Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный №2ЖОББМ |
|
Бөлім: |
Бос уақыт және хобби |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Баймаганбетова О.Т. |
|
Күні: |
05.12.2025 |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Уақыт-алтын қазына.Антонимдер(екінші сабағы) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.2.6.1 (О)-оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу 5.4.3.1 –(ӘТН)омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Бағалау критерийі |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақы ты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру 8 мин. |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу! Жағымды ахуал «Эмоджи арқылы тілек» Сабақта үй тапсырмасын “Таза тақта” әдісі арқылы тексеру. |
Сабаққа дайындалады.Жақсы тілекпен сабақты бастайды. Оқушылар үй тапсырмасының жауабын айтады,сұраққа жауап береді. |
Мұғалім оқушылар дың үй жұмысы мен сабаққа қатысуына және белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. Үй тапсырмасына: 2 ұпай |
|
|
Сабақтың ортасы. Деңгейлік тапсырма минут.
12
минут ЕБҚ оқушымен жұмыс. Сергіту сәті 5 минут Сабақтың соңы. Бекіту. Үй тапсырмасы 5 минут |
Кітаппен жұмыс 1-тапсырма, 96-бет «Үш қадам» әдісі Мәтінмен жұмыс – деңгейлік тапсырма Деңгей 1:
Деңгей 2:
Деңгей 3:
Мақал-мәтелді көшіріп көшіріп жазу «Билеу» бейнематериалын көріп, сергіту қимылдарын орындайды. Тақтамен жұмыс 2-тапсырма Жұптық жұмыс https://shyraq.ai/ арқылы тапсырма орындау:
Топтық жұмыс «Арқан тартыс»
Кері байланыс «Бағалау парағы» әдісі: Үй тапсырмасы: 9-тапсырма, 99 бет
|
Деңгей 1: Мәтінді тұтас оқиды; Тақырыбын анықтайды; Деңгей 2: Мәтіндегі антонимдерді табады. Деңгей 3: Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді; Нақты ақпаратты табады. Қосымшаны ашып, берілген тапсырманы қарастырады Тапсырманы орындап, жауаптарын енгізеді Қажет болса, дұрыс/қате жауабын тексереді Нәтижесін сақтап немесе мұғалімге жібереді Сұрақтарға жауап береді Мақал мәтелден-антонимдерді табады Дұрыс/қате жауабын тексереді Нәтижесін сақтайды немесе мұғалімге жібереді Оқушылар дың қаншалық ты сабақты түсінгенін білуге болады өз ойларын еркін жеткізуді үйренеді. Дұрыс жауап беріп, бірінші жауап айтқан топ жеңіске жетеді |
Дескриптор: 1 деңгей: -Мәтінді оқиды -Тақырыбын анықтайды (1 ұпай) 2 деңгей: -Дұрыс ақпаратты табады -Бұрыс ақпаратты анықтайды -Жауабын белгілей алады (2 ұпай) 3 деңгей: -Сұрақтарға жауап береді -Нақты ақпаратты табады -Ақпаратты түсіндіре алады (1 ұпай)
Толық көшіріп жазады; 2балл Қатесіз көшіріп жазады;2балл Жарайсыңдар! Дескриптор: -Антонимдерді дұрыс табады (1 балл) Дескриптор: -Тапсырманы орындайды -Жауаптарын енгізеді немесе таңдаулар жасайды -Дұрыс/қате жауабын тексереді (3 ұпай) Дұрыс табады, бірінші аяқтайды (2-ұпай) |
Кітап, дәптер.
Интерактивті тақта
Ақылдан жақсы дос жоқ,
Əдепті бала арлы бала,
Жақсы бала сүйек,
Интерактивті тақта
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный №2ЖОББМ |
|
Бөлім: |
Бос уақыт және хобби |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Баймаганбетова О.Т. |
|
Күні: |
05.12.2025 |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Уақыт-алтын қазына.Антонимдер(екінші сабағы) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.2.6.1 (О)-оқылым стратегияларын қолдану: жалпы мазмұнын түсіну үшін оқу, нақты ақпаратты табу үшін оқу 5.4.3.1 –(ӘТН)омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Бағалау критерийі |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақы ты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру 8 мин. |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу! Жағымды ахуал «Эмоджи арқылы тілек» Сабақта үй тапсырмасын “Таза тақта” әдісі арқылы тексеру. |
Сабаққа дайындалады.Жақсы тілекпен сабақты бастайды. Оқушылар үй тапсырмасының жауабын айтады,сұраққа жауап береді. |
Мұғалім оқушылар дың үй жұмысы мен сабаққа қатысуына және белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. Үй тапсырмасына: 2 ұпай |
|
|
Сабақтың ортасы. Деңгейлік тапсырма минут.
12
минут ЕБҚ оқушымен жұмыс. Сергіту сәті 5 минут Сабақтың соңы. Бекіту. Үй тапсырмасы 5 минут |
Кітаппен жұмыс 1-тапсырма, 96-бет «Үш қадам» әдісі Мәтінмен жұмыс – деңгейлік тапсырма Деңгей 1:
Деңгей 2:
Деңгей 3:
Мақал-мәтелді көшіріп көшіріп жазу «Билеу» бейнематериалын көріп, сергіту қимылдарын орындайды. Тақтамен жұмыс 2-тапсырма Жұптық жұмыс https://shyraq.ai/ арқылы тапсырма орындау:
Топтық жұмыс «Арқан тартыс»
Кері байланыс «Бағалау парағы» әдісі: Үй тапсырмасы: 9-тапсырма, 99 бет
|
Деңгей 1: Мәтінді тұтас оқиды; Тақырыбын анықтайды; Деңгей 2: Мәтіндегі антонимдерді табады. Деңгей 3: Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді; Нақты ақпаратты табады. Қосымшаны ашып, берілген тапсырманы қарастырады Тапсырманы орындап, жауаптарын енгізеді Қажет болса, дұрыс/қате жауабын тексереді Нәтижесін сақтап немесе мұғалімге жібереді Сұрақтарға жауап береді Мақал мәтелден-антонимдерді табады Дұрыс/қате жауабын тексереді Нәтижесін сақтайды немесе мұғалімге жібереді Оқушылар дың қаншалық ты сабақты түсінгенін білуге болады өз ойларын еркін жеткізуді үйренеді. Дұрыс жауап беріп, бірінші жауап айтқан топ жеңіске жетеді |
Дескриптор: 1 деңгей: -Мәтінді оқиды -Тақырыбын анықтайды (1 ұпай) 2 деңгей: -Дұрыс ақпаратты табады -Бұрыс ақпаратты анықтайды -Жауабын белгілей алады (2 ұпай) 3 деңгей: -Сұрақтарға жауап береді -Нақты ақпаратты табады -Ақпаратты түсіндіре алады (1 ұпай)
Толық көшіріп жазады; 2балл Қатесіз көшіріп жазады;2балл Жарайсыңдар! Дескриптор: -Антонимдерді дұрыс табады (1 балл) Дескриптор: -Тапсырманы орындайды -Жауаптарын енгізеді немесе таңдаулар жасайды -Дұрыс/қате жауабын тексереді (3 ұпай) Дұрыс табады, бірінші аяқтайды (2-ұпай) |
Кітап, дәптер.
Интерактивті тақта
Ақылдан жақсы дос жоқ,
Əдепті бала арлы бала,
Жақсы бала сүйек,
Интерактивті тақта
|
шағым қалдыра аласыз






