|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 3. Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Күні:11.11.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Каюмова Г |
|||||
|
Сынып: 1 «А» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Бұл- менің отбасым. Е е дауысты дыбысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.5.1.4 мұғалімнің қолдауымен сөйлеу барысында «Кім?» сұрағын дұрыс қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Тыңдаған мәтін бойынша тірек сөздер арқылы сұраулы сөйлемдер құрастырады. Тыңдаған мәтінді негізге ала отырып, өз отбасы туралы айтады. Суреттер бойынша сөйлемдер құрастырады. |
|||||
|
Құндылықтар: |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Пpедагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
«Психологиялық» жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «EMOJI» әдісі. Оқушылармен амандасу. Шаттық шеңбері . Біз бақытты баламыз, Айтқан тілді аламыз Күннен қуат аламыз Ұстаздарға сыйлаймыз! Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын сұрақтар арқылы болжайды. |
«Қол шапалақ» |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:
Тыңда. Қайтала. Жеке жұмыс Жазылым 2-тапсырма Ее дауысты дыбысымен таныстыру, дәптермен жұмыс. Біліп ал! Бұл қай әріп? Сергіту сәті Айтылым 3- тапсырма «Адасқан әріптер» адасқан әріптерді орнына қойып, сөздерді оқы.
Топтық жұмыс 4-тапсырма қатысқан суреттерді белгілеңдер Айтылым Қосымша тапсырма Жұптық жұмыс Дауысты дыбыстарды аула Айтылым ЕББҚО (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі |
Тыңдалым,айтылым. Отбасы-оила Кімді?- кимни? Жақсы көремін-яхши кураман Тыңдайық
Мен атамды әкемді ағамды інімді әжемді анамды әпкемді қарындасымды (сіңлімді)
жақсы көремін Отбасы Мен отбасымды жақсы көремін. Жазайық Жазылым тапсырмасын орында. Сұраққа жауап бер Сергіту сәтін орындайды. Ритмикалық жаттығу Айтайық адасқан әріптерді орнына қойып, сөздерді оқыды .
Тыңдалым Е дыбысы қатысқан суреттерді тауып, белгілейді. Айтылым Берілген ойында дауысты дыбыстарды аулайды
Суреттермен жұмыс жасайды, мұғалім қолдауымен сұрақтарға жауап береді |
«Ауызша мадақтау» Дескриптор: -Өзінің отбасы мүшелерін әңгімелейді. «Қол шапалақ» Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан» Дескриптор 2 балл -Тыңдайды -дәптермен жұмыс жасайды
Дескриптор 2 балл -Тыңдайды -дәптермен жұмыс жасайды |
Оқулық сөздік слайд Слайд Оқулық Оқулық слайд |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : Мақал- мәтел жаттап келу.(отбасы) |
|
||||
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 1 сынып
Ашық сабақ 1 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 3. Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Күні:11.11.2025 |
Педагогтің аты-жөні: Каюмова Г |
|||||
|
Сынып: 1 «А» |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Бұл- менің отбасым. Е е дауысты дыбысы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.5.1.4 мұғалімнің қолдауымен сөйлеу барысында «Кім?» сұрағын дұрыс қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Мәтінді түсінеді. Сұрақтарға жауап береді. Тыңдаған мәтін бойынша тірек сөздер арқылы сұраулы сөйлемдер құрастырады. Тыңдаған мәтінді негізге ала отырып, өз отбасы туралы айтады. Суреттер бойынша сөйлемдер құрастырады. |
|||||
|
Құндылықтар: |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Пpедагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
«Психологиялық» жағымды ахуал қалыптастыру: Мақсаты: мейірімді болуға, қамқор болуға, қарапайым болуға баулу. «EMOJI» әдісі. Оқушылармен амандасу. Шаттық шеңбері . Біз бақытты баламыз, Айтқан тілді аламыз Күннен қуат аламыз Ұстаздарға сыйлаймыз! Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын сұрақтар арқылы болжайды. |
«Қол шапалақ» |
Слайд |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:
Тыңда. Қайтала. Жеке жұмыс Жазылым 2-тапсырма Ее дауысты дыбысымен таныстыру, дәптермен жұмыс. Біліп ал! Бұл қай әріп? Сергіту сәті Айтылым 3- тапсырма «Адасқан әріптер» адасқан әріптерді орнына қойып, сөздерді оқы.
Топтық жұмыс 4-тапсырма қатысқан суреттерді белгілеңдер Айтылым Қосымша тапсырма Жұптық жұмыс Дауысты дыбыстарды аула Айтылым ЕББҚО (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі |
Тыңдалым,айтылым. Отбасы-оила Кімді?- кимни? Жақсы көремін-яхши кураман Тыңдайық
Мен атамды әкемді ағамды інімді әжемді анамды әпкемді қарындасымды (сіңлімді)
жақсы көремін Отбасы Мен отбасымды жақсы көремін. Жазайық Жазылым тапсырмасын орында. Сұраққа жауап бер Сергіту сәтін орындайды. Ритмикалық жаттығу Айтайық адасқан әріптерді орнына қойып, сөздерді оқыды .
Тыңдалым Е дыбысы қатысқан суреттерді тауып, белгілейді. Айтылым Берілген ойында дауысты дыбыстарды аулайды
Суреттермен жұмыс жасайды, мұғалім қолдауымен сұрақтарға жауап береді |
«Ауызша мадақтау» Дескриптор: -Өзінің отбасы мүшелерін әңгімелейді. «Қол шапалақ» Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан» Дескриптор 2 балл -Тыңдайды -дәптермен жұмыс жасайды
Дескриптор 2 балл -Тыңдайды -дәптермен жұмыс жасайды |
Оқулық сөздік слайд Слайд Оқулық Оқулық слайд |
||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Үй тапсырмасын беру : Мақал- мәтел жаттап келу.(отбасы) |
|
||||
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. |
|
||||
шағым қалдыра аласыз
















