу
Топқа бөлу: https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Өткенді пысықтау. Үй тапсырмасы 45-жаттығу https://wordwall.net/ru/resource/52836286 Дескриптор: сұрақтарға жауап береді-1б Тақырыпты ашу.«Ой қозғау» әдісі.Жұмбақты шеш Ойды аяқтап орақ
тұрады, 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Канон әдісі». 46-жаттығу Бұлттар неге ауады? Жаңбыр неге жауады? Шағыл неге көшеді? Жарық неге өшеді? Маса неге шағады? Жұлдыз неге ағады? Орман неге шулайды? Теңіз неге тулайды? Қадыр Мырза Әли Дескриптор: Өлеңді оқиды,сөз мағынасын табады -1б Сұрақтардың жауабын дереккөздерден іздейді-1б 2-тапсырма. Жеке жұмыс «Тілші» әдісі. 47-жаттығу Мына жайттарды білу үшін сұраулы сөйлемдер құрап жаз Сабақтың басталатын уақытын: -Сабақ нешеде басталады? Сыныптағы кезекшінің есімін: -Бүгін кезекші кім? Азаматтың сабақтан кешігу себебін: -Азамат,сен неге кешіктің? Қазақ тіліндегі дауысты дыбыстардың санын: -Қазақ тілінде қанша дауысты дыбыс бар? Дескриптор: Белгілі жайттарды білу үшін сұраулы сөйлемдер құрап жазады-1б Сергіту сәті. «Оюлы қимылдар» 3-тапсырма. Жұптық жұмыс «Диалог» әдісі. 49-жаттығу Тапсырманы орында Өскенде кім боласың? Ұшқыш болу үшін қандай болу керек? Сен нені ұнатасың? Кімге ұқсағың келеді? Дескриптор: 1. Сөйлемге сәйкес сұрақтар құрап айтады-1б; 2. Сөйлеммен сұрақтың сәйкестігін анықтайды-1б; 3.Екі бағандағы сөйлемдердің бір-бірінен өзгешелігін дәлелдейді -1б Сабақты бекіту. Вордволл https://wordwall.net/ru/resource/82599276 Дескриптор: сұрақтарға жауап береді-1б Кері байланыс. «Киіз үй» әдісі арқылы
Үй тапсырмасы. 48-жаттығу Өлеңді тиісті дауыс ырғағымен оқы.Өлеңді көшіріп жаз «Ақ терек,көк терек» өлеңі |
Амандасады Жақсы тілектер айтады Оқу құралдарын түгелдейді
Симбиозға мысалдар келтіреді Qazmath платформасы арқылы топқа бөлініп отырады Үй тапсырмасын пысықтайды Жұмбақтың жауабын табады Сабақтың тақырыбымен оқу мақсатымен танысады Сұрақтарға жауап береді Сұраулы сөйлемдер құрап жазады Сергіту сәтін орындайды Сұрау мәнді сөйлемдер жазады Вордволл платформасы арқылы бекіту сұрақтарына жауап береді Бүгінгі сабақтағы өзінің әрекеті туралы, жаңа білімді меңгерудегі өзінің жетістіктері мен қиыншылығы туралы ой бөліседі. өзін бағалайды Кері байланыс жасайды Үй тапсырмасын алады |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! . «Кітап» әдісі арқылы
бағалау. «Кітап» әдісі арқылы бағалау.
«Кітап» әдісі арқылы
бағалау. Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы «Кітап» әдісі арқылы
бағалау. «Кітап» әдісі арқылы бағалау.
Кері байланыс : Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ? Қорытынды бағалау . |
Интерактивті тақта Оқулық Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары.
Интерактивті тақта Оқулық Таратпа парақтар Оқулық Таратпа парақтар дәптер Суреттер видео Жұмыс дәптері Суреттер https://wordwall.net/ru/resource/82599276 Жұмыс дәптері Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз
















