|
Бөлім |
|
||||
|
Пәні: |
География |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.4.1.6 Қазақстанның демографиялық жағдайын талдап, демографиялық саясаттың өзіндік моделін ұсыну |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Қазақстанның демографиялық жағдайын талдап, демографиялық саясаттың өзіндік моделін ұсыну |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин 2 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасады. Сабаққа дайындығын тексереді. Оқу құралдарын шығартады. Топқа бөлу «Flippity» әдісі
Үй тапсырмасын пысықтау. «Cәйкесін тап» әдісі.
Жаңа тақырыты ашу «Миға шабуыл» әдісі
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді.
Оқушылар 3 топқа бөлінеді.
Дұрыс жауабын сәйкестендіру.
Суреттердің атауын атайды.
|
Жарайсыңдар! Мақтан тұтамын! Жарайсыңдар! |
Оқулық Слайд Стикер Team Maker платформасы Слайд https://learningapps.org/watch?v=paqkmqgot25 Оқулық Слайд |
|
|
Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин 5 мин |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Тақырыбы: Қазақстанның демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Тақырып бойынша сұрақтар қояды
Топтық жұмыс «Бәріміз бірге» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. 1 топ.
2 топ.
3 топ.
Жұптық жұмыс «Пазл» әдісі. Оқушылар жұп болып, берілген тапсырманы орындайды.
Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі.
«Жылдармен жұмыс» әдісі
|
Сұрақтарға жауап береді.
Топ болып бірігіп сұраққа жауап береді.
Жұптасып берілген тапсырманы орындайды. Берілген тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: -оқу мақсатымен танысады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -сұрақтарды оқиды; -дұрыс жауаптарын анықтайды; -жауаптарын оқиды; Жалпы балл:3 Дескриптор: -сұрақтарға сай жауапты анықтайды; -пазл құрастырады; -жауаптарын тексереді; Жалпы балл:3 Дескриптор: -сұрақты оқиды; -дұрыс жауабын анықтайды; Жалпы балл:2 Дескриптор: -жылдар бойынша сұрақтарға жауап береді; -жауаптарын айтады; Жалпы балл:2 |
Слайд Оқулық Слайд Оқулық Бағалау Genially платформасы Слайд Бағалау Оқулық https://learningapps.org/watch?v=p3vuqcm0j25 Бағалау Слайд Оқулық https://view.genially.com/67b238c8b2050a0c5fcb6a71/interactive-content-copy-copy-copy-bowling-quiz Бағалау Слайд Оқулық https://view.genially.com/679707501eacfb149796b4f7/interactive-content-zhyldarmen-zhmys-disi |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Бағалау «Өзінді бағала» әдісі
Рефлексия «Білім қоржыны» Оқушылар бүгінгі сабақтан алған білімдерін, түсінбеген сұрақтарын жазады.
Үйге тапсырма. |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай өз пікірлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсыңдар! Мақтан етемін! |
Оқулық Слайд |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан халқының демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты
Қазақстан халқының демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты
|
Бөлім |
|
||||
|
Пәні: |
География |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.4.1.6 Қазақстанның демографиялық жағдайын талдап, демографиялық саясаттың өзіндік моделін ұсыну |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Қазақстанның демографиялық жағдайын талдап, демографиялық саясаттың өзіндік моделін ұсыну |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин 2 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасады. Сабаққа дайындығын тексереді. Оқу құралдарын шығартады. Топқа бөлу «Flippity» әдісі
Үй тапсырмасын пысықтау. «Cәйкесін тап» әдісі.
Жаңа тақырыты ашу «Миға шабуыл» әдісі
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын түгендейді.
Оқушылар 3 топқа бөлінеді.
Дұрыс жауабын сәйкестендіру.
Суреттердің атауын атайды.
|
Жарайсыңдар! Мақтан тұтамын! Жарайсыңдар! |
Оқулық Слайд Стикер Team Maker платформасы Слайд https://learningapps.org/watch?v=paqkmqgot25 Оқулық Слайд |
|
|
Сабақтың ортасы 15 мин 5 мин 5 мин |
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Тақырыбы: Қазақстанның демографиялық жағдайы мен демографиялық саясаты Оқушыларға тақырыпты толықтай түсіндіреді. Тақырып бойынша сұрақтар қояды
Топтық жұмыс «Бәріміз бірге» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. 1 топ.
2 топ.
3 топ.
Жұптық жұмыс «Пазл» әдісі. Оқушылар жұп болып, берілген тапсырманы орындайды.
Жеке жұмыс «Кім жылдам?» әдісі.
«Жылдармен жұмыс» әдісі
|
Сұрақтарға жауап береді.
Топ болып бірігіп сұраққа жауап береді.
Жұптасып берілген тапсырманы орындайды. Берілген тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: -оқу мақсатымен танысады. -сұрақтарға жауап береді. Дескриптор: -сұрақтарды оқиды; -дұрыс жауаптарын анықтайды; -жауаптарын оқиды; Жалпы балл:3 Дескриптор: -сұрақтарға сай жауапты анықтайды; -пазл құрастырады; -жауаптарын тексереді; Жалпы балл:3 Дескриптор: -сұрақты оқиды; -дұрыс жауабын анықтайды; Жалпы балл:2 Дескриптор: -жылдар бойынша сұрақтарға жауап береді; -жауаптарын айтады; Жалпы балл:2 |
Слайд Оқулық Слайд Оқулық Бағалау Genially платформасы Слайд Бағалау Оқулық https://learningapps.org/watch?v=p3vuqcm0j25 Бағалау Слайд Оқулық https://view.genially.com/67b238c8b2050a0c5fcb6a71/interactive-content-copy-copy-copy-bowling-quiz Бағалау Слайд Оқулық https://view.genially.com/679707501eacfb149796b4f7/interactive-content-zhyldarmen-zhmys-disi |
|
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Бағалау «Өзінді бағала» әдісі
Рефлексия «Білім қоржыны» Оқушылар бүгінгі сабақтан алған білімдерін, түсінбеген сұрақтарын жазады.
Үйге тапсырма. |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай өз пікірлерін білдіреді. |
Мадақтау Жарайсыңдар! Мақтан етемін! |
Оқулық Слайд |
|
шағым қалдыра аласыз
























