|
Тақырыбы |
Франция ХХғ. 80 ж. мен ХХІ ғ. Басында |
|||||||
|
Мақсаты |
|
|||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Францияның әлеуметтік-экономикалық дамуы жайлы мағлұмат алады;Тақырыпты талдап өз бетінше қорытынды жасайды |
|||||||
|
Түйінді идея |
Елдің дамуы туралы жалпы мағлұмат алу |
|||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
Жеке,жұптық және топтық негізде тапсырмаларды орындайды; Топта бірлесіп оқиды. |
|||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
|||||||
|
Әдісі |
Жеке, топпен жұмыс,сұрақ-жауап, |
|||||||
|
Көрнекілігі |
Дүниежүзінің саяси картасы, слайдтар, үлестірмелі материалдар |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||
|
Кіріспе бөлім |
Үй тапсырмасын тексеру. Мына даталарға сәйкес келетін оқиғаларды атаңдар: 1.1944 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------ 2.1946 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 3.1947 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 1948 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 5.1954 ж.------------------------------------------------------------- 6.1956 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 7.1958 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 8. 1960 ж.------------------------------------------------------------- 9. 1968 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 10.1969 ж.------------------------------------------------------------ Оқушылар өз білімдерін жетістік баспалдағы арқылы бағалайды. Оқушы екі дұрыс жауап белгілесе, 1 баспада, 4 дұрыс жауап белгісе 2 баспада, 6 дұрыс жауап белгілесе 3 жоғары баспаға жетеді.
Жетістік баспалдағы
|
|
||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
ІІІ Жаңа сабақ. Тұсаукесер жасау.(7 мин) Кинометафора» әдіс арқылы Оқушыларға осы тақырыпқа қатысты «Франция елі» бейне ролик көрсетіп, сұрақтар қоямын
|
«Франция елі» бейне ролик
|
||||||
|
Негізгі бөлім |
Топпен жұмыс (12 мин). Сипаттама беру. 1топ.80 ж. Франция 2 топ.90 ж. Франция 3 топ. Қазіргі Франция |
Оқулық,суреттер,карта,түрлі-түсті маркерлер Топтық жұмысқа арналған ресурстар |
||||||
|
Қорытынды бөлім |
Жұптық жұмыс. Мәтін құрастыру. (7 мин) Жак Ширак, парламент, социалистік партия, НАТО, Миттеран, солшыл күштер, экономикалық үдеріс «Рефлексиялық шеңбер» .Оқушылар шеңберге тұрып, төмендегі сұрақтарға жауап береді.
Үйге тапсырма : §4 оқу.
|
Оқушылар шеңберге тұрып бір сөйлемнен бүгінгі сабақта жаңадан не білгені туралы айтады?
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 11 cынып Франция ХХғ. 80 ж. мен ХХІ ғ. Басында
Ашық сабақ 11 cынып Франция ХХғ. 80 ж. мен ХХІ ғ. Басында
|
Тақырыбы |
Франция ХХғ. 80 ж. мен ХХІ ғ. Басында |
|||||||
|
Мақсаты |
|
|||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Францияның әлеуметтік-экономикалық дамуы жайлы мағлұмат алады;Тақырыпты талдап өз бетінше қорытынды жасайды |
|||||||
|
Түйінді идея |
Елдің дамуы туралы жалпы мағлұмат алу |
|||||||
|
Оқушының іс-әрекеттері |
Жеке,жұптық және топтық негізде тапсырмаларды орындайды; Топта бірлесіп оқиды. |
|||||||
|
Сабақтың типі |
Білім мен білік дағдысын қалыптастыру сабағы |
|||||||
|
Әдісі |
Жеке, топпен жұмыс,сұрақ-жауап, |
|||||||
|
Көрнекілігі |
Дүниежүзінің саяси картасы, слайдтар, үлестірмелі материалдар |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
Оқушылармен амандасып, сыныпты түгендеу |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||
|
Кіріспе бөлім |
Үй тапсырмасын тексеру. Мына даталарға сәйкес келетін оқиғаларды атаңдар: 1.1944 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------ 2.1946 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 3.1947 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 1948 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 5.1954 ж.------------------------------------------------------------- 6.1956 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 7.1958 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 8. 1960 ж.------------------------------------------------------------- 9. 1968 ж.------------------------------------------------------------------------------------------------- 10.1969 ж.------------------------------------------------------------ Оқушылар өз білімдерін жетістік баспалдағы арқылы бағалайды. Оқушы екі дұрыс жауап белгілесе, 1 баспада, 4 дұрыс жауап белгісе 2 баспада, 6 дұрыс жауап белгілесе 3 жоғары баспаға жетеді.
Жетістік баспалдағы
|
|
||||||
|
Тұсаукесер бөлімі |
ІІІ Жаңа сабақ. Тұсаукесер жасау.(7 мин) Кинометафора» әдіс арқылы Оқушыларға осы тақырыпқа қатысты «Франция елі» бейне ролик көрсетіп, сұрақтар қоямын
|
«Франция елі» бейне ролик
|
||||||
|
Негізгі бөлім |
Топпен жұмыс (12 мин). Сипаттама беру. 1топ.80 ж. Франция 2 топ.90 ж. Франция 3 топ. Қазіргі Франция |
Оқулық,суреттер,карта,түрлі-түсті маркерлер Топтық жұмысқа арналған ресурстар |
||||||
|
Қорытынды бөлім |
Жұптық жұмыс. Мәтін құрастыру. (7 мин) Жак Ширак, парламент, социалистік партия, НАТО, Миттеран, солшыл күштер, экономикалық үдеріс «Рефлексиялық шеңбер» .Оқушылар шеңберге тұрып, төмендегі сұрақтарға жауап береді.
Үйге тапсырма : §4 оқу.
|
Оқушылар шеңберге тұрып бір сөйлемнен бүгінгі сабақта жаңадан не білгені туралы айтады?
|
||||||
шағым қалдыра аласыз














